Povídky ke kávě

Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní). Hana Hrabáková po tom, co s úspěchem publikovala své povídky časopisecky, nyní přichází oslovit čtenáře uceleným souborem humorných textů doslova „ze života“. Podtitul povídkové knihy „Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní)“ jasně napovídá, okolo čeho se její humorné texty tematicky točí. A nutno dodat, že ješitného mužského čtenáře většina povídek příliš nepotěší... Ale co naplat? Takový je život a Hana Hrabáková dobře ví, o čem píše. Vždyť jen literárně vypointovala to, co čtenářky také zažívají a co jim život s jejich protějšky někdy naservíruje. Kniha se nesnaží předem se odstřihnout od mužského části čtenářstva. Kdo z pánů má trochu smyslu pro sebeironii a dokáže se na život podívat i z nadhledu, bude se při čtení bavit jistě stejně dobře, jako dámy čtenářky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267171/big_povidky-ke-kave-267171.jpg 3.824

Kniha Povídky ke kávě

werick

Pěkné a vtipné povídky, které se dobře a rychle četly. Knížka na jedno odpoledne

kamila5406
03.03.2020

Humorné, vtipné, mě se líbí

KaMal
31.12.2019

Některé povídky byly opravdu vtipné, u mě to vyhrál příběh o tom, "Jak manžel nevymaloval" :-D

čohynka
22.11.2019

Přečteno opravdu u kávičky.. Milé, humorné povídky. Určitě si přečtu i další díly..

LaCoccinelle
24.08.2018

Čtení tak na půl hodinky. Nenadchne, neurazí. Prostě taková oddychovka.

daza.dt
31.01.2018

Kraťoučké milé povídky, čtou se velmi rychle. Než se nadějete, je konec knihy.

marwinmh
18.10.2017

Nenásilně, mile a krátce podané příběhy ze života, které mě však příliš nepobavily.

alnahu
24.03.2017

Příjemná oddechovka ke kávičce.Krátké humorné povídky,které se čtou samy.Nejvíce se mě líbila hned ta první o šikovné Hele a její zavařování.

Nové povídky
Nové povídky