witchersbitch witchersbitch komentáře u knih

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

tak tohle už bylo lepší.. Jsem zvědavá jak se to vyvine, takže pokračuji dalším dílem..

25.02.2017 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

mám ráda jednoduché fantasy, klidně trochu naivní..ale tohle bylo moc jednoduché i na mě.. Je to ovšem začátek příběhu, takže dávám šanci druhému dílu. Třeba to autorka trochu rozjede ;-)

24.02.2017 3 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

mně se to prostě líbilo :-) ačkoli u nočních lovců mi přibývající díly připadaly slabší, tady je vidět, že autorce začátky příběhů hrdinů prostě jdou.. Jsem zvědavá na další!

19.02.2017 5 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

dočetla jsem serii noční lovci a do téhle knihy se mi moc nechtělo. Hrdiny jsem znala z předchozích knih a nijak mi nelákalo se s nimi blíže seznámit. O to více bylo mé překvapení jak mi děj vtáhl a nemohla jsem se odtrhnout.. napínavé, vtipné, no a samozřejmě zase ta "romantika" no.. :-)

17.02.2017 5 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

líbila se mi myšlenka, příběh i prostředí a těšila se kdy se osudy hlavních hrdinů propojí.. bohužel podrobné popisy dětství postav mi nevyhovovaly a kniha na mě působila zdlouhavým dojmem.. sérii jsem bohužel nedočetla právě z tohoto důvodu.. ty knihy by stačily být poloviční..

08.02.2017 4 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

bohužel nedočteno...

08.02.2017 2 z 5

To je můj případ To je můj případ Miroslav Barták

pamatuji si, že jsem tuhle knihu měla na základce zapsanou v čtenářském deníku a dokonce z ní měla referát - moc mi ty fóry bavili :-) na čtení tam toho ale mnoho není :-)

08.02.2017 4 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

moc mi nenadchlo, i když to bylo čtivé - čtvrtá hvězdička jen a jen za Doca :-D zkusím ale i další díl...

04.01.2017 4 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

slabší než první, ale pokračuji dalším dílem :-)

04.01.2017 4 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

první díl se mi moc líbil.. je to takové odpočinkové čtení, nic intelektuálního (což jsem samozřejmě ani nečekala). Trocha napětí, trocha romantiky.. doporučuji ;-)

04.01.2017 5 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

napínavé, pěkně napsané, líbilo se mi víc než předchozí díl - těším se na další!

29.12.2016 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

moc se mi líbilo, příjemné čtení, i napínavé a vtipné - pokračuji dalšími knihami ;-)

29.12.2016 4 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Taková milá knížka - kladní hrdinové jsou dobří, darebáci zlí, příběh malinko napne a skončí tak jak má. Další díly uvítám, je to opravdu odpočinkové čtení..

19.12.2016 4 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Nebýt závěrečného rozhovoru Pistolníka s mužem v černém, asi bych Kinga odložila. Takhle ale mám v plánu pokračovat v jeho knihách, ačkoli zatím ukládám na později..

19.12.2016 4 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

bouřková sezona zahnala smutek z konce ságy.. Miluju Geralta a jakýkoli další příběh vítám!

08.12.2016 5 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

asi jsem nepochopila závěr... jinak se mi kniha v průběhu střídavě líbila a nelíbila..

08.12.2016 3 z 5

Osm černých koní Osm černých koní Ed McBain

tuhle knihu mám ráda, ale když jsem ji četla po letech znovu, zjistila jsem že mi tam chybí víc akce :-)

10.11.2016 2 z 5

Co nosí kosi Co nosí kosi Jiří Havel

nejlepší říkanky mého dětství (už po rodičích). spoustu si jich pamatuji :-)

10.11.2016 5 z 5

Horečka Dananů Horečka Dananů Karen Marie Moning

takže napínavé jak kšandy! a závěr? sakra!!! dala jsem se do čtení dalšího dílu v aj (no chápu, ale stojí to s mojí znalostí aj za prd) - spoiler: Barrons ji z toho vyseká ;-) a jak :-D

tak jsem dočetla zbývající dvě knihy v aj. Je škoda že je nevydají, jsou ještě lepší. příběh se mi moc líbil, napínavé, hodně děje, rozuzlení všeho, žádná šedá místa..

08.11.2016 4 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

co dodat - počet hvězdiček mi nestačí..

07.11.2016 5 z 5