Lhář 3

Dovolená je v háji. Čtyři jezdci Apokalypsy právě vyrazili… Lucifer dává znamení svým zástupům a všechno nasvědčuje tomu, že scénář poslední bitvy bude velmi odlišný od toho, jak jej známe od svatého Jana. Recept na vyrovnání šancí je jediný – odstranit Antikrista dříve, než dospěje. Pro Lokiho je taková mise snadnou záležitostí. Jenže zásluhou elfů Antikrist zmizel a v kolébce leží jakési divné dítě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/150668/lhar-3-150668.jpg 3.9102

Lhář 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Triton

Kłamca 3: Ochłap sztandaru, 2011

Kniha Lhář 3

Lethania
08.04.2019

Další díl úspěšně za mnou a musím se přiznat, že mě druhý díl bavil víc. Tentokrát jsme se dočkali ucelenějšího děje na pokračování, tak uvidíme, co se s našimi hlavními hrdiny ve čtvrtém díle stane dál.

Lenka.Vílka
28.09.2018

("I got hungry, so I ate the hand after I ate everything it had been feeding me.")

Dlouho jsem se nudila, pokud mám být upřímná. Bavila jsem se až na konci. Není to moc pozitivní zjištění, ale mám tušení, že čtvrtý díl za to čekání přes špatný třetí, bude stát.

nycol
08.01.2018

Porad stejne dobre, jako prvni dva.

19.02.2017

Sice mi to trvalo dlouho jí přečíst, protože na to zrovna není moc času ve škole, ale náramně mně nadchla, stejně jako předchozí dva díly. Autor vážně ví, jak se do takový apokalipsy pořádně dostat a nebojí se toho. Už se těším na další díl.

Mystygus
11.12.2016

Velkolepý rozjedzd drhne (v mých očích)... Na autora je toho asi už moc? Téma se rozjelo do něčeho, co se již těžko pochytává, ale nakonec to autor zrkotí.. v rámci možností... Ale obal posledního dilu Vás zkrátka donutí se do toho pustit :)... Hodně taky záleží, co očekáváte. Lidé co neocenili první díly, tuhle oceňují a naopak...

SarahRoyalAss
01.11.2016

Trošičku slabší kousek... taková příprava na a díl. Kolikrát jsem se musela doslava dokopat abych tenhle díl dočetla, abych se co nejdříve dostala k dalšímu dílu. Nějaké části byly pěkné, ale celkově mě knížka moc neoslovila. 3 hvězdičky za knížku a 1 hvězdička za Lucifera.

Velká Feferona
22.07.2015

Už je toho trochu moc. Tedy, až takový průšvih to nebyl, četlo se to celkem svižně a to všechno, ale už je to takové nějaké příliš rozvětvené. A skutečně to JE jenom příprava na poslední díl. Dávám hvězdu navíc za Lucifera.

Vincent12
15.05.2015

Jen příprava na čtyřku...
Přechod z povídkového na románový koncept je nečekaný. Kniha tím přišla o mnoho gagů, závěry povídek rozhodně byli kladem lháře 1 2.
Tak jsem se sto stran nudil, a když už se dění rozjelo, přišel konec. Gradace se odkládá na čtvrtý díl.
Krátké, pomalé, hromadu otázek rozvíjející. Lokiho parta sem tam něčím potěší.

Zášť
Zášť