Welinie Welinie komentáře u knih

Démon alkohol Démon alkohol Jack London

Přečetla jsem ze zvědavosti, ale nijak mne to neoslovilo . Asi nemám vztah k alkoholu.

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Jedním dechem, naprostá paráda. Ale trochu škoda, že to bylo tak krátké.

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Zvláštní, jak jsem se tomu dlouho vyhýbala a po přečtení jsem se nestačila divit, jak nádherně to bylo napsané. A nadčasové! Až to nebudu mít v paměti, přečtu si to znovu.

Citadela Citadela Antoine de Saint-Exupéry

No nemám k tomu prostě vztah. Napsané to je zvláštně, louskala jsem to dlouho. Sem tam nějaké moudro, ze kterého si člověk něco vezme.

10.01.2017 odpad!

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Ne. Prostě ne. Je to sice klasika, kterou musí přečíst snad každý knihomol, ale mě se to nelíbí. Nebo nelíbí... né tolik, abych dala 5 hvězd.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

První a asi nejlepší dÍl MILLENIA.

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Mě se to líbilo a to hodně... snad za čtyři večery bylo hotovo. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Byla jsem hodně zvědavá jak to s tím bláznem dopadne. Lecter sehrál taky super roli.

Klobouk s oblohou Klobouk s oblohou Terry Pratchett

Poprvé s Toničkou Bolavou. Někomu to přijde jen jako dětská pohádka, ale myslím si, že i dospělák si v tom něco najde.

Malí bohové Malí bohové Terry Pratchett

No to jsem se tlemila až jsem se za břicho popadala. Opravdu hlasitě se směju málo kdy u knihy ale tady to opravdu nešlo jinak.

Čarodějky na cestách Čarodějky na cestách Terry Pratchett

Kniha, kterou jsem si chtěla dlouho přečíst. Jakoby přednostně. A povedlo se mi to a nezklamala :)

Sekáč Sekáč Terry Pratchett

Asi moje nejoblíbenější se Smrtěm. Ten si dal jednou konečně pauzu a svými činy všechny překvapil :D

Pohyblivé obrázky Pohyblivé obrázky Terry Pratchett

Naprosto dokonalá parodie na dnešní svět filmu!

Erik Erik Terry Pratchett

Já prostě chci domů to Zavazadlo! :D Krátká knížka, ale super! Jako ostatně všechno od T. Pratchetta.

10.01.2017 4 z 5

Pyramidy Pyramidy Terry Pratchett

Teda ... celkem v pohodě, ale jsou i lepší díly.

Soudné sestry Soudné sestry Terry Pratchett

Tohle byla kniha, která všechno odstartovala. Mám v živé paměti, jak jsem si objevila u kamaráda v autě :D

Bavila jsem se od první stránky. Čarodějky jsem si hned oblíbila, hlavně Stařenu a Bábi Zlopočasnou :-)

10.01.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Myslela jsem si, že to bude lepší detektivka, než vypadá. Přitom mě přebal velice zaujal :-) Vzhledem k tomu, že jsem si objednala už druhý díl s Holgerem Munchem, tak jsem na to zvědavá, třeba to bude zajímavější.

10.01.2017 4 z 5