Daredevil

Je slepý, ale ostatní smysly má vybroušené k nadlidské dokonalosti. Matt Murdock je Daredevil, Muž beze strachu. Nejprve se se Stanem Leem vrátíme na samý počátek v komiksu Daredevil č. 1, a pak dojde na jeden z nejúžasnějších příběhů vydavatelství Marvel Comics, na Muže beze strachu. Nechte se unést definitivní podobou původu jednoho z největších hrdinů Marvelu tak, jak jej ztvárnily ikony Frank Miller a John Romita jr. Sledujte, jak malý chlapec vyrůstá v symbol, v muže odhodlaného vyčistit zkorumpované podsvětí newyorské čtvrti Hells Kitchen. Obsahuje: Deredevilův původ Daredevil: Muž beze strachu...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350339/big_daredevil-RDz-350339.jpg 4.563

Kniha Daredevil

Bobik9
19.07.2018

Nejdříve je vám naservírován první komiks o Daredevilovi. To vás rozhodně nenadchne, ale ani nijak neurazí. A potom to začne. Frank Miller je čistokrevný génius. Je to parádně temné, kresba je nádherná, příběh je skvělý. Nemám, co bych této knize vytkl. Snad jen, že to netrvalo déle. Často mívám s některými superhrdiny problém, že jim nedokážu pro jejich povahy fandit a mám raději padouchy, ale u Daredevila se mi to ani na chvilku nestalo. Možná proto, že sám Miller řekl, že Daredevil měl být spíše padouch. Mistrovské dílo.

libor1691
18.07.2018

Tak - první kniha z celé kolekce, které nemam naprosto nic co vytknout... Původně jsem se příběhu bál, protože mi přijde postava "nezáživná", ale opak byl pravdou. Nemuselo se lítat v galaxii, vést žádné galaktické či kouzelnické bitvy a přesto jsem četl jeden z neúžasnějších komiksových příběhů. Rozhodně mě potěšil původ hrdiny a já si (možná marně) přeji aby každý příběh s představením hrdiny od Marvelu vypadal právě takto. Palec nahoru pro Franka Milera

Veve721
15.06.2018

Starší sešit "Daredevilův původ" byl až překvapivě dobrý, na to, že jde o retro. Sice trošku moc ukecaný, ale rozhodně ne nudný. Daredevil měl origin, který by mu jiní superhrdinové mohli závidět. Hlavním tahounem je ale Millerův "Muž beze strachu" a ten je prostě úžasný. Skvěle napsaný i nakreslený příběh s úžasně vyšinutou vražedkyní Elektrou ve vedlejší roli patří mezi ty, na které po přečtení tak lehce nezapomenete. Místy mi sice přišlo, že je Matt Murdock oproti Elektře až příliš nevýraznou postavou, ale ono je to asi dobře - právě proto je jejich vztah tak zajímavý. Bavilo mě to. Určitě jde o jeden z nejlepších komiksů, které v rámci Nejmocnějších hrdinů Marvelu vyšly a asi i jeden z nejlepších v mé knihovničce. Ráda si ho někdy znovu přečtu a nezabrání mi v tom ani to, že mi Romitova Elektra vzhledově připomína zlou čarodějnici... :D

B-artX
21.01.2018

Dokonalý komiks, už chápu, proč je Frank Miller tak oblíbený. První komiks byl nečekaně dost dobrý (na to z jaké doby je) a druhý prostě dokonalost. Moc jsem si Daredevila oblíbil, určitě si koupím jeho další komiksy.

skříťa1
31.08.2017

jeden z mých nejlepších komiksů

martinstefko
17.08.2017

Pro seznámení se s Daredevilem je kniha skvělá, navíc uvidíte, jak skvěle uměl Frank Miller superhrdiny psát.

hroubek
01.08.2017

Mám Daredevila hodně rád, mám rád Franka Millera a ke všemu mám rád kresbu od Johna Romity Jr. takže není možné abych si Daredevil: Rok jedna nezamiloval. Původní příběh je hodně fajn a krásně poukáže na to proč si DD získal popularitu. A pak přijde Rok jedna. Miller je jako vypravěč trochu zvláštní. Jednou působí jako vypravěč, podruhé vypraví z pohledu z postav, je to trochu matoucí a zamrzí některé časové a dějové skoky, ale na druhou stranu realistický přístup k tomu to příběhu velmi sedí. A když pak příběh začne houstnout je to doslova boží čtení, která krásně graduje ve finále, ve kterém se sice nebortí domy, ale lámou se tam emoce. Parádní příběh a na seznámení s Daredevilem je to úplně to nejlepší.