Defenders

Jsou osudem předurčeni, aby se postavili největším zlům marvelovského vesmíru. Tým, jako je Defenders, žádný druhý nenajde, a tady se dozvíte proč. Připravte se na příběh, jaký jste ještě nečetli. Svět se Stephenu Strangeovi hroutí pod rukama, a on, Nejvyšší čaroděj, musí znovu sjednotit dysfunkční tým Defenders, aby zabránili strašlivému Dormammuovi v útoku na Zemi. Silver Surfer je na dovolené, Namor dál zastává roli arogantního Atlanťana a Hulk se stále schovává před vlastními problémy. Jako Defenders budou však muset najít způsob, jak zachránit svět...pokud možno dřív, než se zabijí navzájem. Obsahuje: Defenders 3 č. 1-5 (Bez nároku na obranu)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/348799/defenders-x8H-348799.jpg 4.124
Série:

Nejmocnější hrdinové Marvelu (24.)

Originální název:

The Defenders (2007)

Žánr:
Komiksy
Vydáno:, Hachette
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
Hwaelos
18. října

Škoda toho zvážnění a "zepičtění" v posledních dvou sešitech. Defenders z NHM jsou ale hodně příjemná a překvapivá záležitost. Všichni čtyři hrdinové (a zejména Silver Surfer, který se vlastně do děje vůbec nezapojí) solidně nakládají marvelovskému mýtu.

Polinius
11. září

Mám stále problémy to dočíst. Zdá se mi to až moc nuceně vtipné a prostě tenhle tým nefunguje.
Kresba je v pohodě.

martinstefko
02. srpna

Tvůrci si ze sebe dovedli udělat legraci, což oceňuji, ale stejně se to výš jak na průměr nedostává. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/08/1493-nejmocnejsi-hrdinove-marvelu-24.html

Placi
20. července

Skvělý příběh! Nejlepší byli rozhodně Banner s Namorem, ale ostatní nezaostávali. Rozhodně dávám 5*

hroubek
18. července

Jakmile jsem vzal komiks do ruky a otevřel ho, tak jsem cítil jisté zklamání a nervozitu z kresby. Ale víte jak se to říká, nesuď knihu podle obalu(u komiksu bude platit kresba). A jakmile jsem se začetl, tak i ta kresba začala dávat větší smysl. Tohle komiksová komedie vtěsnaná do superhrdinského příběhu. A trochu mě mrzí, že toho vtipu, ke konci ubývá. Dovedl bych si představit, že kdyby se to celé točilo o záchraně Dr. Strange. Kde by na jedné straně byl Hulk a Namor, kteří by se neustále uráželi a na té druhé Dormammu se svou sestrou Umarou, jenž by mu neustále srážela sebevědomí a ponižovala ho. To by bylo ještě lepší. Ale zpět ke komiksu. Je to fajn zábava, která i přes hodně textu dost dobře šlape a tvůrci jsou si vědomi toho co píšou a jakým způsobem to píšou. Čekal jsem méně a dostal jsem mnoho.

Lenka.Vílka
14. července

Příchod Defenders bylo moje první setkání s touhle sebrankou. Starší komiks, který táhl Strange, takže jsem byla trochu nedůvěřivá. Ale podle toho, co jsem si našla, jsem se začala na tohle těšit. O skvělý úvod se postarají Hulk a Namor, kteří jsou v hláškách a vzájemném urážení vtipná dvojka. A potom štafetu převezmou Dormammu (který je se svým komplexem adorace starší sestry k sežrání a má rád proslovy jako každý své věci věrný diktátor) a Umara (která je v té své nadrženosti tak nevybíravá, že jsem měla strach, aby na konci knihy nebyl jejím nastávajícím každým chlap, co se tam mihne a zároveň není její bratr). Protože, kdo by téhle dvojce nepřál výhru? Už jenom proto, abych ty jejich řeči mohla poslouchat o trochu déle. Ale tady nakonec vyhrajou ambice, takže druhou polovinu jsem vyloženě prochrochtala. Pomsta se vším všudy. Ale Bruce byl stejně nejlepší (jeho postelový problémy bych nechtěla mít...). Takže příběhově tak 150%, co se týká Trnky-Brnky obsahu 190% a kresba mi do oka padla až po pár stranách, takže jenom 120%. Doporučuje deset vílek z deseti.
(Ve jménu našeho strašlivého pána musí ten vetřelec v necudných koupacích plavkách zemřít!)


Štítky

Marvel superhrdinové komiksy

Autoři knihy

J.M. DeMatteis

J.M. DeMatteis
americká, 1953

Keith Giffen

Keith Giffen
americká, 1952

Uživatelé mají knihu

v Přečtených25x
v Knihotéce33x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit1x