Smrt zrozená v Praze

Marika Zaháňská je mladá, sportovně založená žena. Pracuje jako asistentka na vysoké škole a kromě problémů v osobním životě a občas přečerpaného bankovního konta žije relativně spokojeně a všedně – do chvíle, než v uličkách za Knížecí na Praze 5 narazí na ozbrojeného násilníka a mladého muže, který ji pomůže z nesnází. Setkání otáčí její život vzhůru nohama, v průběhu hodin se dostává mezi mlýnská kola americké rozvědky pátrající po kufříkových atomových bombách a rusko-české mafie čelící nepříteli, proti němuž je CIA partou skautů na výletě. A tajemství, smrt nebo život, se ukrývá právě v Praze…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/14672/lihen-smrt-zrozena-v-praze-14672.jpg 4206

Líheň 1.

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Wolf Publishing

Kniha Smrt zrozená v Praze

ChodzikCZ
21.11.2019

Jako odreagovávačka dobrý, ale postrádá to hlubší příběh a vše je strašně povrchní

azertaaz
26.05.2019

Tak je to cíleno jako oddechovka, nehledejte tam moc složitostí. Pro někoho, kdo chce akci a netradiční pojetí různých žánrů. Nemůžu než doporučit fandům Kotlety a Kulhánka.

MM1979
26.01.2019

Jsem fanouškem sci-fi, ale tohle bylo na mě moc bláznivé... První díl ještě šel, ale druhý byl úmorný - hodnotím jako celek. Nemohu doporučit, za mě škoda peněz :-( Přirovnal bych to k Asfalt - Štěpán Kopřiva.

GIF242
04.01.2019

Ve své době (2004) a absence "nového" Kulhánka to byla velká pecka. S odstupem času jsem se to snažil číst znovu a nějak mi to nešlo. Ale pro někoho kdo to bude číst prvně a líbí se mu tento styl, tak je to vlastně nutnost ;)

toni-az
06.12.2018

Ale jo, celkem pohodová oddechovka, i když místy padal řetěz. Pozitivní je, že mi tam nic nějak zvlášť nevadilo.

frantisek8863
24.11.2018

Kniha mě docela mile překvapila a dokázala skoro do konce držet v napětí. Pár věcí okolo Mariky a okolo podivného společenství trochu místy drhlo, ale nic co by se nedalo snést.

jaroiva
07.05.2018

Nevydržela jsem číst tak dlouho, než se začlo něco dít; dočetla jsem "první knihu" a krásný předěl s názvem Kniha druhá nechávám nerozečtený. Mám podezření, že se nic dít nezačne do konce knihy, ale nemíním to ani zkoumat. Zlatý Koniáš! Raději budu pokračovat s Baklym a tuto sérii vynechám.

EmanuelBremi
09.03.2018

Nic extra, ale zabaví. Samostatně to není marné, ale při kombinaci s druhou polovinou je to naprostá ztráta času.

Líheň
Líheň