wotana wotana komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Druhá kniha od autory - četla jsem již Sůl moře - a opět nezklamala. Nádherný smutný příběh, plný utrpení a bolesti ale i lásky a naděje. 5*

19.05.2020 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Příběhy zoufalých lidí, kteří si mysleli, že když už se po strastiplném útěku dostali konečně na loď jsou zachráněni, ale nestalo se tak. Tragický konec několika německých lodí o kterých se hodně dlouho nemluvilo a nic se nevědělo. Nádherně zpracované a čtivé od začátku do konce. Tleskám spisovatelce - vřele doporučuji.

29.04.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Přečteno za odpoledne, super kniha, krásný příběh a několikrát jsem se fakt zasmála. Tleskám i překladatelce seznam Jebat-na-to je fakt super :-)

26.04.2020 5 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Tuhle knihu mám z dětství doteď v knihovně a nelituji toho, jedny z nejlepších pohádek, které byly napsány :-)

27.07.2019 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Jako vždy mne autorka nadchla, její knihy miluju a už aby byla další :-)

11.07.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

No tak tohle je mazec. Skvělá detektivka :-)

18.06.2020 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Nádherný příběh a ještě lepší než první díl. Strašně se těším na další díl.

21.05.2018 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Eva398 přesně vystihla moje domněnky z knihy, ale jako celek za mě super. Jdu na další díl.

19.02.2023 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

No to byla zase jízda, prostě Colleen je TOP!!! :-))))))))

14.07.2022 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Po dlouhé době jedna z detektivek, která mě chytla hned od začátku. Skvěle napsané a těším se na další díly.

23.02.2020 4 z 5

Kniha je přehledná a velice dobře řazená, jen kvalita fotek nebyla dobrá na některých fotkách spíš úplně nulová (a to vím, že na internetu jsou vidět i detaily, na které se na fotkách poukazuje) a poznámky pod čarou byly někde až zbytečné.

23.01.2020 4 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

No nemám slov - miluju tuhle šílenou sérii, zase přečteno za pár hodin a zase se musím nedočkavě třást na další díl :-)

24.11.2019 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Já tuhle autorku miluju. Má skvělé knihy, vtipné a přečtené za den. Už se těším na další její knihu.

28.05.2019 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tak tohle bylo.... Ani nevím jak ji popsat. Směsice odporu a vyskakujících otázek, které mi naskočily, během čtení. Neskutečná kniha a určitě doporučuji přečíst, protože i když je místy odporná, tak za přečtení fakt stojí.

12.11.2022 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Taková průměrná oddechovka, úplně nenadchne, ale ani nezklame.

22.06.2022 2 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Mám tuto autorku ráda, píše velice čtivě a i když to dávno není moje věková skupina, její knihy mě baví a proto jsem sáhla i po její prvotině ze světa fantasy. A můžu říct, že mne nezklamala. Sice mě občas štvali myšlenkové pochody Poppy, ale vzhledem k věku a nezkušenosti se asi není čemu divit. Už čtu druhý díl, ale musím teda říct, že už na začátku, mě teda Poppy dost vytáčí :-( Zato Hawke alias Casteel je miláček od začátku :-) No uvidíme, snad se to rozjede.

07.06.2022 5 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Já tuhle autorku miluju, ale... Tenhle díl mě zase až tak nebral, hodně sexu, který byl postupem až otravný, dost nudných kapitol, kde se vůbec nic neděje a spousta gramatických chyb. Myslím, že by stačila tak půlka knihy a byl by z toho super příběh. I tak dávám 4*

19.05.2022 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Colleen miluju, její knížky jsou čtivý a plný emocí a tahle nebyla jiná. Místy mi přišla dost přitažená za vlasy, ale to bude mým věkem :-)

29.05.2021 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Ježíši hned jdu na poslední díl, tohle je teda něco.

18.06.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Stejně jako Kulti jedním slovem SUPER.

30.05.2020 5 z 5