WaN635 WaN635 komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Musím upřímně říct, že Bryndza se mi velmi dobře čte. Jak Erika tak Kate jsou velmi sympatické hlavní hrdinky.
Kniha byla čtivá, zápletka zajímavá. Líbí se mi vyvíjející se vztah mezi Kate a synem.
Jsem zvědavá, jak bude pokračovat její kariéra soukromé detektivky. Tristan je také sympaťák, kterému to zároveň pálí.
Těším se na další knihu :)
Ještě mám odbočku k nakladatelství, docela mě zarazilo, že kniha měla posledních 6 stran zcela prázdných, není na nich vůbec nic.

10.01.2021 5 z 5

Poslední šance Poslední šance Michael Connelly

Další příběh z Harrym Boschem a opět skvělý. Břitký, neúplatný, zkrátka takový jakého mám ráda :) . Ubrala jsem půlku hvězdy za odhalení vraha před koncem :)

30.12.2020 4 z 5

Ochotná zemřít Ochotná zemřít Lisa Jackson

Přečetla jsem většinu knih z této série a tato mě bavila ze všech nejmíň. Ani vlastně nevím proč, zápletka mi přišla překombinovaná, postavy pro mě občas nelogické. Každopádně Pescoliova jako matka miminka se mi líbila, Santana stále boží

29.12.2020 3 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Tato kniha byla pro mě zatím nejslabší z celé série. Od začátku jsem věděla, jak příběh dopadne. Kate mi v této knize přišla dosti nezodpovědná, Johnovi reakce se mi líbili.
Doufám, že další kniha bude lepší

20.12.2020 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Amisove po šesté. Opět se kniha četla sama. Vyústění příběhu pro mě tentokrát překvapení. Zápletka pro mě děsivá. Líbilo se mi tentokrát vykreslení Kate, jako tápající ženy v osobním životě ve vztahu s Johnem.

17.12.2020 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Opět skvělé čtení. Příběh napínavý, čtivý. Kate mi občas připomíná Ramba v sukni, ale vlastně mi to ani trošku nevadí. Vztah s Johnem se upevňuje, velmi jim fandím. K

15.12.2020 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Málokdy se mi stane, že čtu knihy jednoho autora za sebou. Většinou knihy potřebuju proložit jiným autorem, ale zde sotva jednu knihu doctu, už beru do ruky další a vůbec mi nevadí, že sérii nečtu postupně.
K samotnému příběhu, kniha byla napínavá, nešla odložit. Kate i Johna mám ráda a velmi jim fandím.

14.12.2020 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Nemůžu jinak a dávám 5 hvězdiček. Čtivé, šokující. Všechny postavy jsem si oblíbila, těším se na další díl.

11.12.2020 5 z 5

Cesty rytířů Cesty rytířů František Niedl

Osmý díl přečten na jeden zátah. Kvalita knihy po pro mě nečtivé pětce a šestce opět vystoupala nahoru. Držela jsem Wolframovi pěsti, aby svou pomstu vykonal a přežil.
To se povedlo, otázka teď zní, zda-li příběh Rytířů z Vřesova bude pokračovat či nikoliv.

06.12.2020 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Už dlouho se mi nestalo, abych knihu přečetla za 5 hodin. Nic s tématikou Amišů jsem dosud nečetla a byla to pro mě poučná premiéra. Ženská hrdinka Kate je sympatická, tvrdá ženská. Rozhodně to nebyla moje poslední kniha, již mám objednané další 2 :)

29.11.2020 5 z 5

Vraždy z vášně Vraždy z vášně Jaroslava Černá

Četlo se to vlastně samo. Doporučuji všem, který mají rádi historické knížky.

28.11.2020 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Michael Connelly

Můj druhý příběh s Harrym Boschem a že to byla jízda. Kniha se mi líbila, pro mě zajímavé zakončení příběhu. Těším se, až si dám další příběh s Hieronymusem Boschem.

26.11.2020 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Kniha se mi upřímně moc nelíbila. Nějak jsem se nedokázala začíst, přitom téma bylo zajímavé.

14.11.2020

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Pomalejší začátek, moc mě to nechytlo, ovšem v půlce se to zlomilo a já knihu nemohla odložit, dokud ji nedoctu.

09.11.2020 4 z 5

Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Jaroslava Černá

O Vladislavu II. jsem přečetla několik knih a i přesto, že jeho příběh již znám, líbila se mi i tato verze.
Kniha byla poutavá, milovníkům Přemyslovců a beletrie se bude líbit. Přečtená za jedno odpoledne :)

27.10.2020 5 z 5

Temná svatá noc Temná svatá noc Michael Connelly

První mě setkání s Boschem a Ballardovou a nemohla jsem se odtrhnout.
Kniha napsaná čtivě, poutavě. Příběh napínavý a krásné logicky utíká. Rozhodně to nebyla poslední kniha s touto dvojicí.

25.10.2020 5 z 5

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

Ale jo, šlo to. Četlo se to jednoduše, zápletka banální, ale děj krásně odsýpal. Líbilo se mi to

19.10.2020 3 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Od první chvíle, kdy jsem začala tuto sérii číst, jsem Jude obdivovala. Je to jedna z nejlépe popsaných ženských hrdinek a to mám načteno spoustu a spoustu knih.
Líbí se mi Judiina postupná proměna, její příběh a opětovné nastartování lidských citů.
Mám pocit, že každou knihou se zvyšuje kvalita příběhu, od knihy jsem se nemohla odtrhnout.
Doufám, že se s Jude ještě setkání, že to nebyl její poslední příběh.

03.10.2020 5 z 5