World of Warcraft: Kniha třetí

World of Warcraft: Kniha třetí https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227344/bmid_world-of-warcraft-3-227344.jpg 4 40 6

Word of Warcraft série

Už třetí díl komiksové série na základě neskutečně populární počítačové hry. Král Varian a jeho společníci se snaží zabránit rozštěpu mezi Hordou a Aliancí - a k tomu potřebují pomoc vůdce orků Thralla. Garona, vražedkyně, která se snaží o rozkol mezi oběma tábory, a která navíc zabila Varianova otce, je zpátky a stále pod vlivem vražedného kouzla. A do toho ještě zasahuje démonická skupina Kladivo soumraku, vedená tajemným Mistrem.... celý text

Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

World of Warcraft: Volume 3 , 2010

Waldhans
25.03.2022 5 z 5

Ze čtyřdílné série je dějově tenhle díl zaručeně nejlepší. Kresby jsou nádherné.

Luigi1
27.03.2021 4 z 5

Kresba stále pěkná a děj se konečně pohnul.

KubaHanzelin
19.06.2019 5 z 5

Asi zatím nejlepší díl z této menší série, už i kresba mi nepřišla tak chaotická jako v předchozích dílech a děj se nadále rozvíjí skvělým směrem!

Wojta777
27.01.2018 5 z 5

Můj už třetí výlet do světa WoW a musím říct PÁNI. Žádný jiný komiks není tak dobře namalovaný a tak příběhově zajímavý. Tentokrát příběh je víc komplikovaný zato víc zajímavý. Snažil jsem se najít nějakou chybu, ale neuspěl jsem. Velká chvála autoru a ilustrátorovi.

martinstefko
21.11.2017 3 z 5

Musím říct, že i když se mi první dvě knihy zamlouvaly trochu více, "World of Warcraft" nic neztrácí na docela dobrém rozvíjení příběhu, jsou zde postavy - i když je jich už trochu moc a vizuálně se dokážou celkem snadno splést, nejen u orků, al i u lidí - které vás dovedou zaujmout, a jsou zde zvraty, které nejsou špatné.

Ardein
17.11.2014 4 z 5

Nemám co bych vytknul. Kresba je naprosto parádní a vyprávění drží laťku vysoko. Oproti druhému dílu mi přijde, že si trojka lépe drží tempo a neustále na nás chrlí akci a spiknutí. Tak to má být! Krásný náhled do světa, který většina hráčů moc dobře zná. Už se těším na pokračování!

Mohu jenom doporučit! :-)

komiksy WarCraft herní adaptace

Autoři knihy