vodopad152 vodopad152 komentáře u knih

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Kniha byla super i když jsem ji četla dlouho tak se mi líbila. Začátek sice nebyl moc zajímavý, ale konec byl nejlepší z celé knihy. Určitě si přečtu další díl. DOPORUČUJI!!!

30.12.2015 5 z 5

Dračí znamení Dračí znamení Lucie Fidlerová

Kniha se mi líbila, ale byla podle mě moc zdlouhavá. Vraždy někdy byly trošku brutální, ale nevadili mi. Rozhodně si přečtu druhý díl.

30.12.2015 5 z 5

Můj milý deníčku - Kluci, škola a další šílenosti Můj milý deníčku - Kluci, škola a další šílenosti Jim Benton

Kniha se mi líbila, ale na můj vkus byla moc tenká a scházel jí takový ten pohled do jejího opravdového života. Byly to spíše plané řeči o někom koho vůbec v podstatě neznáš.

15.12.2015 3 z 5

Bezdomovci honí kluky Bezdomovci honí kluky Hilary McKay

Kniha se mi líbila a byla vtipná, ale nic jiného jsem v tom neviděla. Rozhodně už jsem dostala rodinnou slabost :D Podle mě by si to měl každý užít ;)

07.12.2015 3 z 5

Tajemství Leny Notýskové Tajemství Leny Notýskové Francine Oomen

Kniha se mi celkem líbila, ale podle mě byla pro menší. Zápletka s mamkou a taťkou byla super, ale i tak nejsem z ní moc nadšená. První díl mi připadal o dost lepší, ale i tak jsem ráda že jsem si ho přečetla.

01.12.2015 3 z 5

Bouře začíná Bouře začíná Damian Dibben

Kniha byla úžasná. Na začátku mi bylo Jake opravdu líto, ale potom jsem si tu knihu úplně hrozně užila. Milostná zápletka je super a překvapení na konec jak by smet. Když jsem tu knihu dočetla řekla jsem sestře: tu knihu nemůžeš číst je to totiž droga. DOPORUČUJI! !!!

27.11.2015 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Kniha byla super, ale podle mě nebyla tak dobrá jako první díl. Mojí kamarádce se nejvíce líbil tento díl, ale já s tím nesouhlasím, protože mi vadilo, že nebyl Halt a Will spolu, ale když byl Horác s Haltem dohromady tak to taky nebylo špatné. Kniha byla podle mě míně vtipná, ale i tak měla poutavý děj. Moc se mi líbila zápletka s Willem (ti co to četli vědí co myslím). Kniha byla podle mě dobrá, ale mohla mít lepší obálku.

19.11.2015 4 z 5

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Kniha mě nebavila, ale na povinnou četbu to nebylo špatné.

22.10.2015 2 z 5

Výjimečná Výjimečná Kristin Cashore

Kniha byla prostě úžasná. Nevím co víc říct. Naprosto jsem se do ní zamilovala, mohla bych ji číst stokrát a nikdy by mě nepřestala bavit. Děj nebyl podle mě zbytečně dlouhý hezky ubíhal a přitom tam bylo řečeno vše co bych si představovala. Tuto knihu jsem musela přečíst na rychlovku ale myslím si že i kdybych ji na rychlovku nemusela číst tak bych ji stejně přečetla za stejnou dobu. Prostě tu knihu naprosto miluju. Ze všeho co jsem napsala asi už vyšlo najevo že rozhodně DOPORUČUJI!!!!

21.10.2015 5 z 5

Pohádky nejsou fér Pohádky nejsou fér Shannon Hale

Kniha byla úžasná. Hodně mě překvapilo jak to nakonec dopadlo a co se tam stalo Maddie atd. Byla to zkrátka nádherná oddychovka a sice jsem ji četla díle něž první díl, ale bylo to super.

07.10.2015 4 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Kniha se mi líbila. Na můj vkus to spisovatelka mohla zkrátit a trošku se mi nelíbilo popsání Nitrona. I přes tyto nedostatky dávám této knize 4 hvězdičky. Doporučuji!!! :)

18.09.2015 4 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Kniha byla úžasná jako první díl, ale bylo to míň vtipné, ale přesto to bylo úžasné. Určitě doporučuji!!!

14.09.2015 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Kniha se mi velice líbila, ale hlavně jeho námět. Nemůžu nic víc než jen doporučit a čekat až mi v knihovně ta druhá knížka příjde.

05.06.2015 5 z 5

Podařená dvojčata Podařená dvojčata Enid Blyton

Kniha nebyla úplně nejhorší, ale mě se moc dobře nečetla. Nevím jak ostatní a tak proto dávám 3 hvězdičky.

31.05.2015 3 z 5

Brácha je superstar Brácha je superstar Karen McCombie

Kniha byla velmi dobrá i když jsem z ní byla na začátku trochu zklamaná. Určitě ji doporučuji.

09.05.2015 5 z 5

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Tato kniha se mi líbila a přečetla jsem ji za jeden den takže to je co říct. Dávám 5*.

28.04.2015 5 z 5

Záhady pro detektivy začátečníky Záhady pro detektivy začátečníky Luděk Brožek

Kniha byla ze začátku super, ale u konce mě už začala nudit, proto dávám tři hvězdičky

25.04.2015 3 z 5

Moje trhlá rodinka Moje trhlá rodinka Karen McCombie

Kniha se mi velmi líbila. Holka která je podle mě strašně fajn byla super hlavní hrdinka. Problémy byly dobře vymyšlené a měly super konec. Taťka a ji bratr měli dobré fakt hodně dobré problémy.

19.04.2015 5 z 5

Pohádková kniha legend Pohádková kniha legend Shannon Hale

Kniha byla strašně dobrá. Děj byl super a konec jsem si myslela, ale stejně jsem z této knihy úplně nadšená. Ale na pět hvězdiček to rozhodně není.

28.03.2015 3 z 5

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Strašně super knížka, ale některých dětí mi tam bylo opravdu líto.

26.02.2015 5 z 5