Na ostřích čepelí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha ze série Koniáš. Byznys a politika je třeskavá kombinace. V okamžiku, kdy hromada zlata na misce pomyslných vah přesáhne kritické množství, cena lidského života se vytrácí. Pro některé ze zúčastněných se tím celý podnik mění v osobní záležitost a to změní i pravidla hry. Právník v tandemu s nevypočitatelným zabijákem proti všem ostatním – mocnému impériu, politikům i bezohledným obchodním magnátům. A v pozadí netrpělivě vyčkávají diskriminovaní čarodějové, stojící před rozhodnutím, na čí stranu se přiklonit. Soupeřící strany neuznávají žádná pravidla a za chyby se platí krví....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14677/na-ostrich-cepeli-zH4-14677.jpg 4.6431
Série

Koniáš 2.

Žánr
Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Klub Julese Vernea
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (62)

Kniha Na ostřích čepelí

Přidat komentář
rimar
20. října

Jsou knihy ke kterým musí člověk dozrát a tohle je jedna z nich. Když jsem ji četl před lety neužil jsem si ji jako teď. Když jsem ji četl teď musel jsem ocenit jak je propracovaný děj napětí až do konce. Stejně jako autor nešetří ani hlavní postavy od různých útrap a neštěstí. Není to nejlepší Koniasuv příběh a moje srdcovka je Bakly ale stejně se to autorovi povedlo a patří určitě k těm nejlepším co napsal a o to víc si zaslouží poklonu vzhledem k tomu že je to začátek jeho tvorby.

Jarka_rybář
06. října

Koniáše miluju, tedy i tento díl, i když byl kapku slabší.


perko
22. září

Ukamenujte mě, ale do téhle knihy jsem se musel nutit. Po skvělém prvním díle to bylo velké zklamání. Asi mi sedí více povídek v jedné knize místo "velkého" příběhu Koniáše. Bohužel...

fmash
17. června

Není úplně fér, že dávám hodnocení knize, kterou jsem nedočetl, ale snažil jsem se to vyrovnat tím, že jsem tomu nedal odpad. Pro mě znamení, že se k tomu nemám vracet. Nuda, nějaký podivný amatérismus v neustálém projikování autora do hrdiny (nebo to tak aspoň působí), neustálé rádobydrsňáctví, které ale spočívá hlavně v tom, že se explicitně říká, že je něco drsné... Fakt velký špatný.

Jen_procházím
18. dubna

Nejlepší český western nebo nejlepší česká fantasy? Asi obojí, tohle obstojí i mimo žánr.

MichalPuchovsky
18. února

Veľká spokojnosť. Akcia, intrigy, pokojné tempo. Žamboch v "Na ostří čepele" priam majstrovsky pracuje s atmosférou, ktorú pomaly, ale iste buduje stránku po stránke. Vďaka tomu má čitateľ priestor si vytvoriť vzťah k postavám, obľúbiť si ich a tŕpnuť nad ich osudmi. Teším sa na ďalšie romány z vegašského cyklu.

jiri5906
19. ledna

Uaaaaa, víííííc Koniášovek! A vlastně nejen jich, ale příběhů z Žambochovýho světa. Vše ostatní už řekli ostatní. :]

Renushka
03. ledna

Koniáš byl pro mě kdysi objev roku a jen doufám, že se dočkáme další knihy s ním.

1

Doporučujeme

Město mrtvých
Město mrtvých
Hněv Pána ohně
Hněv Pána ohně
Ve službách klanu
Ve službách klanu
Underground
Underground