Na ostřích čepelí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha ze série Koniáš. Byznys a politika je třeskavá kombinace. V okamžiku, kdy hromada zlata na misce pomyslných vah přesáhne kritické množství, cena lidského života se vytrácí. Pro některé ze zúčastněných se tím celý podnik mění v osobní záležitost a to změní i pravidla hry. Právník v tandemu s nevypočitatelným zabijákem proti všem ostatním – mocnému impériu, politikům i bezohledným obchodním magnátům. A v pozadí netrpělivě vyčkávají diskriminovaní čarodějové, stojící před rozhodnutím, na čí stranu se přiklonit. Soupeřící strany neuznávají žádná pravidla a za chyby se platí krví....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14677/big_na-ostrich-cepeli-zH4-14677.jpg 4.6476
Nahrávám...

Komentáře (66)

Kniha Na ostřích čepelí

jiri2737
27. listopadu

Miroslav Žamboch povýšil fantasy na umění. Imaginární středověký svět vytvořený do posledního detailu a hnutí mysli.

duben
18. ledna

Kniha se četla dobře, občas mi přišlo že je těch intrik a překážek až moc, pořád to vypadalo, že je kniha tak nějak v půlce, i když už se blížil konec a pak takové šup, šup a rychle uzavřeno. Při rozvleklosti jaká byla než se karavana vydala na cestu a než vůbec někam došla, to vzalo ke konci příliš rychlý spád. Jinak to bylo fajn a příběh jsem si užil. Kvůli konci jsem zvažoval 3-4 hvězdy, ale když jsem kvůli tomu vydržel dočítat knihu do 3 do rána, zaslouží si to asi tu 4ku.


Allena24
26.11.2020

Zatím vše, co jsem od pana Žambocha četla, je pro mě srdcová záležitost. Proto mě tolik netrápí rychlé zakončení příběhu.
Těším se na další jeho knihy.

apelttom
18.11.2020

Super příběh a poctivé řemeslo. Napínavé, zajímavé, jedna velká jízda. Bohužel ke konci je to trošku moc uspěchané a ději by slušelo tak o 300 stránek navíc, ale jinak naprostá pecka.

rimar
20.10.2020

Jsou knihy ke kterým musí člověk dozrát a tohle je jedna z nich. Když jsem ji četl před lety neužil jsem si ji jako teď. Když jsem ji četl teď musel jsem ocenit jak je propracovaný děj napětí až do konce. Stejně jako autor nešetří ani hlavní postavy od různých útrap a neštěstí. Není to nejlepší Koniasuv příběh a moje srdcovka je Bakly ale stejně se to autorovi povedlo a patří určitě k těm nejlepším co napsal a o to víc si zaslouží poklonu vzhledem k tomu že je to začátek jeho tvorby.

Jarka_rybář
06.10.2020

Koniáše miluju, tedy i tento díl, i když byl kapku slabší.

perko
22.09.2020

Ukamenujte mě, ale do téhle knihy jsem se musel nutit. Po skvělém prvním díle to bylo velké zklamání. Asi mi sedí více povídek v jedné knize místo "velkého" příběhu Koniáše. Bohužel...

fmash
17.06.2020

Není úplně fér, že dávám hodnocení knize, kterou jsem nedočetl, ale snažil jsem se to vyrovnat tím, že jsem tomu nedal odpad. Pro mě znamení, že se k tomu nemám vracet. Nuda, nějaký podivný amatérismus v neustálém projikování autora do hrdiny (nebo to tak aspoň působí), neustálé rádobydrsňáctví, které ale spočívá hlavně v tom, že se explicitně říká, že je něco drsné... Fakt velký špatný.

1