Punisher 2

Punisher 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6925/bmid_punisher-2-dGd-6925.jpg 4 111 12

Punisher série

Z poslední přestřelky s pohůnky mámy Gnucciové odchází Punisher v dost špatném stavu. Než ale dostane příležitost vylízat si rány, musí se vyrovnat s dalším nebezpečím - ultrabrutálním Rusákem, zakládajícim členem funklubu Daredevila ve Smolensku.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew , BB art

The Punisher Vol. 1: Welcome Back, Frank , 2004

OldaB
17.03.2024 5 z 5

Ďábelský Rusák ordinuje smrtící medicínu. Punisher se musí vypořádat se svými následovníky.

BrooksWasHere
16.06.2023 5 z 5

V tejto časti latka určite o nejaký ten kúsok stúpla...
Príbeh je tu o niečo uveriteľnejší a priamočiarejší ako v prvom dieli a nemá v podstate ani jedno slabšie miesto (teda aspoň ja som si žiadne nevšimol).

Okrem toho to aj parádne ubieha a človek pri čítaní tohto komiksu ani nepostrehne, že má viac ako 140 strán, pretože tými sa veľmi rýchlo prelistuje až do konca.
Garth Ennis jednoducho vie, ako napísať dobrý komiks - hrozne sa teším na to, ako si prečítam jeho sériu "Punisher MAX".

Druhá časť "Punisherovskej" série odo mňa dostáva 90 %.

Luigi1
12.05.2023 5 z 5

Tento díl lepší prvního je tu rozdíl jedny hvězdičky,ale kde ji vzít

Kasperle
01.03.2021 3 z 5

Další ze zapadlých komiksů mé knihovny. Přečetl jsem až nyní. Nemám 1.díl, takže mi možná unikají nějaké souvislosti. Navíc už dnes preferuji trochu jiné styly scénáře či kresby. Příběh je dobrá oddechovka, občas lehce vtipná (nejvíc mě dostala hláška "Tak dáme ještě deset.") Ti tři pošuci, kteří se prolínají dějem, fungují sami za sebe, ale jakmile jsou dohromady, nedává to smysl a jde to v tu chvíli hodně dolů (natož pak, že by si všichni toužili podléhat velení někoho dalšího). Dalo by se polemizovat i s pár dalšími drobnostmi... ale nejde o žádné veledílo, takže dobrý. Výtečné jsou obálky Tima Bradstreeta.

Disease
29.08.2018 5 z 5

Rusák! A taky celková pointa tohle hodilo o hvězdičku výš než první díl.

Wojta777
23.06.2018 5 z 5

Druhý díl komiksové série o Punisherovi. Musím říct, že tento díl byl ještě lepší, než ten minulý. Bylo tu dost akce a humoru. Dostali zde více prostoru i vedlejší postavy, což se mi velice líbilo. A jako třešnička na dort se stavil i samotný Rusák. Tato část mě velice bavila, protože Rusák je hrozně charismatický týpek a ještě k tomu jejich bitka byla fantastická. Dávám opět 5 hvězdiček.

B-artX
14.01.2018 5 z 5

Nebylo to tak dobré jako první díl, ale stále výborné. Moc rád bych tento příběh viděl v seriálu :). Trošku mě mrzelo, jak to dopadlo s tou trojicí zabijáků, to byli správní úchyláci.

Hadati
04.08.2017 5 z 5

Příběh začíná, kde skončil první díl komiksu. Punishera se ujmou jeho sousedi, kteří se ho snaží i ochránit, přestože se mafiáni nerozpakují zakročit i proti nim. Máma Gnucciová si pak na něj nakonec pozve i návštěvu ze zahraničí – Rusáka, o kterém se povídá, že rozbil hubu i Hulkovi. Podle mého je to ten nejzajímavější Punisherův záporák. Také zde sledujeme osudy dalších samozvaných mstitelů, kteří se zhlédli v Punisherových činech. Ennis nepřestává překvapovat humorem, bez kterého by jen těžko tenhle komiks byl tak dobrý.

Kapis
23.02.2015 2 z 5

Ano, před 11 lety mě to bavilo a moc se mi to líbilo, ty barvičky, ta brutalita, ale po těch letech a načtených dalších věcech od Ennise už mě to neoslovuje vůbec - a mám to doma teď dvakrát...

Covenant
02.01.2015 4 z 5

Pro mě dokonce o chlup lepší, než díl předchozí. Do tohoto komiksu Ennis s Dillonem narvali vše podstatné a ač děj vypadal přímočaře, měl v sobě pár věcí na zamyšlení....eh, jak to napsat lépe? Prostě je to akční, ale ne stupidní

Reiben
09.03.2013 4 z 5

Důstojné pokračování, které si drží svojí předchozí kvalitu. Vrcholem komiksu je souboj Rusáka s Punisherem.

ubiq
13.02.2013 4 z 5

Dobre vyusteni prvni Punisherovske miniserie.