xena2711 xena2711 komentáře u knih

Pro rodinu vše Pro rodinu vše Phoebe Morgan

Parádní thriller. Každý byl chvilku vinen a na konci přišlo pěkný překvapení. Doporučuji.

30.08.2023 5 z 5

O krok pozadu O krok pozadu Kaira Rouda

Skvělý thriller, trochu předvídatelný, ale stojí za přečtení.

26.08.2023 4 z 5

Moje léto v Řecku Moje léto v Řecku Mandy Baggot

Oddychovka na letní večery.

23.08.2023 3 z 5

Tři životy Tři životy Natasha Lester

Mám moc ráda autorčiny knihy a tato novinka určitě není výjimkou. Prolínají se zde dvě časové roviny a jedna je zajímavější než druhá. Alix je nejen sirotek a špiónka, ale i pravá ruka návrháře Christiana Diora. Doporučuji..

14.08.2023 5 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Jsem moc ráda, že se mi kniha dostala do ruky. Je nádherná. Emilka měla těžký život od narození až po poslední cestu. Neuvěřitelně silná žena a krásný příběh.

01.08.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Joy Fielding je prostě sázka na jistotu. Parádní thriller se spoustou osob a zápletek. Jak jinak než skvěle a čtivě psané. Super. Doporučuji.

24.06.2023 5 z 5

Josefíně všichni lžou Josefíně všichni lžou Kateřina Pantovič

Tak já nejsem asi cílová skupina, protože mě kniha moc neoslovila.. Přečetla jsem, ale dalo mi to zabrat.

23.06.2023 3 z 5

Kam se poděla Kam se poděla Amber Garza

I druhá kniha autorky je pěkně zamotaná. Prolínají se zde dvě časové roviny a na konci všechny tajnosti vyplují na povrch. Doporučuji.

18.06.2023 4 z 5

Studentka Studentka Tess Gerritsen

Příjemná detektivka, ale bohužel lehce předvídatelná skoro od začátku.

14.06.2023 3 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Všechny knihy od B. A. Paris jsem četla, ale tato byla nejslabší. Čtivá je jako všechny, takže super, ale obsahově to bylo takové uspěchané a překombinované.. Opravdu slabá kniha. Snad bude příští zase skvělá.

03.06.2023 3 z 5

Lepšího manžela abys pohledala Lepšího manžela abys pohledala Alena Jakoubková

Oddychovka na jeden večer.

26.05.2023 3 z 5

Dům nového života Dům nového života Marie Adams (p)

Milý příběh o třech kolegyních, porodních bábách a také kamarádkách. Moc hezky napsaná kniha. Má to být trilogie, tak se těším na pokračování.

07.05.2023 4 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Další slušná detektivka. Určitě zas o kus lepší než Dokonalé propojení. Těším se na další knihu...

25.04.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Musím napsat, že tato kniha se autorce povedla. Mnohem lepší než Listopád, ale zase na Hanu zatím žádná nemá. Silný příběh malé cácorky, kdy Vám chvilkami běhá mráz po zádech...Velmi smutné dílo...

17.04.2023 5 z 5

Zrádná paměť Zrádná paměť Lisa Gray

Moc pěkná detektivka. Doufám, že bude další díl. Druhá knížka je určitě o trochu lepší.

15.04.2023 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Taková spíš oddechová detektivka..ale dobrá. Jdu na dvojku.

06.04.2023 4 z 5

Dvakrát měř, pak manžela řež Dvakrát měř, pak manžela řež Alena Jakoubková

Přestože vím, že to bude jednoduché čtení s velmi naivní hlavní hrdinkou a hodně vaření a receptů, knihu přečtu. Ach jo:-)

30.03.2023 3 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Opravdu moc pěkná rodinná sága, která se o odehrává po roce 1949 až po současnost.
Ukazuje příběhy dětí, kterým Československo, v době občanské války v Řecku, poskytlo azyl. O problematice jsem okrajově věděla, ale tato knížka určitě mnohé překvapí, jak to bylo náročné a těžké.. Krásná knížka. Doporučuji.

27.03.2023 5 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Velmi silný příběh a také neuvěřitelně silná hlavní hrdinka Neonila. A závěr ten mě dostal..Doporučuji.

25.03.2023 4 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Marcel Moss

Temná tajemství byla silně propletená a ještě na straně 152 nebyli všichni aktéři ve hře... Asi jsem čekala víc. Super obálka.

21.03.2023 3 z 5