xena2711 xena2711 komentáře u knih

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Moje milovaná autorka opět nezklamala. Překrásný příběh ve dvou rovinách, které se na konci spoji.. Jedna zhruba kolem roku 1940 a druha 2018. Diane umí moc pěkně propojit minulost a současnost. Jediné co je škoda je, že nepíše rychleji:-) Kniha se čte sama.

31.12.2021 5 z 5

Jednou snad Jednou snad Debbie Johnson

Překrásný příběh plný lásky, velkého trápení, ztráty, poznání, ale i přátelství a znovu nalezení.. Přečteno za dnešní odpoledne. Stojí určitě za přečtení..

27.12.2021 5 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Tento příběh je jedna velká lež. Jen nikdo netuší, že lžou téměř všichni hlavní aktéři. Na tuto knihu jsem se moc těšila, ale musím napsat, že mě moc neoslovila...

26.12.2021 3 z 5

Noc, kdy zemřela Noc, kdy zemřela Jenny Blackhurst

Nebylo to špatné, ale čekala jsem asi trochu živější příběh. Skoro od poloviny jsem tušila, jak to asi dopadne. Je to moje první autorčina knížka a určitě zkusím další.

22.12.2021 3 z 5

Ve vteřině Ve vteřině Suzanne Redfearn

Dokonalý, překrásný román a přitom příběh, který nechcete nikdy zažít. Lidsky a emotivně psaný příběh, který Vám během pár stránek přiroste k srdci a nejde vůbec odložit.
Na první pohled Vás určitě zaujme nádherná obálka a pocitově odrovná obsah...určitě doporučuji..

09.12.2021 5 z 5

Staré křivdy Staré křivdy John Marrs

Tak to byla opravdu psycho jízda. Takhle si představuji parádní psychothriller, až občas člověka zamrazilo. Skvěle promyšlená zápletka až do posledního detailu....a ještě nakonec netušíte, jak to vlastně je. Určitě doporučuji.

06.12.2021 5 z 5

Zdání a manžel vždycky klamou Zdání a manžel vždycky klamou Alena Jakoubková

Po všech psychothrillerech pohodové oddechové čtení.

01.12.2021 4 z 5

Nevlastní dcera Nevlastní dcera Georgina Cross

Přestože mezi mé oblíbené autory Liane Moriarty nepatří/viz.anotace/, kniha se mi líbila. Zápletka není sice nijak závratně propracovaná, a jak to dopadne tušíte zhruba od poloviny, ale knížka se četla dobře.

10.11.2021 4 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Parádní thriller, který určitě stojí za přečtení. Nejvíce mě bavilo, že opravdu do poslední chvilky netušíte, jak to vlastně je a bude:-) A konec super-spravedlivý. Velmi pěkně psaná kniha.

03.11.2021 5 z 5

Manžel a záhadná blondýna Manžel a záhadná blondýna Alena Jakoubková

Jeden nevěrný manžel a jedno životní škobrtnutí v dospívání Vám může otočit život o 180°....a je tu příběh pro ženy na podzimní večer. Ach jo:-)

30.10.2021 3 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Kromě Dokonalé manželky jsem od autora přečetla vše. Tato kniha mi sedla asi nejvíce. Parádní psychothriller, čtivý, skvěle napsaný, super vymyšlený do detailů. Příběh, který nechce v životě žádný otec ani matka zažít.. Určitě doporučuji.

30.10.2021 5 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Nádherný příběh přečtený za jeden večer. Dvě časové roviny a spousta tajemství. Kathryn Hughes má styl psaní, který mi moc vyhovuje, velice příjemně se čte. Nutí Vás knihu neodložit a rovnou dočíst až do konce. Kniha Klíč byla skvělá, ale Tajemství je snad ještě lepší. Stojí určitě za přečtení. Krásná....

26.10.2021 5 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Lucinda Berry je jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Její Andílek byl naprosto fantastický. Útěk ze světa je lehce za ním, ale také parádní dílo. Autorčin styl psaní se mi moc líbí a skvěle se čte. Je strašně moc znát její psychologické vzdělání. Knížka se čte sama. Doporučuji.

25.10.2021 5 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Po přečtení komentářů zde, jsem se rozhodovala, jestli se mám do knihy pustit. Neodradilo mě to a nelituji. Nebylo to vůbec špatné. Pravdou je, že Corrine je opravdu ukňouraná a ze všeho šíleně vystrašená...ale celková zápletka je pěkná a konec vydařený.
Ale že by byl nějaký "wau efekt", to bohužel ne. Je to autorčina prvotina a určitě jí dám ještě šanci.

20.10.2021 3 z 5

Dvě hrsti života Dvě hrsti života Katharina Fuchs

Nádherný román německé autorky. Je pravda, že prvních 100stran jsem mu dávala šanci, nemohla jsem se nějak začíst. Ale poté se to rozjelo a kniha se nedala odložit. Kniha vypráví souběžně o osudech dvou dívek, později žen od roku 1914. Zažily první i druhou světovou válku, bídu, strach, ale i lásku, přátelství, rozchody a rodinné štěstí. Nakonec je osud spojil v roce 1953. Moc krásný příběh. Určitě stojí za přečtení.

17.10.2021 5 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Velmi zajímavý příběh z obou pohledů (Sebastian a Daniel). Moc se mi líbilo vyprávění Daniela a Minnie, oba prožili těžké chvilky a žili s hříchy minulosti.. Konec jsem tak nějak čekala.

04.10.2021 4 z 5

Vrať se pro mě Vrať se pro mě Heidi Perks

Dvacet pět let je strašně dlouhá doba. A právě po takovém čase se vrací Stella, hlavní hrdinka, dá se říct na místo činu...Není to příjemný návrat, ale alespoň se spousta tajemství z dětství postupně vyřeší. Druhá knížka od Heidi Perks a nebyla vůbec špatná. Za mě určitě lepší thriller než Jak jsi mohla.

30.09.2021 4 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak to byl super zamotaný thriller. Stále jsem přemýšlela, která z dvou hrdinek je ta špatná, bláznivější:-)Od půlky už mi to začalo dávat smysl. Prostě byla to velmi čtivá jízda a konec byl parádní, podle zásluh:-) Doporučuji...

27.09.2021 5 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Zajímavý thriller, zamotané dějové linky, místy až né moc uvěřitelné, ale velmi čtivě napsané. Určitě stojí za přečtení.

23.09.2021 4 z 5

Graciino tajemství Graciino tajemství Jill Childs

Zajímavá kniha o mateřské lásce a klinické smrti s trochou tajemna..Konec je určitě nepředvídatelný.

19.09.2021 4 z 5