Ostří oceli

Mladý šlechtic na útěku se pod tlakem okolností mění z pronásledovaného štvance v silného muže spoléhajícího jen na sebe samotného – na svůj úsudek, oko, postřeh a zbraně. Projde kolem vás aniž si ho všimnete, postavte se mu do cesty a bude to poslední chyba vašeho života… S přibývajícími zkušenostmi a zahojenými jizvami je stále osamělejší a obezřetnější; čím věrnějším společníkem je mu smrt, tím víc miluje a obdivuje život… Poznejte hrdinu románu Na ostřích čepelí ze všech stran, poznejte jeho slabosti, přednosti, jeho ztráty a zisky, celý jeho život a svět. Cesta je cíl. Příběhy Koniáše, muže na stezce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14678/ostri-oceli-05a-14678.jpg 4.4186

Koniáš

Povídky, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Kniha Ostří oceli

špulo
11.09.2019

Ale jasné, že je to prefiltrovaný Conan, Geralt či Tulák. No a? Veď, o to práve ide. Ja som sa nenudil ani chvíľku. Komu sa nepáči... Ja by som privítal ďalšie poviedky o Koniášovi...

danny_21
07.08.2019

Mé první setkání se Žembochem, ale nemůžu říct, že bych nadšením skákal. Podle hodnocení kolegů jsem očekával trochu jinou zabávu než 12x přefiltrovaného Conana ve stejné šabloně - Koniáš přijede do města, navštíví mistní výčep, vyseká pár týpků, poté dostane na prdel aby nakonec těmto dal na prdel sám. Trochu zklamání i přes fakt, že Žamboch očividně psát umí. Všechny povídky najdete také ve sbírce Muž ne stezce - 60 %

tonysojka
20.11.2018

Western v zamaskovaný v obleku fantasy,příběhy s Koniášem jsou podle mne krapet kvalitnější než příběhy o Baklym

NemmamSlov
23.03.2018

Po par Baklyho pribehoch sa ku mne dostal aj Konias. Skvele poviedky, kazda jedna si drzala standart a niecim dokazala zaujat. Tesim sa na dalsie pribehy Koniasa, ale aj Baklyho. Tieto dve postavy sa Zambochovi skutocne podarili.

bertrand
11.01.2018

Velice, velice, velice... nudné. Kde je Koniáš, kterého mám tak rád? Asi mu povídky nesluší.

kolodze
20.06.2016

Žamboch a Koniáš ...tak tohle spojení mě osobně hodně baví. A když k tomu přidám že se v jedné z povídek objeví i Bakly, nemůžu jinak než dát plnej počet.

zd0981
09.11.2015

Stačí přečíst jednu povídku a víte vše, dál se nudíte, všechny povídky jsou podle jednoho scénáře.

Klax
14.07.2015

Povídky se čtou velmi dobře, jelikož se jedná o krátké povídky, autor si na nic nehraje a vše se čte jedním dechem. Kdo uvažuje o čtení, doporučuji PŘESKOČIT "Ostří oceli" a přečíst si rovnou "Muž na stezce". Obě knihy obsahují stejné povídky s tím, že Muž na stezce má přídavek v podobně dvou povídek ;-)

Čas žít, čas zabíjet
Čas žít, čas zabíjet