Wojta777 Wojta777 komentáře u knih

Batman: Soví město Batman: Soví město Scott Snyder

Výborný díl. Batman se znovu utkává se Sovím tribunálem a tentokrát ho chce úplně zničit. Při tom se setká s velice zajímavou postavou, která sahá až do jeho minulosti. Pak následuje jeden příběh o holce, která ,,pomohla'' Batmanovi.

30.04.2018 5 z 5

Deadpool se žení Deadpool se žení Victor Gischler

Podle mě zatím nejslabší komiks s Deadpoolem.

29.04.2018 3 z 5

Dobrý princ Dobrý princ Bill Willingham

Další výborný díl, který se hlavně věnuje Muchlapovi a vlčí smečce, která slaví narozeniny.

22.04.2018 5 z 5

Společenstvo klíčníků Společenstvo klíčníků Daniela Krolupperová

Od této knihy jsem očekával, že bude nudná, ale překvapila mě. Děj knihy je dosti pomalý, ale zato se mi líbili historické vsuvky. Ale nejvíce mi vadil nedokončený děj. Ale jinak kniha byla vcelku napínavá. Dal bych knížce 2,5 hvězdy, ale protože tu tato možnost není, tak to zaokrouhlím na 3 hvězdy.

22.04.2018 3 z 5

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

Výborné pokračování. Začátek byl jako u prvního dílu pomalejší, za to posledních šedesát stránek bylo hodně akční a zajímavé. Myslím si, že tato knižní série bude jednou stejně známá jako Harry Potter.

04.04.2018 5 z 5

Morové lodě Morové lodě Mike Mignola

Od tohoto komiksu jsem nic moc nečekal. Když jsem to začal číst, tak mi to hodně připomínalo Hellboye (stejná kresba a pochmurná atmosféra). Ale jak jsem to četl dál a dál, tak to začínalo být mnohonásobně lepší, jak Hellboy. Pochmurné prostředí, charismatický hrdina a zasazení do doby po 1.světové válce (s upíry) tomu dávali neuvěřitelnou atmosféru, díky které jsem to přečetl za hodinku. Vážně skvělý komiks, který si ihned zamilujete.

11.03.2018 5 z 5

Rusalčina píseň Rusalčina píseň Tony DiTerlizzi

Pěkný začátek nové série a zároveň dle mých informacích i poslední. Vztahy mezi jednotlivými postavami jsou zajímavé a i nové bytosti jsou dosti originální.

20.02.2018 5 z 5

Green Arrow: Rok jedna Green Arrow: Rok jedna Andy Diggle

Za mě jeden z nejlepších DC COMICS komiksů. Krásná kresba spolu s vynikajícím originem postavy. Vřele doporučuji.

05.02.2018 5 z 5

World of Warcraft: Kniha třetí World of Warcraft: Kniha třetí Walter Simonson

Můj už třetí výlet do světa WoW a musím říct PÁNI. Žádný jiný komiks není tak dobře namalovaný a tak příběhově zajímavý. Tentokrát příběh je víc komplikovaný zato víc zajímavý. Snažil jsem se najít nějakou chybu, ale neuspěl jsem. Velká chvála autoru a ilustrátorovi.

27.01.2018 5 z 5

World of Warcraft: Kniha druhá World of Warcraft: Kniha druhá Walter Simonson

Můj druhý výlet do světa WoW a byl zase skvělý. Krásná pestrost barev a detaily, které jsou úžasné. Děj se odehrává hned po jedničce, takže bych doporučoval to číst za sebou. Tentokrát se Lo'Gosh vydává najít falešného krále, ale co když král není falešný? To sami zjistíte.
Skvělý druhý díl série WoW.
Na 100% doporučuji.

20.01.2018 5 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Fakt super knížka. Očekával jsem nudu, protože to byla povinná četba, ale byla fantastická. Skvělé pohádky pro každou generaci. Vřele doporučuji.

11.01.2018 5 z 5

World of Warcraft: Kniha první World of Warcraft: Kniha první Walter Simonson

Můj první výlet do světů WoW a jsem z toho hotovej. Super děj, skvělé postavy a plno akce. Doporučuji všem, co mají rádi nefalšované fantasy komiksy.

01.01.2018 5 z 5

Potulný rytíř Potulný rytíř George R. R. Martin

Můj první komiks ze světa GAME OF THRONES. Musím říct, že nejlepší komiks co jsem poslední dobou četl. Krásný desing, napínavý děj a skvěle napsané postavy. Doporučuji.

29.12.2017 5 z 5

Temná věž 1: Zrození pistolníka Temná věž 1: Zrození pistolníka Peter David

Jednoduše WOW. Nečekal jsem od toho moc, ale kombinace Stephena Kinga a komiksu je fakt úžasná. Všem doporučuji. Jeden z mých nejoblíbenějších komiksů.

08.12.2017 5 z 5

Pomsta Green Lanternů Pomsta Green Lanternů Geoff Johns

Green Lantern ve svý plný kráse. Vynikající příběh. Fakt úžasný komiks. Doporučuji.

21.11.2017 5 z 5

Inhumans Inhumans Stan Lee

Krásný desing a obálka. Příběhy jsou napínavé a nápadité. Skvělý NHM.

18.11.2017 5 z 5

Defenders Defenders J.M. DeMatteis

Velice vtipný a nápaditý NHM.
Doporučuji všem.

13.11.2017 5 z 5

Doctor Strange Doctor Strange Stan Lee

Podle mě nejlepší NHM, který jsem kdy četl.

13.11.2017 5 z 5

Black Widow Black Widow Stan Lee

Mám rád Black Widow a její origin ,ale ten druhý a třetí příběh mě vůbec nebavil.

13.11.2017 3 z 5

Tajemství původu Tajemství původu Geoff Johns

Velice hezky zpracovaný komiks.

11.11.2017 5 z 5