Punisher 3

Když někoho zabijete, bývá obvyklou slušností, že zůstane ležet a pilně se věnuje rozkladu. Ovšem ne tak největší fanoušek superhrdinů, vazoun v pruhovaném tričku slyšící na jméno Rusák. Vrací se a hodlá ukázat Punisherovi jaké to je, když člověk letí z mrakodrapu vstříc dlažbě. To jen tak pro začátek. Do toho se přidá ještě Spider-Man, prezident Spojených států, atomová bomba a jeden ostrov plný žoldáků. Takhle nějak si Punisher představuje Vánoce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6926/big_punisher-3-Svf-6926.jpg 4.374

Punisher 3.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art, Crew

The Punisher Vol 2: Army of One, 2002

Kniha Punisher 3

gaspoda
16.11.2019

chválim posledni přiběh bez textu.

Wojta777
24.06.2018

Třetí díl Punishera byl trošičku slabší, jelikož tam byly dlouhé kecací sekvence. Ale líbilo se mi, že se vrátil Rusák. Líbilo se mi i to, že jsem na chvíli zakomponovali Spider-Mana, což bylo milé překvapení. Také se mi líbilo, jak Punisher lovil zlý vojáky v džungli. Záporáci byli též dobří. Kresba jako v předešlých dílech byla úžasná. Pořád se opakuji, ale musím zase dát 5 hvězdiček.

Disease
04.06.2018

Z toho neMAX Punishera zatím nejlepší. Rusák výbornej!

B-artX
14.01.2018

Výborné, přečteno jedním dechem. Masakr na Nixonově ostrově byl dokonalý. Vraždění v džungli mohlo sice být o stránku dvě delší, ale jinak jsem spokojen. Byl jsem docela rád za Spider-Mana a Rusáka, který byl ještě více OP než v předchozí knize. Výborné byly i dvě poslední kapitoly, které sice vůbec nezapadali do děje Punishera, ale za to mě velmi bavili. Musím i pochválit za scénu s prezidentem.

Hadati
14.08.2017

Kvalita třetího Punishera se vyrovná prvním dvěma dílům. Punisherovi na chvíli skříží cestu další Marvelovský superhrdina, který mu pomůže proti Punisherově protivníkovi – překvapivému návratu jeho nemesis. Punisher se pak vydá na cestu, aby si to vyřídil s tím, kdo na něj tohoto nepřítele poštval. Po této několikadílné sérii pak přijde krátký příběh o likvidaci vraha, kterého Punisher znal osobně.

3DD!3
12.07.2015

Týmovka se Spider-Manem, jatka na Nixonově ostrově, ale i emocionální cesta k jednomu zničujícímu muž. Ennis po solidních dvou knihách ve třetí ještě zvedá laťku, Fantastické hlášky díky překladu Śtěpána Kopřivy skvěle odsýpají a já už se těším na čtvrtou štaci.