ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Kniha plná humoru, ale i neštěstí. Prostě ze života... Nesedl mi moc styl psaní - hlavně absence uvozovek. Ale rozhodně knihu doporučuju všem ženám, které potřebují trochu zvednout náladu nebo jako čtivou oddechovku na dovču. Více v mojí recenzi.

13.06.2021 2 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Protože jsem si tak úplně nechtěla číst anotaci, tak mě trochu překvapilo umístění příběhu. A až na opravdu pomalý rozjezd se mi nakonec kniha líbila. Víc v mé recenzi.

10.06.2021 3 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Čtivost a napětí téhle sérii nikdo neupře. Moc se mi tento počin líbil, ale jsou i lepší YA fantasy série. Víc v mojí recenzi.

08.06.2021 4 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Druhý díl už byl lepší než první. Vážně jsem se nenudila. Ovšem najde se pár věcí, které mi na příběhu chybí... víc v mojí recenzi.

07.06.2021 4 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

V první půlce knihy jsem byla dost zklamaná, pak už to ale začalo být lepší. Rozhodně jsem se už nenudila. Víc v mojí recenzi.

07.06.2021 3 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Ne, tak tohle rozhodně nebude to pravé... alespoň pro mě není. Ty strašné dialogy, styl psaní umělý a nepřirozený. Dejme tomu, že překlad není ideální, ale rozhodně to nebude jen jeho vina... víc v mojí recenzi.

01.06.2021 2 z 5

Mezi světy Mezi světy Andy Weir

Komiksy jsou pro mě spíš malá oddechovka, když zrovna nevím co vzít za knížku. Tohle bylo milé a fajn, ale moc rychlé a zmatečné. Skákalo sem a tam a já z toho byla trochu zmatená. Ale celkově to je super příběh a ty ilustrace jsou vážně skvělé. Víc v mojí recenzi.

30.05.2021

Plán Plán Elle Kennedy

Pořád je to fajn kniha, ale nejslabší ze série. Místy se to prostě táhlo... víc v mojí recenzi.

29.05.2021 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Čte se to opravdu samo. Třetí díl série je lepší než ten předchozí, ale na jedničku to prostě nemá... víc v mojí recenzi

29.05.2021 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Prostě a jednoduše to byla pecka. Co víc říct? Čím to shrnout? Romantická kniha okořeněná skvělou dávnou sexu. Víc v mojí recenzi.

26.05.2021 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Ach bože. Proč? Chtěla bych říct, že se dalšímu dílu vyhnu, ale myslím, že budu zase zvědavá, jestli autorka změnila svou klesající tendenci... Hrdinové jsou fajn, ale zbytek je moc a zároveň málo. Moc Williama a nepravděpodobných nelogičností (jak jinak říct slušně blbostí?) a málo humoru, zápletky a sexu... Chcete vědět víc? Jukněte do mojí recenze.

24.05.2021 2 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Čekala jsem víc, protože jsem byla namlsaná Navždycky. Ale stejně jsem si knihu moc užila. Chatové konverzace, popkulturní narážky a drzá cosplayerka jsou prostě super. Víc v mojí recenzi.

23.05.2021 3 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Od téhle růžovky jsem nic moc nečekala, ikdyž mě na Instagramu zaujala anotace... ale musím říct, že to je jedna velký pecka a až na pár drobností jsem si všech těch 540 stran (fyzicky je jich opravdu tolik) užila. Víc v mojí recenzi.

23.05.2021 4 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Jules Wake (p)

Tahle autorka nikdy nezklame.. miluju to. Až na občasné chyby v textu byla kniha boží. Víc v mojí recenzi... :)

19.05.2021 4 z 5

Vládci popela Vládci popela Scott Reintgen

Zajímavý nápad a čtivý příběh... čtivý tedy až od cca třetiny, do té doby trochu nuda, ale tu poslední část jsem si hodně užila... více v mojí recenzi :)

19.05.2021 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Pokračování nám jeden cliffhanger vysvětlilo a další dalo. Jednohubka na jeden (delší) večer a já už se těším na další díl. Víc v mojí recenzi.

06.05.2021 4 z 5

Aglajina zem Aglajina zem Petra Variant (p)

Příjemná kratší pohádka o mocné a rozpolcené hrdince. Kniha se mi líbila a s dalšími úpravami a prostoru by dokázala být epickou fantasy. Víc v mojí recenzi.

06.05.2021

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Boží, boží a ještě jednou boží. Užila jsem si to mnohem víc než Grišu. Víc v mojí recenzi :).

25.04.2021 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

V jedničce jsme se seznámili se světem a jeho fungováním (to mě moc nebavilo), ale druhá kniha byla jedna velká jízda. A ten konec? No, uznávám, že jsem si pro Kiru představovala něco jiného, ale přesto se mi konec líbil. Pro víc info jukněte do mojí recenze.

25.04.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Po Jeho banánu mi třešničky přišly trochu lepší, ale krom odpočinku od toho moc nečekejte. Více s mojí recenzi.

25.04.2021 3 z 5