Na ostřích čepelí

Kniha ze série Koniáš. Byznys a politika je třeskavá kombinace. V okamžiku, kdy hromada zlata na misce pomyslných vah přesáhne kritické množství, cena lidského života se vytrácí. Pro některé ze zúčastněných se tím celý podnik mění v osobní záležitost a to změní i pravidla hry. Právník v tandemu s nevypočitatelným zabijákem proti všem ostatním – mocnému impériu, politikům i bezohledným obchodním magnátům. A v pozadí netrpělivě vyčkávají diskriminovaní čarodějové, stojící před rozhodnutím, na čí stranu se přiklonit. Soupeřící strany neuznávají žádná pravidla a za chyby se platí krví....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14677/na-ostrich-cepeli-zH4-14677.jpg 4.6421

Koniáš 2.

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Klub Julese Vernea

Kniha Na ostřích čepelí

fmash

Není úplně fér, že dávám hodnocení knize, kterou jsem nedočetl, ale snažil jsem se to vyrovnat tím, že jsem tomu nedal odpad. Pro mě znamení, že se k tomu nemám vracet. Nuda, nějaký podivný amatérismus v neustálém projikování autora do hrdiny (nebo to tak aspoň působí), neustálé rádobydrsňáctví, které ale spočívá hlavně v tom, že se explicitně říká, že je něco drsné... Fakt velký špatný.

Jen_procházím

Nejlepší český western nebo nejlepší česká fantasy? Asi obojí, tohle obstojí i mimo žánr.

MichalPuchovsky

Veľká spokojnosť. Akcia, intrigy, pokojné tempo. Žamboch v "Na ostří čepele" priam majstrovsky pracuje s atmosférou, ktorú pomaly, ale iste buduje stránku po stránke. Vďaka tomu má čitateľ priestor si vytvoriť vzťah k postavám, obľúbiť si ich a tŕpnuť nad ich osudmi. Teším sa na ďalšie romány z vegašského cyklu.

jiri5906

Uaaaaa, víííííc Koniášovek! A vlastně nejen jich, ale příběhů z Žambochovýho světa. Vše ostatní už řekli ostatní. :]

Renushka

Koniáš byl pro mě kdysi objev roku a jen doufám, že se dočkáme další knihy s ním.

PetrCepek
11.12.2019

Za mne je to ten nejlepší román MŽ. Každému doporučuji.

Spetum
05.11.2019

Jedna z prvních knih, kterou jsem od M. Žambocha četl - a vlastně nečetl jsem ji jen jednou. Pro mě srdcová záležitost. Skvělý příběh, parádně vykreslené postavy a vlastně vůbec všechno co od kvalitní knížky tohoto typu čekám. A rozhodně největší borec v knížce je Led Kowalski. Smekám před autorem a děkuji za tak skvělou knihu!

jaroiva
07.10.2019

Mnohem lepší než povídky. Užila jsem si každé slovo. Doporučuji poslouchat jako výbornou audioknihu.

Naslouchač
Naslouchač