Punisher 1

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dvanáctidílná série legendárního Gartha Ennise (Hitman, Preacher) vyjde ve dvou dílech – a v nich se kupříkladu dozvíte, jak si můžete zpříjemnit návštěvu zoologické zahrady a naučíte se nové bojové styly, při kterých se používá souprava metra. Taky potkáte Daredevila a šíleného Rusáka se slabostí pro superhrdiny. A spoustu mafiánů na odstřel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6924/big_punisher-1-UR5-6924.jpg 4.399
Série:

Punisher 1.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art, Crew
Originální název:

The Punisher Vol. 1: Welcome Back, Frank, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Punisher 1

spackler
11.11.2020

k dillonovi:je vtipný jak frank vypadá jako namakanej jessie custer.musím přiznat že se mi to docela líbí asi jako když váš oblíbenej herec hraje prostě další postavu v jinym filmu.jinak ennis jako vždy perfekt.do max řady se asi nepustím prý je to pravážný(no jo předsudky)ale tohle si chci dát komplet

Disease
29.08.2018

Myslel jsem si, že kdo přičichne k Punisherovi MAX, pro toho už není cesty zpátky, ale tohle je víc do humoru, takže i po letech baví.


Wojta777
23.06.2018

Velice povedený komiks o Franku Castlovi a.k.a. Punisherovi. Velice se mi líbil styl psaní a kresba tohoto komiksu. Příběh je vcelku jednoduchý. Frankovi zabili rodinu a proto se vydává na cestu pomsty. Líbilo se mi i to, že přesto, že Punisher je velice seriózní, tak někdy zandá takovou hlášku, že by i Deadpool záviděl. Vedlejší postavy a záporáci jsou velice dobře nakreslený a charismatický. Dávám zasloužených 5 hvězdiček.

SedllY
27.01.2018

Akční, surová, ničím nekažená řezba!
Jediný komiks, kde počet vražd přesahuje počet stran.. :D
Nejlepší scéna určitě babička s neposlušným psem! :)

B-artX
10.01.2018

Jeden z nejlepších komiksů, co jsem kdy četl. Tyto komiksy o "obyčejných lidech" mě baví více, než ty vesmírné komiksy. Frank je dokonalej parchant, kterýho jsem si zcela zamiloval. Krásná kresba a zábavný příběh mě nenechal spát a i ve škole jsem se těšil, jak komiks dočtu. Jsem rád za těch pár stránek s Mužem beze strachu, asi nejlepší část komiksu. Moc se těším na Elita a další postavy. Ennis tuto sérii začal nejlépe, jak mohl. Za mě plný počet. Maximální spokojenost.

Hadati
04.08.2017

Garh Ennis je můj oblíbený komiksový tvůrce. Jeho kresby jsou nádherné, je schopný udržovat stejnou vizáž svých hrdinů okénko po okénku, takže je vždy bezpečně poznáte, a má velký smysl pro humor. První díl Punishera může být pro některé překvapením, protože nepopisuje, jak se Punisher ke svému řemeslu dostal, ale začíná ve chvíli, kdy už jsou jeho činy široce známy. A to je dobře, protože vás nečeká žádný pomalý rozjezd, ale rovnou krvavá jízda skrz mafiánskou rodinku, kterou se Punisher rozhodl zlikvidovat. Jedná se o velkou a mocnou rodinu, takže Punisherovi trvá dvě komiksové knihy, než si to se všemi vyřídí.

Lenka.Vílka
30.08.2016

Už je to pár let zpátky, co jsem četla v téhle verzi. Ale jenom první díl, ostatní ne. Ten lední medvěd za to stál.... navždy znovu.

aalexiis
30.04.2015

Celkem to ušlo, ale nějak extrémně mě to nenadchlo...

1