Smrt zrozená v Praze

Marika Zaháňská je mladá, sportovně založená žena. Pracuje jako asistentka na vysoké škole a kromě problémů v osobním životě a občas přečerpaného bankovního konta žije relativně spokojeně a všedně – do chvíle, než v uličkách za Knížecí na Praze 5 narazí na ozbrojeného násilníka a mladého muže, který ji pomůže z nesnází. Setkání otáčí její život vzhůru nohama, v průběhu hodin se dostává mezi mlýnská kola americké rozvědky pátrající po kufříkových atomových bombách a rusko-české mafie čelící nepříteli, proti němuž je CIA partou skautů na výletě. A tajemství, smrt nebo život, se ukrývá právě v Praze…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14672/big_smrt-zrozena-v-praze-ChU-14672.jpg 4249

Kniha Smrt zrozená v Praze

martin6849
05.09.2020

Ze začátku super, ale časem to byla čím dál tím větší nuda. Je to takové trošku moc roztahané. Sem tam nějaká akce a mezí tím hromada vaty. Autor napsal mnohem lepší knihy (ale zase i horší :-)).

Rolada88
05.07.2020

Tak Marika Zaháňská mě zklamala dlouho jsem knihu četl a musel jsem se přemlouvat nevím čím to bylo , akce bylo v knize docela dost ale bylo to tak nějak utahaně psaný . Trochu mi to připomínalo dějem od kotlety Lovci ale to byl jinej level to byla paráda. Za to líheň byla jen taková polívčička přemýšlím zda se mám pouštět do dvojky když už teď vidím hodnocení který je ještě slabší než jednička ........

nai.ivka
01.07.2020

První kniha co od autora čtu. Okamžitě mě to vtáhlo. Pro mě tu není nic nelogického a pořád se něco děje. Nedokázala jsem knížku odložit. Nejradši bych okamžitě načala druhý díl.

Allena24
18.04.2020

Prima pohádka pro dospělé. Poslouchala jsem audio. Souhlasím s předchozími komentáři ...oddechovka, odreagovačka.

ChodzikCZ
21.11.2019

Jako odreagovávačka dobrý, ale postrádá to hlubší příběh a vše je strašně povrchní

azertaaz
26.05.2019

Tak je to cíleno jako oddechovka, nehledejte tam moc složitostí. Pro někoho, kdo chce akci a netradiční pojetí různých žánrů. Nemůžu než doporučit fandům Kotlety a Kulhánka.

MM1979
26.01.2019

Jsem fanouškem sci-fi, ale tohle bylo na mě moc bláznivé... První díl ještě šel, ale druhý byl úmorný - hodnotím jako celek. Nemohu doporučit, za mě škoda peněz :-( Přirovnal bych to k Asfalt - Štěpán Kopřiva.

GIF242
04.01.2019

Ve své době (2004) a absence "nového" Kulhánka to byla velká pecka. S odstupem času jsem se to snažil číst znovu a nějak mi to nešlo. Ale pro někoho kdo to bude číst prvně a líbí se mu tento styl, tak je to vlastně nutnost ;)