Batman: Soví město

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Batman z pera jedné z největších současných hvězd, Scotta Snydera. Tenhle expert na atmosférické a temné příběhy se tady navíc spojil s kreslířem Gregem Capullem (Spawn) a stvořili skutečně nádhernou záležitost, která zacloumala nejen Batmanem, ale i všemi jeho fanoušky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/180604/batman-sovi-mesto-180604.jpg 4.4125
Série

New 52: Batman 2.

Žánr
Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Crew
Orig. název

Batman: Volume 2: City of Owls, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Batman: Soví město

Přidat komentář
venomslav
01. července

lepší než první díl

Pája20
03. června

Opravdu suprový příběh, jsem z toho nadšený nejen super zpracování ale také krásné grafické ztvárnění :) nezývá než se vrhnout na další dí :D

Nelíísek
07.11.2018

Čím více komiksů čtu tím více mě ohromuje jak pár obrázku a tak málo textu dokáže stvořit tak parádní příběh.

Opět nádherná kresba, a skvostný příběh o sovím tribunálu, co více říct, čím víc komiksů přečtu tím více a více mě druh těchto knih pohlcuje a pohlcuje ...

B-artX
08.07.2018

Soví město uz nemá atmosféru svého předchůdce, ale má mnohem více akce a bitek. Tribunál a Pařáti jsou cool, Freeze sice trošku zbytečný, ale závěrečné odhalení s jeho manželkou bylo dost drsný a Thomas Wayne je řízek. Super akční jizda, která baví od zacatku do konce. Škoda že další díly nemají podobnou kvalitu.

Lenka.Vílka
24.06.2018

Odpadl úvod a pokračujeme v boji se Sovím tribunálem. A do toho ještě další ultimátní záporáček. Prostě super jízda. Jeden mlátí druhého a celé to tak nějak rychle uteče. Tentokrát bez nějakého hlubšího zamyšlení. Prostě to bylo dobré. Jenom trochu jinak než první díl. Ale ve výsledku mě možná víc bavili vedlejší příběhy.

dexterman
20.06.2018

Soví tribunál byl lepší. Nicméně Soví město není vůbec špatné . Hlavně dobývání se do Waynowa sídla bylo dost cool. MR Freez také potěšil . Jinak kresba opravdu pěkná . Doufám , že další díly budou je lepší a lepší . Protože Soví Tribunál nasadil Laťku opravdu hodně vysoko. Jsem sám zvědav jestli Snyder udrží kvalitu této série vysoko nebo ne . Jsem plný očekávání jak to bude pokračovat.

Wojta777
30.04.2018

Výborný díl. Batman se znovu utkává se Sovím tribunálem a tentokrát ho chce úplně zničit. Při tom se setká s velice zajímavou postavou, která sahá až do jeho minulosti. Pak následuje jeden příběh o holce, která ,,pomohla'' Batmanovi.

Dolina
30.04.2018

Ne tak dobré jako předchozí díl, ale i tak super

1

Štítky

Batman superhrdinové DC Comics komiksy

Autoři knihy

Scott Snyder
americká, 1976
Greg Capullo
americká, 1962
James Tynion IV
americká, 1987

Podobné knihy

Kniha Batman: Soví město je v

Přečtených147x
Doporučených10x
Knihotéce68x
Chystám se číst10x
Chci si koupit11x
dalších seznamech1x