WowKokinko WowKokinko komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Silná kniha s drsným závěrem. Četla se dobře a text nebyl složitý, ale bohužel mi tam něco malinko chybělo na to jak je z ní každej paf :)

14.05.2020 4 z 5

Loupežník Loupežník Karel Čapek

Ach to mládí :) ach ta láska :) a co vše jsme schopni pro ni udělat. Pěkné drama ikdyž závěr trochu uspěchaný

24.04.2020 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

prostě Carter. Hnusné, brutální, geniální, úžasné. Nejvíce děsivé mi přišlo hlasování lidí! A že hlasovali!! ach jak jsme zkažení a zlí.

24.04.2020 4 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Kniha o ničem, příběh nudný, postavy nesympatické. Romantická komedie! cha :D romantiku si představuji jinak a komedie? nenašla jsem tam ani jeden úsměvný moment :( asi nejsem stvořena pro knihy tohoto žánru... no díky výzvo ale už nikdy více

24.04.2020 1 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Milá pohádka se sympatickou hlavní hrdinkou. Kéž by všichni byli tak odvážní jako Vasja :) a snad se v dalších dílech dozvíme o dalším osudu :)

10.04.2020 3 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Zajímavé drama s poselstvím :) příběh se občas trochu táhne, ale jinak je děj zajímavý a ke konci i velmi pěkný :)

31.03.2020 4 z 5

Radúz a Mahulena Radúz a Mahulena Julius Zeyer

Bylo to moc krásné... Kniha je o dobrotě srdce a o lásce :)

31.03.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Vlastně ani nevím o čem to bylo? spousta nedotažených myšlenek, za mne hrozná blbost :(

13.03.2020 1 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další povedený díl do série s Kim. asi jeden z těch lepších dílů. A konec fňuk :(

29.01.2020 4 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Rozhodně lepší než první díl :) pro mne takové oddechové čtení na jedno odpoledne :)

27.01.2020 3 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Že začátku jsem byla hodně zmatená z množství postav a preskakovani děje, ale časem se to probralo a četlo fajn... Nejvíc se mi líbila myšlenka co všechno by se mohlo stát kdyby blackout opravdu nastal.. Nějakou dobu mám o čem přemýšlet díky!

27.01.2020 4 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Bohužel mě to nezasáhlo a nebavilo, knihu jsem přečetla ale určitě se k ní nevrátím :) asi nejsem na poezii dělaná

23.01.2020 2 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha je naprosto báječně napsaná, četla se lehce, i když s těžkým srdcem. I přesto, že kniha končí relativně dobře, měla v sobě spoustu smutných momentů. Bohužel tehdější dobu jsem nezažila a tak mi asi uniká spoustu souvislostí a bylo pro mne těžké se do ní vcítit.

12.01.2020 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Fajn knížka, taková oddechová mi přišla :) P. S. bacha na pindulaky!

09.01.2020 4 z 5

Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Eva Slonim

Ničím prikrášlena výpověď Slovensky co přežila Osvětim. Trošku mi ze začátku vadil popis celé její rodiny včetně jmen bratranců a sestřenic. Měla velkou rodinu a dost se mi to pletlo. Ale jinak jeden z dalších příběhu, co by neměl být nikdy zapomenut.

07.01.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha se četla stejně dobře jako minuly díl. Myslím, že byla napsaná tak nějak reálněji což mi u tatera vadilo, že to bylo jak vymyšlené... Ale pořád jak podotkla sama autorka je to román :)

05.01.2020 4 z 5

Pán much Pán much William Golding

Knihu se mi četla celkem těžko, psychologicky zajímavá, ale pro mne nic uchvacujícího

28.12.2019 3 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Závěr super ale dostat se k němu byl boj.. Tenhle styl mi nesedl :(

08.12.2019 2 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha je takovým průvodcem k dalším dílům, rozhodně je určena mladším čtenářům ale i starší zaujme svým nápadem a myšlenkou :)

08.12.2019 3 z 5

Případ ztracených duchů Případ ztracených duchů Sonja Kaiblinger

Velice milá pohádka se strašidelnou a detektivní tématikou pro děti :)

19.11.2019 4 z 5