Wojta777 Wojta777 komentáře u knih

Země Indiánů Země Indiánů Jason Aaron

Všichni si tento komiks vychvalovali, a tak jsem ho zkusil. Čekal jsem víc, ale nemohu říct, že mě to nebavilo. Právě mě to bavilo, ale něco mi tam chybělo a nevím co. Hlavní postava je drsňák, což se mi velice líbilo. Zasazení děje do indiánských zemí je originální a pěkný. Jako Živí Mrtví se to čte rychle. A zapomněl jsem podotknout, že tam je hodně hodně násilí, což hodí do příběhů. Dávám 4 hvězdičky.

08.07.2018 5 z 5

Scarlet Witch Scarlet Witch Stan Lee

Co se týče příběhů, tak jsou špičkový, ale dialogy mi přišli až moc zdlouhavé a zbytečné. Přišlo mi také, že ten druhý příběh o Scarlet Witch, ani o ní moc není. Ale to není pořádně žádná chyba, jelikož se mi ten příběh líbil. A origin byl jednoduchý, což bylo dobré. Dávám 4 hvězdičky.

06.07.2018 4 z 5

Sága 2 Sága 2 Brian K. Vaughan

Vůbec nevím, jak mám odlišit tuto recenzi od mé minulé u prvního dílu. Tento komiks má takový potenciál, že i totální nečtenář fantasy či sci-fi komiksů, by jsi to měl přečíst. Opět zde sledujeme příběh malé rodinky, která se teď rozrostla o jednoho člena, poté tu je zase lovec odměn Vůle a jeho kočka + nový záhadný člen s rohama. A naposledy tu máme prince Robota IV., který také hledá rodinku, jinak se nemůže vrátit ke své zaslíbené. Doporučuji a dávám 5 hvězdiček.

05.07.2018 5 z 5

Sága Sága Brian K. Vaughan

Kdybych tenhle komiks měl shrnout jedním slovem, tak by to bylo slovo GENIÁLNÍ. Tento komiks má úžasnou kresbu, originální příběh, výborné a charismatické postavy a skvělý smysl pro humor. Kdyby jste se mě zeptali, co je to za žánr, tak bych řekl SF-Fantasy. Ten svět a jeho kultury je tak promyšlený a tak dobrý. Všem doporučuji a hodnotím 5 hvězdičkami.

02.07.2018 5 z 5

Lži Lži Greg Rucka

Tak...začnu s pozitivy. Líbila se mi zde kresba, která byla velice detailní a barevná. Líbilo se mi, že Cheetah se vyskytla v tomto komikse, ale nelíbilo se mi, že nebylo více rozebrán její origin. Příběh je takový ,,nemastný neslaný'', což se mi velice nelíbilo. Za to jsem strhl 2 hvězdičky, jelikož kresba a příběh je pro mě to hlavní, co by mělo být v komikse bravurní, pokud to má být výborný komiks. Proto dávám pouze 3 hvězdičky.

02.07.2018 3 z 5

Černá sféra Černá sféra Rob Williams

Výborný komiks. Vážně se mi líbila chemie mezi jednotlivými postavami. Všichni zde dostali dost místa, až na Killer Croca. Klidně mu mohli dát jeden krátký příběh o něm, jako to udělali s Katanou, Deadshotem, Captainem Bumerangem, Rickem Flagem a Harley Quinn. Ale to byl podle mě jedinej mínus v tomto komiksu. Všichni členové SO se mi zde líbili. Obvzlášť Harley, která to zase zabíjela hláškama. Výborné znovuzrození narozdíl od Wonder Woman. Tento komiks mě velice mile překvapil a proto dávám 5 hvězdiček.

02.07.2018 5 z 5

Batman: Kameňák a další příběhy Batman: Kameňák a další příběhy Alan Moore

Výborný komiks, který se skládá z tří různých příběhů. První příběh byl o prvním setkání temného rytíře s klauním princem zločinu - Jokerem. Tento příběh byl velice zajímavý, jelikož jakási tajuplnost mě nabádala, abych četl dál. Druhý příběh byl jeden z nejznámějších komiksů ze světa DC - Kameňák, ale známější v angličtině - Killing joke. Tento příběh byl úžasný, jakože fakt úžasný. Byl tak zvracený, jelikož věci, které tam Joker spáchal, by ani toho nejhoršího vraha nenapadli. Jestli jste fanoušek Jokera, tak si koukejte tohle přečíst. A poslední příběh se nedá ani moc hodnotit, protože má nějakých sedm stránek a moc se v něm nic nestane, takže tak. Vřele doporučuji a hodnotím 5 rozesmátými hvězdičkami.

30.06.2018 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

První polovina knihy byla velice zdlouhavá, právě proto mi trvalo delší dobu než jsem tuto knihu přečetl. Ale druhá polovina knihy byla ovšem jiné kafíčko. Spousta akce, více zajímavých dialogů mezi postavami, ale hlavně tam byly samé zvraty. Svět a postavy, které vytvořila Leigh Bardugo, jsou vážně, fakt vážně dobré. I když první polovina knihy byla velmi zdlouhavá, tak druhá polovina knihy to neskutečně rozjela a proto dávám rovných 5 hvězdiček.

