Lhář 4

Loki se vrací! Tentokrát s poslední misí. Luciferovi se podařilo spustit Apokalypsu. Legie Pána ani Satanova armáda už neexistují, stejně jako civilizace na Zemi. Žezlo teď třímají Hlad, Válka a Mor a jedinými šťastnými obyvateli zeměkoule jsou zombie. Převezme moc nad dušemi vládce pekla? Do cesty za vítězstvím se mu postaví banda prolhaných zoufalců, podivínů, ztroskotanců a hejsků, ale i fanatických obdivovatelů Stephena Kinga a možná i pár militantních feministek. A samozřejmě sám Lhář. Zveme vás na Broadway! Dnešní program: poslední bitva o lidstvo! Pouze jediné představení! -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/159720/lhar-4-MqP-159720.jpg 4.193

Lhář 4.

Romány, Fantasy
Vydáno, Triton

Kill´em all, 2012

Kniha Lhář 4

Lethania
14.04.2019

Můžu jen doporučit. Nejde sice o bůhvíjak skvělej příběh, ale bavilo mě to. A konec mě překvapil, ačkoli se mi zdál poněkud odfláknutý - čekala jsem velkolepější závěr.

Harmonika_one
11.03.2019

První díl mě vůbec nevzal, přisuzuji to svým chybějícím znalostem severské mytologie a také nemám příliš ráda povídky, druhý a třetí díl si už moc nevybavím, zatímco čtyřka mě naprosto dostala. V závěru jsem si pomyslela - odpouštím ti autore, že jsem se "musela" prokousat celou sérií, protože pro ten závěr (kterej jsem fakt nečekala) to opravdu stálo za to. Přiznávám, že 2,5 už ale číst nebudu.

Lenka.Vílka
15.10.2018

("Lalalalalalalala lie lie lie, Lalalalalalalala lie lie lie, Lalalalalalalala lie lie lie, Lalalalalalalala lie lie lie." ... Lie lie lie - Serj Tankian)

Nemůžu se zbavit dojmu, že mě kniha bavila kvůli jakési naivní představě, že jsem našla něco nového, ale to se ve výsledku nestalo. Začátek knihy mě bavil, ale přemohla mě nuda zbytku. A ke konci se raději nebudu vyjádřovat (jsem teď trochu otrávené, že nevím, zda se chci pustit do bonusové 2,5 knihy). První a druhý díl série bych s čistým svědomím doporučila. Zbytek už opravdu ne.

nycol
08.01.2018

Musela jsem dat 5 hvezdicek, uz za ten neocekavany konec.

21.03.2017

Trvalo mi to sice dlouho, než jsem se k ní dostala, ale nelituji toho. Závěrečný díl byl vážně suprový a nečekaný. Hrozně se mi to líbilo a závěrečný stránky jsem velmi smutně prožívala. Ale celkový příběh od jedničky po čtyřku byl úžasný. Všechny bytosti, co se tam vyskytli a byli do toho zasazený k sobě bez problémů pasovali i na odlišnosti kultur a letopočtu. Prostě úžasný příběh a mrzí mi, že už je ho konec.

Mystygus
11.12.2016

V rozjetosti série opanuje opar knížek minulých a hodnotit knížku samostatně moc nejde... Dopadlo to smutně ale... Většinou mám pocit, že konce všude působí depresivně... Asi tak, jako když dočtete dobrou knihu a dojde Vám, že příběh který Vás pohltil už zkrátka dál není... Nemám rád když něco takového končí... Nicméně vše poukazuje na to, že autor měl jasnou myšlenku už od začátku všechny knížky působí krásně komplexně... Jediné co mě naštvalo je přebal knihy, který je zavádějící... Ale zkártka... Doporučuji

SarahRoyalAss
14.11.2016

Po třetím dílu, který pro mne upřímně nebyl nic moc, začínala tahle kniha velmi slibně :)
Čtení mi opravdu bavilo, užívala jsem si příběh, vtípky a zvraty. Kniha mne bavila až do grand finale... Upřímně, konec mi velmi naštval. Nebo spíše jen zklamal? Nejsem si jistá...
Každopádně, celá série je opravdu skvělá a velmi ji doporučuji :))

Maitter
19.04.2016

Nečtěte komentáře, jsou tam spoilery. Vůbec nechápu, proč lidé takovou zlomyslnost páchají, mně to třeba děsně kazí četbu.
Pěkný podraz, tenhle konec. Já bych s radostí pokračovala dál – ať už v narážkách na lecjaký film či hru, v sexu, násilí, nebo v humoru, které Ćwiekovou zásluhou perfektně odreagují.
Nejlepší pro mne zůstane kniha třetí, neboť trpím jistým odporem k slabým definitivním koncům; přestože si kniha čtvrtá povětšinou drží v porovnání s ostatními díly nejzábavnější (a také nejvulgárnější) atmosféru, jíž bych klidně dala pět hvězdiček, konec jsem čekala o něco spektakulárnější.
U letadlového entrée jsem se řezala smíchy. Směřování ke konci děje mne bavilo mnohem víc než závěr samotný, ačkoliv si teď říkám, že jinak jsme dopadnout nemohli (aniž bychom se vyhnuli velkému slzavému klišé).
Mimochodem, proč je na obálce Loki s Mjöllnirem? A proč tolik čtenářů tak nadchly povídky? Osobně je považuji za krkolomné, jako by se Ćwiek teprve rozepisoval a s každou další knihou se prokousával ke stále lepšímu slohu a stylu.
Nu nic! Bezva mišmaš. Humor milujícím věřícím i nevěřícím doporučuji.

Zrod Hordy
Zrod Hordy