X3ON X3ON komentáře u knih

Smrt zrozená v Praze Smrt zrozená v Praze Miroslav Žamboch

naprosta pecicka, akcni, chytlave no proste vyborne ctivo. hlavne odkazy na Kulhose :D jsou epicka zalezitost. nechapu proc a z jakeho duvodu ma Lihen tak spatne ohlasy .... vyborne se to cte a uz se chystam na druhy dil. a to ze jsou hlavni postavy like a superhero ? :D a co ma byt me se to libi.

Diky Mirku jses nej ;)

27.06.2013 5 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Musim rici ze tadle kniha je vyborna, ale naprosto me oba dva pribehy uchvatily. Nebudu tady popisovat o cem to bylo, jen bych vam to zbytecne pokazil. Btw je to prvni Kingova kniha ktera u nas kdy vysla, jproto sem pysny ze ji mam v knihvne ;)

13.02.2013 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Vyborne ctivy pribeh o ubohe carrie, ktera na konci vsem vytre zrak :D

02.02.2013 5 z 5

Dobrák Dobrák Jiří Kulhánek

klasicky kulhanek ... postapo, zombie, ufo, upiri, sama akce a zadne tlachy, 5/5 a jde se na druhy dil ;)

24.01.2013 5 z 5

Puls Puls Stephen King

Boze ty vase komenty se nedaji cist :D. mozna to sice neni Kinguv nejlepsi kousek, ale proto ji nedam 2/5 ... kniha se cetla sama, pribeh byl napinavy proste 5/5 :D ... aloha zabari :DDD ;)

02.01.2013 5 z 5

Knihy krve I-III Knihy krve I-III Clive Barker

Super hororove podivky, na nektere si vzpomenu i dnes ;)

02.01.2013 4 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

perun to dostal primo do ledvin :D .... paradni kniha, avsak hustej narez se mi libit vic, mozna je to tim ze jsem ostravak ;)

14.07.2014 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Silena survival pecka napinava az do konce, urcite muzu doporucit.

A btw Tomasi kdy se muzeme tesit na Pochod mrtvych muzu ? :D

23.11.2013 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

on nekecal fakt to byl hustej narez od prvni stranky do posledni :D

02.11.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

24. nejhorší kniha ....hohoho dobre lidi ;)

11.04.2013 odpad!

Bez slitování Bez slitování Miroslav Žamboch

kolibrici se mi mozna libili vice, ale kazdopadne to je paradni kniha s vybornou zapletkou a necekanymi zvraty ;), muzu jen doporucit

21.02.2013 4 z 5

Megapolis Megapolis Miroslav Žamboch

Mirek nam vymyslel super pohadkovy svet;). Tuto knihu jsem precetl jednim dechem, sama akce zadna nuda takze 5/5

02.01.2013 5 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

no byl to proste mega narez :D, neskutecne jsem se u knihy bavil kvalitni hlasky a splatterpunk to je proste nejlepsi cteni .... "zkurveni cigosi" tim zabil :DD

12.07.2014 5 z 5

Vládce snů Vládce snů Roger Zelazny

no nevim konec byl pekne divny, 2/5, nic moc cekal jsem vic ...

06.05.2014 2 z 5

Na ostřích čepelí Na ostřích čepelí Miroslav Žamboch

proste skvely konias ;)

19.01.2014 5 z 5

Seržant Seržant Miroslav Žamboch

mno musim rici ze Lancelot nasadil latku hodne vysoko ;)

21.07.2013 5 z 5

Slimáci Slimáci Shaun Hutson

nikdy ale nikdy nesahejte na zadny SLIZ, BLOB ci jiny hnus :DDDD

22.05.2013 4 z 5

Lhář 4 Lhář 4 Jakub Ćwiek

jupiíííí jsem prvni :D

18.04.2013

Srovnáno se zemí Srovnáno se zemí Richard Bachman (p)

tak srovnano se zemi mam docteno. Je to hodne dobre napsano, ctive a napinave. vubec jsem se u knihy nenudil a precetl jsem ji dvema dechy :D... docela jsem pochopil bartovo vnitrni silenstvi, ale porad jsem doufal ze se hodi do pucu jak vsem rikal :D, ale kdo vi jak pracuje silencova mysl:D. 5/5 diky Richarde ;)

27.03.2013 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

mno musim rici ze to byl narez od zacatku az do posledni strany.... Bachman nam zase predvadi zvraceny svet ve kterem se lide bavi sledovanim ciziho utrpeni. Stejne jako to bylo v Running manovi i zde muze divak sledovat reality show, kde se tentokrat 100 chlapcu postavi na startovni caru a presne v 9:00 jim zacina jejich Dlouhy pochod. Diky R. Bachmane

01.03.2013 5 z 5