Pohádky nejsou fér

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Volné pokračování Ever After high - Pohádkové knihy legend. Jaký bude osud oblíbených pohádkových hrdinů? Po Dni odkazu předků zavládl na škole Ever After High zmatek. Všichni jsou z toho, že Raven Queen nepodepsala Pohádkovou knihu legend, paf! Raven odmítla následovat osud své matky Zlé královny, a všechny pohádky se tak ocitly v nebezpečí. Apple White si nechce o Raven myslet nic zlého, ale její volba znamená, že Apple možná nikdy nesní otrávené jablko, nezíská prince a své Šťastně až na věky. Za Apple stojí skupina královských, kteří chtějí zpět své pohádkové osudy. Rebelové, kteří podporují Raven, touží po vlastním osudu, jenž by nebyl závislý na příbězích jejich rodičů. Ale když nastalý chaos uvrhne Madeline Hatter do nebezpečí, musí se královští spojit s rebely a zachránit dceru Kloboučníka z Říše divů, protože Maddie za nic nemůže! A kdyby se jí něco stalo, znamenalo by to Nešťastně až na věky pro všechny a napořád....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247012/big_ever-after-high-pohadky-nejsou-fer-247012.jpg 437
Série:

Ever After High 2.


Žánr:
Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Ever After High - The Unfairest of Them All


více info...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Pohádky nejsou fér

knizninadsenec
13.10.2021

Velmi krásný pohádkový příběh.
Líbil se mi, bavil mě, dobře se četl.
Zajímavé spojení pohádkových postav, škola, dobrodružství, kouzla, přátelství...

orangerose
05.10.2021

Krásně napsaná, až pohádkově, zábavná, akční, prostě super :)
škoda že nemám 1 a 3 díl :(


Alex.rrr
13.07.2020

Prčo ne, pohádky trochu jinak. Pokračování školy pro potomky slavných postav pobavilo, mělo akci. Fajn oddechovka.

lucakuca
28.03.2020

Celkem fajn příběh, než jsem se však zorientovala, že Apple je dcera Sněhurky, Raven zase Zlé královny atd. atd., chvíli to zabralo.

LucieValterová
07.06.2017

Úžasná EAH knížka. Stejně jako u prvního dílu: Úžasný děj i postavy!

any333
27.10.2016

Další pojetí pohádek jinak než je známe. Raven a Apple si shánějí informace a poznatky, jak lépe vládnout nebo se dostat na linku svobody. Víc jsem si z nich oblíbila Raven, zaujal mě její příběh, když se musela protloukat světem jako dcera Zlé královny. A to s tou cedulí KOPNI MĚ, JSEM ZLÁ, bylo vůči ní předpojaté.
Dále se mi zamlouvá Maddie, její typický Kloboučnický pohled na svět, a Cerise. Taková tajemná postava, s rodiči různých světů. Asi celkově bych se přiklonila na stranu Rebelů.

vodopad152
07.10.2015

Kniha byla úžasná. Hodně mě překvapilo jak to nakonec dopadlo a co se tam stalo Maddie atd. Byla to zkrátka nádherná oddychovka a sice jsem ji četla díle něž první díl, ale bylo to super.

Nesssie
23.07.2015

Super pokračování. Chudák Maddie, jsem ráda, že to dobře dopadlo a už se těším na další díl!

1