Královna smrti

Obyčejný život s jeho všedními denními starostmi je náhle jen vzpomínkou na staré dobré časy. Marika Zaháňská, kdysi asistentka na vysoké škole, si zvykla na život v ilegalitě, na agenty FBI a zabijáky slídící po její stopě; na fakt, že na jejích rozkazech závisí životy lidí. Na co si však zvyknout nelze, je skutečnost, že stojí na dně děsivě nepochopitelného maelstromu, který strhává další lidi, křiví realitu a mění samotnou podstatu našeho světa. Marika Zaháňská a její přátelé jsou odhodlaní ke všemu, je jich však jen pár a jejich protivníci jako by ani nebyli z tohoto světa. Indicie neukazují do New Yorku, Londýna ani Tokia. Řešení záhady spojující lidské oběti, vykrádaná muzea, archeologická naleziště a vojenské sklady se skrývá v malé metropoli ve středu Evropy – v Praze....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/14673/lihen-kralovna-smrti-14673.jpg 3.8175

Líheň 2.

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Wolf Publishing

Kniha Královna smrti

ChodzikCZ
30.11.2019

Oproti prvnímu dílu zbytečně zmatené a překombinované.

MM1979
26.01.2019odpad!

Jsem fanouškem sci-fi, ale tohle bylo na mě moc bláznivé a druhý díl byl dle mého ještě horší něž první... Nemohu doporučit, za mě škoda peněz :-(

GIF242
04.01.2019

Vlažnější druhý díl.

toni-az
06.12.2018

Druhý díl se mi na rozdíl od většiny rencenzí líbil víc. Větší řežba, víc superschopností, míň utápění se v psychokecech. Fajn epilog, až by člověk čekal nějaké pokračování. Jen si za mě autor mohl odpustit ty narážky na skutečné osoby. A taky by se měl trochu zorientovat v autech a pivech, nevím jestli trolil nebo to myslel vážně, ale trochu to prudilo.

frantisek8863
24.11.2018

Po prvním díle, jsem čekal kam se to vše posune, bohužel se to zvrhlo v Kulhánkovinu. Dočteno jen s povinnosti, za mě slabota a podprůměr.

EmanuelBremi
09.03.2018odpad!

Děs a hrůza. Asi to nejhorší, co jsem kdy četl. První polovina vypadala relativně schůdně, ale druhá je bláznivá směska. Bohužel obrovská ztráta času. Všem musím doporučit VYHNĚTE SE KNIZE OBLOUKEM.

Jestli máte rádi takovou akci, zkuste raději Asfalt nebo něco od Larryho Correia.

alisie
26.01.2018

V prvním díle Smrt zrozená v Praze jsem obdivovala každou větu a jakousi uvěřitelnost děje, v druhém díle se poutavá kniha nechala unést a pohltit sama sebou a to doslova. Uvěřitelnost se ztratila a nahradila ji jakási změť fantasy a scifi, navíc mě trochu mrzela nedořešenost různých postav. Konec knihy nabídl možnost pokračování... Kdyby to jen bylo uvěřitelné.

Kozin
08.06.2017

Konec knihy jsem nedočetl protože mě to začlo neskutečně nudit.... .První díl daleko lepší než druhý.

Psí zima
Psí zima