xena2711 xena2711 komentáře u knih

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Pěkný psychologický thriller od třech kamarádkách z vysoké školy. Trochu pomalejší rozjezd, ale ve finále se mi tato kniha líbila a určitě doporučuji.

15.11.2018 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Určitý úsek života velké skupiny lidí....neurazí ani nenadchne.... Knihy Patrika mám moc ráda, ale žádný bum se bohužel nekonal.....určitě má lepší kousky...

15.11.2018 2 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Letní příjemná oddechová knížka. Čtivě psaná, přečtená za dva večery. Ideální na dovolenou..

09.09.2018 3 z 5

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Jednou a dost. Kniha jsem dočetla, ale s velkým sebezapřením. Pokud šlo o běžný život, tak se to dalo. Ale diskuze psů a pak to velké množství politiky, to bylo dost mimo.

09.09.2018 2 z 5

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Chvilku mi trvalo než jsem knížku sehnala, ale čekání nelituji. Nádherný romantický příběh psaný formou dopisů, který Vás určitě chytne za srdce. Neuvěřitelná láska v období první i druhé světové války.

15.08.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Hezký příběh, který jsem přečetla během chvilky. Zajímavá zápletka, láska, trocha napětí...ideální pohodovka na léto. Těším se na pokračování, které mě čeká dnes.
Doporučuji.

15.08.2018 4 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Moc pěkný psychothriller. Kniha se od začátku pěkně četla a celou dobu čtenáře udržuje v napětí.Doporučuji..

19.06.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Naprosto dokonalý psychothriller od začátku do konce! Bomba. Doporučuji..

19.06.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Na knihu jsem se moc těšila, ale myšlenka byla dle mého názoru až moc překombinovaná. Chvílemi jsem se musela vracet, bylo to dost chaotické.

19.06.2018 3 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Ideální kniha na dovolenou. Vtipně psaná, odpočinková.

19.06.2018 3 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha o neuvěřitelně silné dívce, ženě....v podstatě boj o přežití v jakékoliv životní etapě. Doporučuji.

19.06.2018 5 z 5