Doctor Strange

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vydejte se na cestu do neznáma s Nejvyšším čarodějem, doktorem Stephanem Strangem! Marvelovský mistr okultismu vládnoucí nepředstavitelně mocnou tajemnou magií je hrdina jako žádný jiný! Prožijte zásluhou věrných komiksových tvůrců Stana Leeho a Stevea Ditka první příběh Doctora Strange z řad komiksové klasiky, než se ponoříte do jedné z jeho největších ság. Tajemný opus Rogera Sterna Do nitra Temné dimenze je klasickou ukázkou melodramatické marvelovské magie! Strange zažehne jiskru povstání proti kruté Umar - to, co následuje, představuje mistrovský rozměr marvelovského mysticismu! Doktor se na vás podívá. Obsahuje: Dr. Strange, mistr černé magie Do nitra temné dimenze...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351666/big_doctor-strange-Q5F-351666.jpg 3.547
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Doctor Strange

Bobik9
10.10.2018

Největší zklamání a zároveň dosavadně nějhorší ze série NHM. Naprosto nečtivé, nudné, neplynoucí. S žádným komiksem jsem nebojoval tak dlouho. Vůbec se mi nechtělo si tu knížku vzít a pokračovat. I když jsem se přemohl, tak jsem si říkal, že se to zlepší, ale ne. Ani na chvilku se to nezlepšovalo. Přitom Doctor Strange má takový potenciál, co by se dalo vytvořit. Bohužel redaktoři vybrali tentokrát velmi špatně.

Wojta777
13.11.2017

Podle mě nejlepší NHM, který jsem kdy četl.


martinstefko
29.08.2017

Nejlepším příběhem je delší komiks, který se zaměřuje na temnou dimenzi, do níž se dostává Strange proto, aby pomohl své učednici Clee, která se již osamostatnila a vede v temné dimenzi rebelii proti Umar, místní vládkyni a sestře Dormammua.

hroubek
17.08.2017

Tak konečně jsem se přesvědčil, že Stan Lee prostě neumí psát Doctora Strange. Neříkám, že Lee je špatný, ale to co předvádí Roger Stern je úplně jiná liga. Je to prostě odvázané, napínavé, akční a hlavně zábavné. Dialogů je méně, než jsem čekal a díky velmi dobře rozvržený panelům vynikne kresba, která je krásná a hravá. Mile mě překvapilo, kolikrát si scénárista s kreslířem hrají s vypravěčskými postupy. Dost mi sedl příběh a i jeho pointa. Takže ano Doctor Strange je zábavný a dost dobrý komiks, který rozhodně nedělá ostudu v sérii Nejmocnějších hrdinů Marvelu.

Lenka.Vílka
15.08.2017

Za mě nadšení, které jsem nečekala. Strange v tom byl sám a i bez pomocníků se mu daří, abych se nezačala nudit. Pauzu jsem si ale musela dát. Na mě moc kouzlení najednou. Zase tady máme mou milovanou Umar (která mi místama připadala jako Namor s dlouhýma vlasama). No, ale dopadlo to dobře, bavila jsem se. Hvězdičky s vysvětlivkama už beru jako evergreen, ale dost mě rozesmála hvězdička u Namora. I nárazový čtenář by mohl vědět, kdo to je...