Kdo je bez viny ekniha

Na jedenáctiletého Sebastiana padne obvinění, že zavraždil osmiletého kamaráda. Důkazy svědčí proti němu: krev na oblečení i výpověď náhodného svědka. Seb zločin popírá, navíc mu matka poskytne alibi. Zdánlivě jednoduchý případ se komplikuje, porota se ovšem musí shodnout – buď vinen, anebo nevinen. Nakonec vynese rozsudek, tím to však zdaleka nekončí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198436/big_kdo-je-bez-viny-198436.jpg 4.2106
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Alpress

The Guilty One, 2012

Kniha Kdo je bez viny

xena2711

Velmi zajímavý příběh z obou pohledů (Sebastian a Daniel). Moc se mi líbilo vyprávění Daniela a Minnie, oba prožili těžké chvilky a žili s hříchy minulosti.. Konec jsem tak nějak čekala.

jarin58

Zajímavá kniha která obsahuje dvě časové linky.Malý Sebastian mi byl nesympatický,Daniel nemastný neslaný a konec předvídatelný.Přesto hodnotím velice kladně.

maličkán
01.09.2020

Opravdu zajímavý příběh, vtáhne vás do děje a nepustí. Jak už tady bylo napsáno, i mě více zaujal příběh Daniela i když mi nakonec bylo líto, že i když se tak vypracoval, přišel pozdě na to hlavní. Minie byla obdivuhodná.

Lenka0007
01.08.2020

Téma, které mě zaujalo. Dějové linky se logicky propojují, oba příběhy jsou výborné, i když Danny má do sympatického hlavního hrdiny daleko a moc práce jako právník tedy neodvádí. Konec se dal očekávat. Pět hvězdiček navzdory překlepům a chybám v překladu.

Katt15
04.02.2020

Určitě zajímavá kniha, nicméně to nebyl můj šálek kavy. Znovu bych po knize nesáhla,ale na dlouhé zimni večery...proč ne

pestas
02.02.2020

Dejova linka Dannyho mi prisla daleko zajimavejsi, i kdyz i Sebastianuv pribeh byl protkan zvlastnostmi. Nejvic me zaujala postava Minnie a jeji neskutecna zivotni sila a obetavost. Kazdopadne knizka cloveka donuti ae zamyslet a rozhodne nenecha nikoho klidnym

BratrO
19.01.2020

Přiznávám, že víc než případem jsem byl pohlcen Dannyho životem, ale obě linky se skvěle doplňovaly. Minnie mi přirostla k srdci nejvíc.
Stojí za přečtení ... osobně splňuje ČV 2020 za nejhorší obal. Na to jak skvěle je kniha napsaná je obálka, použitý font i rozložení děsně laciný a to je škoda. Kdyby mi ji sestra nepřihodila na hromádku nikdy bych po knize nesáhl a to by byla škoda. Nemluvě o ... „ Kniha, která změní vaše vnímání pravdy. ” ... to je jasnej spoiler.

allyce
11.04.2019

Dějová linka s malým Sebastianem byla mnohem slabší, než příběh jeho právníka Daniela. Vytrpěl si v dětsví svoje, ale v dospělosti se zachoval vůči osobě, která ho bezmezně milovala, a hlavně by bez ní nebyl tím, čím se stal, nemilosrdně sobecky. Hned mi přestal být sympatický.