28.06.2018 5 z 5

Fury: Mírotvůrce Fury: Mírotvůrce Garth Ennis

Špatné, prostě špatné

24.06.2018 2 z 5

Punisher 3 Punisher 3 Garth Ennis

Třetí díl Punishera byl trošičku slabší, jelikož tam byly dlouhé kecací sekvence. Ale líbilo se mi, že se vrátil Rusák. Líbilo se mi i to, že jsem na chvíli zakomponovali Spider-Mana, což bylo milé překvapení. Také se mi líbilo, jak Punisher lovil zlý vojáky v džungli. Záporáci byli též dobří. Kresba jako v předešlých dílech byla úžasná. Pořád se opakuji, ale musím zase dát 5 hvězdiček.

24.06.2018 5 z 5

Punisher 2 Punisher 2 Garth Ennis

Druhý díl komiksové série o Punisherovi. Musím říct, že tento díl byl ještě lepší, než ten minulý. Bylo tu dost akce a humoru. Dostali zde více prostoru i vedlejší postavy, což se mi velice líbilo. A jako třešnička na dort se stavil i samotný Rusák. Tato část mě velice bavila, protože Rusák je hrozně charismatický týpek a ještě k tomu jejich bitka byla fantastická. Dávám opět 5 hvězdiček.

Punisher 1 Punisher 1 Garth Ennis

Velice povedený komiks o Franku Castlovi a.k.a. Punisherovi. Velice se mi líbil styl psaní a kresba tohoto komiksu. Příběh je vcelku jednoduchý. Frankovi zabili rodinu a proto se vydává na cestu pomsty. Líbilo se mi i to, že přesto, že Punisher je velice seriózní, tak někdy zandá takovou hlášku, že by i Deadpool záviděl. Vedlejší postavy a záporáci jsou velice dobře nakreslený a charismatický. Dávám zasloužených 5 hvězdiček.

23.06.2018 5 z 5

Tokijský ghúl 2 Tokijský ghúl 2 Sui Išida (p)

Nevím co napsat, jelikož druhý díl byl stejně výborný jako první. I když musím říct, že tu bylo víc zvratů a Kaneki získal svou ikonickou masku, která je vážně krutopřísná. Za mě 5 hvězdiček.

23.06.2018 5 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Tokijský ghúl je má první manga, kterou jsem kdy přečetl. Ze začátku jsem byl ohledně toho skeptický, ale tato manga mě vyvedla z omylu. Příběh je jednoduchý. V našem světě existují tzv. ghúlové. Ti se maskují za lidi a pak pojídají ostatní lidi. Tato manga mi připadá originální a akční, což se mi velice líbí. Proto tumuto začátku dávám 5 hvězdiček.

Avengers: Zrození Ultrona Avengers: Zrození Ultrona Stan Lee

Tento komiks se mi velice líbil, dokud tam nepřišly dva sešity o originu Yellowjacketa. Ten se mi velice nelíbil, byl křečovitě napsaný a konec byl očividný. Ale co se týče ostatních sešitů, ty byly vážně dobrý. Příběh o Nových pánů zla byl skvělý, dokonce obsahoval i neuvěřitelný plottwist. Takže musím napsat, že tento příběh se mi velice líbil. Poté tam byli i další sešity, u kterých se mi velice líbilo, že neobshahovaly jen Ultrona, ale i jiné záporáky např. Baron Zema, Ringmastera, ale dokonce i zlý původní tým Avengers. Právě tento komiks se mi velice líbil, jelikož se tam cestovalo v čase a hlavně hodně BOJOVALO. Myslím si, že tyto sešity přebily poslední dva sešity, o kterých jsem už mluvil. Proto tomuto komiksu dávám rovných 5 hvězdiček.

22.06.2018 5 z 5

Znovuzrození hrdinů DC Znovuzrození hrdinů DC Geoff Johns

Jak zde píšou někteří uživatelé, jedná se spíš o teaser než o komiks. A příběh mě ani moc nevytrhl z židle. Proto dávám dvě hvězdičky.

17.06.2018 2 z 5

Flash: Znovuzrození Flash: Znovuzrození Geoff Johns

Nejlepší komiks o Flashovi, který jsem kdy četl. Velice se mi líbili kresby a příběh. Samozřejmě Reverse Flash nemohl chybět, a proto tomuto komiksu to dalo ještě větší šťávu. Dávám zasloužených pět hvězdiček.

17.06.2018 5 z 5

Okko: Cyklus vody Okko: Cyklus vody Hub (p)

Tento komiks mě dosti zaujal, a tak jsem ho začal číst. Začneme s pozitivy.
Celý design komiksu je krásný. Svět, kde žijí různé mýtické postavy od upírů až po obry je boží, a také postavy jsou velice dobře napsané. Asi nejvíce mi přirostl k srdci obr s červenou maskou Noburo, ale také Okko a Tikku se mi líbili. Ale teď přejdeme k negativům. Asi co mě nejvíce vadilo je, že celý příběh je jedno velký klišé. Někdy kresba byla dosti nepřesná a pořádně nešli vidět postavy. Takže tomuto komiksu dávám 3,5 hvězdičky, což se zaokrouhlí na 4 hvězdičky.

11.06.2018 4 z 5

Nick Fury Nick Fury Stan Lee

Jeden z mých nejoblíbenějších NHMek. Origin Nicka je v celku dobrý, ale když přijde na řadu druhý příběh o Secret Warriors, tak je to úplná pecka. Tento příběh jsem si velice užíval. Pro fanouška Agents of S.H.I.E.L.D. povinnost.

17.05.2018 5 z 5

Znovuzrození hrdinů DC Znovuzrození hrdinů DC Geoff Johns

Výborný začátek pro novou éru komiksů DC.

07.05.2018 2 z 5