Black Widow

Krásná a smrtelně nebezpečná Nataša Romanoffová alias Black Widow je jednou z nejlepších špionek na světě. Uvnitř této knihy odhalíme její první ikonické komiksové momenty. Black Widow odešla ze světa špionáže, avšak její minulost ji dožene, když se na ni někdo pokusí spáchat atentát. Nataša se noří hlouběji do pavučiny mezinárodních vražd a objevuje duchy z minulosti a ukrytá tajemství, co navždy změní způsob, jakým přemýšlela o svém původu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/332658/black-widow-navrat-domu-crimson-dyn-qHS-332658.jpg 4.154

Nejmocnější hrdinové Marvelu (13.)

Komiksy
Vydáno:, Hachette

Kniha Black Widow

Wojta777
13.11.2017

Mám rád Black Widow a její origin ,ale ten druhý a třetí příběh mě vůbec nebavil.

martinstefko
25.09.2017

Pokud máte rádi akci a špionážní žánr, nejspíš vám kniha "Nejmocnější hrdinové Marvelu 13: Black Widow" sedne. Ale myslím, že i ostatní si v něm mohou něco najít. Je to povedená jízda.

Placi
13.07.2017

Smrtící kráska Nataša a příběh, ve kterém odhaluje vlastní minulost. Byl jsem naprosto spokojen.

andrea7188
14.03.2017

Pro začátek dva starší úsměvné komiksy s Natašou a pak šest novějších vážných dílů, kde se dozvíte něco z minulosti Black Widow, myslím, že za mě perfektní!

Veve721
22.02.2017

Tak tohle byla jízda! Musím pochválit dokonalé grafické zpracování, protože ta kresba je vážně pětihvězdičková. Zápletka je zajímavá, příběh napínavý a čtenář určitě svoji investici do knížky neolituje, přesto nemůžu hodnotit maximem. Určitě se najde někdo, kdo takové hodnocení dá, protože jde o výborný komiks, ale já (rejpal) si pár drobných negativ přeci jen našla a za ty musím strhnout nějaké body. Každopádně knížku doporučuju všemi deseti, protože jde o povedené umělecké dílko, které nesmí chybět v knihovničce žádného opravdového fanouška komiksů. ;)
Více zde: http://supermixer.blog.cz/1702/nhm-13-black-widow

hroubek
14.02.2017

Black Widow je zajímavá postava, o které jsem si vždy chtěl něco přečíst. V černém UKK nedostala moc prostoru, a proto jsem rád, že ho dostala v červeném UKK. A že to stojí za to. Oba starší příběhy jsou dobré a krásně vystihují dobu svého vzniku, ale bez větších souvislostí jsou to takové malé jednohubky, které neurazí. To pravé zlato přijde až s hlavním příběhem, který je hodně moc dobrý. Má sice filmovou strukturu a připomene akční thrillery, ale v tomto případě je to myšleno jako pochvala. Příběh šlape moc dobře a krásně prodává mytologii o Black Widow a přináší zajímavé informace. O to více mě mrzelo, že to ke konci zašlo trochu drhnout a některé pasáže byli trochu až moc. Více mě seděla ta civilnější rovina. I tak s klidným srdcem mohu říci, že komiks s Black Widow je opět trefa do černého.

Lenka.Vílka
10.02.2017

Opravdu, opravdu, opravdu jednoznačně famózní! Mám ráda každou "fázi" Nataši (mě berou silný ženský hrdinky, jiného zase že u toho dobře vypadají...). První část mě vyloženě pobavila (víc se Spider-manem, kterého nemusím, ale tady jsem ho dávala). Druhá část. Ach, jak já mám ráda tenhle styl (jak v knihách, tak filmech). Tak kolem a kolem vzato, sečteno podtrženo, diky kombinaci příběhu a kresby, klenot.

Marvel superhrdinové komiksy

Autoři knihy