Moje trhlá rodinka

Moje trhlá rodinka https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25278/rockerka-sadie-moje-trhla-rodinka-25278.jpg 4 47 12

Rockerka Sadie série

Třináctiletá Sadie má bratra Sonnyho - dvojče, který chodí do dramatické školy, je úspěšný a oblíbený. Sadie ho nesnáší a navíc má pocit, že mu všichni dávají přednost, protože je "nezajímavá", a z toho plyne její věčná nabručenost. K náladě jí nepřidá ani roztržitá maminka, učitelka hudby, mladičký nevlastní a puntičkářský tatínek soustředěný hlavně na miminko Martu, a potrhlý vlastní taťka, který v klidu bydlí dál s bývalou rodinou a nemá se ke stěhování. Nakonec Sadie dostane lekci, která jí ukáže, že není horší než bratr a že někdy i ona má důvod k radosti.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Happiness and all that stuff

dr.horrible
dr.horrible
05.09.2023 4 z 5

Super knižka v tom zmysle, že väčšinu času naozaj pôsobí, akoby ju písalo jedenásťročné dievča. Ťažko uveriť, že autorka mala v dobe vydania 40.
A blbo vysvetlovať, prečo som to čítal ja. :))

Boku
Boku
01.03.2021 5 z 5

Knížka je hodně fajn a hodně rychle se do ní začtete! Nedalo se od ní vůbec odtrhnout. Ode mě má knížka velké plus, protože hlavní hrdinka má ,,reálné problémy" na rozdíl od jiných dívčích románu! (。•̀ᴗ-)✧

Akženka
Akženka
08.04.2018 3 z 5

Mé 11ti leté já tahle knížka moc pobavila :)

Palmanka
Palmanka
29.10.2017 5 z 5

Super knížka. mám jí z knihovny a asi ji ani nestihnu vrátit. Čtu ji asi po 6.!!!

MartinaSladkova
MartinaSladkova
24.01.2017 5 z 5

První kniha ze série o rebelce Sadie od autorky příběhů o Alici, Karen McCombie.
Vypráví a seznamuje nás se svou rodinou a její povahou, kterou si zamiluje snad každý čtenář. Sadie je mrzoutská puberťačká se šíleně veselým dvojčetem, trhlým taťkou, neustále zamyšlenou mamkou, vlezlou babičkou a nevlastním taťkou, který možná není tak v pohodě?
Já od knihy očekávala naivní příběh plný radosti a to na co jsem od Karen zvyklá - průměrnou zábavu. Dostala jsem obojí a bavila jsem se doopravdy skvěle, i když to už nepatří do mé věkové kategorie.
No vy byste nebyli nadšení z kočky jménem Pes?

warca
warca
02.03.2016 5 z 5

Naprosto skvělý!!!

vodopad152
vodopad152
19.04.2015 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Holka která je podle mě strašně fajn byla super hlavní hrdinka. Problémy byly dobře vymyšlené a měly super konec. Taťka a ji bratr měli dobré fakt hodně dobré problémy.

shaban
shaban
15.04.2015

Ja ji jako e knihu vubec nikde nenasla

Jolilinka
Jolilinka
31.10.2014 5 z 5

Není to ani tak moc originální knížka, takových je spousta. Myslím si ale, že je to příjemná a zábavná oddychovka, do které je fajn se začíst :) Rozhodně doporučuji přečíst po únavném dni ve škole, spoustě písemek a po podobných chvílích :)

Mishwaa
Mishwaa
18.09.2012 4 z 5

Knížečka sfouknutá za odpoledne, příjemná oddechovka se sarkastickou hlavní hrdinkou a prostou zápletkou ;)

TessDragon
TessDragon
02.09.2012 5 z 5

Á moje další oblíbená hrdinka od Karen - Sadie. Sonny mě dost často rozčiloval jako Sadie. Ale to platí k povinnostem bratrů ;D. Rozhodně název Trhlá rodinka je na místě. ;)

RouZuše =P

2003  81%Dóóóst dobrý rande
2003  82%Dóóóst dobrá ségra
2004  81%Dóóóst dobrý kámoši
2009  80%Moje trhlá rodinka

Kniha Moje trhlá rodinka je v