Muž na stezce

Žádná stezka není neschůdná, žádná ulička příliš temná a žádné tajemství není zakopáno dostatečně hluboko, aby nestálo za to po něm pátrat. Mladý šlechtic na útěku se pod tlakem okolností mění z pronásledovaného štvance v silného muže spoléhajícího jen na sebe samotného – na svůj úsudek, oko, postřeh a zbraně. Projde kolem vás, aniž si ho všimnete, postavte se mu do cesty a bude to poslední chyba vašeho života. S přibývajícími zkušenostmi a zahojenými jizvami je stále osamělejší a obezřetnější; čím věrnějším společníkem je mu smrt, tím víc miluje a obdivuje život. Následujte ho do uliček špinavých měst, mezi chátru a spodinu lidské společnosti, projděte se po kroky tlumících kobercích luxusních rezidencí mocných jeho světa, vyšplhejte se do dech beroucích výšek velehor, zalykejte se vedrem v deštných pralesích nekonečných džunglí a bojujte o poslední doušek vody ve vyprahlých pouštích. Cesta je cíl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14675/muz-na-stezce-EYy-14675.jpg 4.6354

Koniáš 1.

Povídky, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Triton

Kniha Muž na stezce

kaffa

žamboch je moje srdcovka, mám pocit, že i kdyby psal harlekýnky, tak ho budu hltat, neptejte se mě proč, ten pán si mě prostě dokázal koupit tím, jak píše.... a co hůř, já si to koupení dokonce moc užívám, baví mě stále, stále, stále.... koniáš je pro mě tím nejvíc sexy ošklivým hrdinou, jaký kdy běhal pod literárním nebem :-*

zuzana-koubkova

Zajímalo by mě, proč se jmenuje po barokním jezuitovi?

matalos

výborná kniha

apelttom
12.12.2019

Koniáše nelze nemilovat. Jasně, jeho příbehy jsou neuvěřitelné a reálně by měl být už tak dvacetkrát pod drnem, ale ta jeho nezdolnost, zásadovost, odhodlanost a gentlemanství z něj dělají jednoho z nejsympatičtějších hrdinů vůbec. Pevně doufám, že se s panem Ošklivákem ještě uvidíme!

MichalPuchovsky
30.11.2019

Žamboch s Koniášom do českej fantastiky priniesol postavu, ktorá v sebe mieša dedičstvo temných hrdinov drsnej americkej detektívky a lá Raymond Chandler a howardovskej akčnej sword'n'sorcery fantasy. Ja som z knihy nadšený a už sa chystám na ďalšie koniášovské romány a príbehy o Baklym. Buďte ako Mišo a aj vy sa nadchnite pre Žambocha. Je špica.

danny_21
07.08.2019

Mé první setkání se Žembochem, ale nemůžu říct, že bych nadšením skákal. Podle hodnocení kolegů jsem očekával trochu jinou zábavu než 12x přefiltrovaného Conana ve stejné šabloně - Koniáš přijede do města, navštíví mistní výčep, vyseká pár týpků, poté dostane na prdel aby nakonec těmto dal na prdel sám. Trochu zklamání i přes fakt, že Žamboch očividně psát umí - 60 %

Jonny
11.07.2019

Nejsem milovníkem povídek. Ale v tomhle případě... Kvalita dorovnala formu. Příjemné oddychové čtení. Koniáš byl prima společník na cesty metrem a vlakem, tak se snad co nevidět opět shledáme.

NemmamSlov
24.03.2019

Čítam, čítam a na koniec prvej poviedky zistím, že tento príbeh som už čítal. Príbeh je rovnaký ako v knižke Ostří oceli.

Zaklínačka Lota
Zaklínačka Lota