werick werick komentáře u knih

Karima Karima Soheir Khashoggi

Kniha se mi moc líbila, sice je v ní více politiky, než jsme u podobných příběhu zvyklý, ale tím to pro mě knihu obohatilo.

16.12.2021 5 z 5

Dívka, která zvítězila nad IS Dívka, která zvítězila nad IS Farida Khalaf

Podobných knih už jsem přečetla spousty, ale pořád nedokáži pochopit, jak je vůbec možné, že tohle se prostě pořád děje. Jak se k ženám a dětem takhle mohou chovat. Kniha se četla dobře, ale bohužel ten příběh je smutný.

22.11.2021 5 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Detektivky ani thrillery téměř vůbec nečtu, ale musím přiznat, že se mi kniha moc líbila a byla jsem nedočkavá jak příběh dopadne. Určitě si brzy přečtu další thriller :-)

22.11.2021 5 z 5

Hovínko na dortu Hovínko na dortu Tomáš Kapras

Nenadchne, neurazí..něco bylo vtipné a v některých částech jsem se nudila. Vadilo mi, že kniha není psaná v časovém sledu. Pokud je to psané ze zápisků vzpomínek, mohl to autor psát jak čas plynul ..

08.11.2021 3 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Kniha se mi moc líbila, příjemná oddychovka

01.11.2021 5 z 5

Povídky o manželství a o sexu Povídky o manželství a o sexu Michal Viewegh

Začátek knihy mě celkem bavil, ale pak už mi to nepřišlo zajímavé. Dočetla jsem ji jen proto, že nemám ráda nedočtené knihy.

27.10.2021 2 z 5

Bára Bára Josef Strauss

Strašně smutný a děsivý příběh, o to horší, že není smyšlený. Věděla jsem o čem kniha je, ale tohle jsem opravdu nečekala. Naprostá lhostejnost okolí něco řešit, je mi z toho smutno. Každý rodič a kantor by si ji měl přečíst.

08.10.2021 5 z 5

Ciao bella Ciao bella Serena Giuliano

Popravdě mne tahle knížka nijak nezaujala, ale dočetla jsem ji. Přišlo mi to nudné a zdlouhavé.

08.10.2021 2 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Pro mě celkem drsný a šokující příběh, v průběhu čtení mi občas nedocházelo, že se je jedná o dítě 12 - 13let, nedovedu si představit, že bych v tom věku nechala své dítě toulat se po nocích. Je hrozné kam až ta závislost lidi dovede. V tomhle věku mají být děti ještě děti, a ne se prodávat prostitucí. Je to velmi smutný příběh, nečetlo se mi to dobře. Každopádně mi to otevřelo oči a trochu posunulo mé vnímání ohledně závislých na drogách.

04.10.2021 5 z 5

Podváděná Podváděná Kateřina Janouchová

Nejdříve mne kniha moc nebavila, ale i tak jsem se ji snažila dočíst. Druhá polovina je lepší a vzbudila ve mě zvědavost, jak příběh dopadne.

30.09.2021 3 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Pěkně napsaná, čtivá knížka. První díl se mi líbil trošku více :-)

02.09.2021 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velmi smutný příběh

01.09.2021 5 z 5

Mamince se budeš líbit Mamince se budeš líbit Jaroslav Konvička

No..čekala jsem romantiku s dobrým koncem, ale konec mě velmi překvapil. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila. Fajn knížka na jedno odpoledne k vodě

30.08.2021 4 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Pěkná, čtivá knížka o životě v Itálii. Určitě budu číst další díl.

28.08.2021 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Musím se přiznat, že kniha mne vůbec nebavila. Přečetla jsem ji jen v rámci čtenářské výzvy. Příběh není až tak špatný, ale forma vypravování a některé nezáživné pasáže se mne neoslovily.

25.08.2021 2 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Pěkná oddechová knížka k vodě :-)

18.08.2021 5 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

Moc smutný příběh, nečekala jsem takový konec. Moc nechápu maminku Gábiny, že jí nevěřila a nechala v tom samotnou

14.08.2021 4 z 5

Povídky ke kávě II. Povídky ke kávě II. Hana Hrabáková

Krátké, vtipné povídky, přesně ke kafíčku

29.07.2021 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha, jednoduše vyprávěný příběh, který se mi líbil a díky němu jsem se vrátila ve vzpomínkách o 20 let zpět :-)

05.07.2021 5 z 5

Povídky ke kávě Povídky ke kávě Hana Hrabáková

Pěkné a vtipné povídky, které se dobře a rychle četly. Knížka na jedno odpoledne

02.07.2021 5 z 5