vodopad152 vodopad152 komentáře u knih

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Kniha byla dobrá. Spisovatelka to moc dobře vysvětlila, ale čekala bych uzavřenější konec a trošku mě zklamalo že z Clove udělala lesbu (nemám nic proti homosexuálům). Podle mě to nebylo potřeba a připadalo mi divné že z tak známého zamilované páru je jejich dcera lesba, prostě jsem měla pocit že by tam lépe zapadlo kdyby si našla kluka.

05.09.2017 4 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Kniha byla dobrá, ale připadala mi hrozně naivní. Ale jinak to bylo moc hezky napsané a děj pěkně plynul.

28.02.2017 4 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Kniha byla prostě úžasná jako všechny. Kamarádka a moje sestra mi říkaly, že je tam nudná část, ale popravdě já jsem tam žádnou nenašla. Děj mě naprosto vtáhnul a byla jsem napjatá jak tětiva na Willově luku.

12.01.2017 5 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Kniha byla........ prostě úžasná. Vůbec nevím co k tomu říct. Od začátku knihy jsem si promýšlela co napíšu a teď jsem to dočetla a nevím vůbec nic. Bylo vážně super. Kniha měla spád a přiměřenou rychlost příběhu. Trošku mi tam vadila sprostá slova, ale chápu to navodilo to tu pravou atmosféru. Park byl vždy úžasný a Eleanor jsem občas nechápala, ale oba byli dobří hlavní hrdinové. No prostě Wooow!!!!

02.01.2017 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Kniha se mi líbila i když jsem už před tím viděla film. Byla to dojemná kniha. Asi popravdě nemám co vytknout.

29.09.2016 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Další díl téhle triologie byl taky úplně super. Hodněkrát (teď víc než v minulém díle) jsem chtěla Americe vrazit. Ale konec byl tak krásný. Nikdy jsem moc nemusela romantické knížky, ale Selekce mi na to asi změnila názor. Od té doby co jsem dočetla první díl jsem začala mít chuť půjčovat si romantické knížky. Tahle knížka umí zázraky :D Doporučuji!!!

25.08.2016 4 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Kniha byla úžasná!!!! Hlavně se mi líbí, že se v obsahu skoro nic neprozradí. Zápletka byla super, ale občas to bylo málo lidské z ohledu Syna. Jinak super!!!

11.08.2016 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Kniha se mi líbila. Sice jsem se u začátku trochu zasekla, ale přesto mě velmi začala bavit. Kniha měla velmi poutavý děj a byla taky celkem dost romantická, ale vůbec mi to nevadilo. Pocity hlavní hrdinky byly dobře zpracovány, ale někdy jsem si říkala, že je naprosto natvrdlá např. s tou košilí (ti co to četli vědí o čem mluvím). Velmi se mi líbilo, že hlavní hrdinové mají i své špatné stránky. Doporučuji!!!

29.03.2016 4 z 5

Smrt kouzelného džina Smrt kouzelného džina Ilka Pacovská

Kniha se mi líbila asi stejně jako první díl, ale spíše víc. Děj se mi více líbil než u prvního dílu a naprosto jsem byla unešena do děje. Nakonci jsem byla ráda i nerada jsem naprosto rozpolcená. Myslím si, že by si to měl přečíst někdo kdo má rád fantasy a rozhodně by se mu to podle mě líbilo, ale je to na jeho vkusu. Doporučuji!!!

18.01.2016 5 z 5

Cukrová vata Cukrová vata Jacqueline Wilson

Kniha se mi velice líbila měla poutavý děj, s takovou to literaturou se já ráda kamarádím.

01.04.2015 5 z 5

Divný dárek Divný dárek Jacqueline Wilson

Kniha se mi velice líbila a byla jsem mile překvapena konce, protože jsem takový konec rozhodně nečekala a to mě vždycky hrozně potěší.

24.03.2015 5 z 5

Ema je na všetko sama Ema je na všetko sama Jacqueline Wilson

Sama doma byla super kniha, ale vadí mi když autor sekne knihu, ale chápu že to takhle udělala. Myslím že se velmi povedla i přes malé nedostatky dávám 5 hvězdiček.

16.03.2015 5 z 5

Miláčkové Miláčkové Jacqueline Wilson

Super, super, super! Jinak to nejde říct.

24.02.2015 5 z 5

Válečníci: Oheň a led Válečníci: Oheň a led Erin Hunter

Kniha se mi velmi líbila, ale Divoké kočky 1. díl byl podle mě lepší.

03.01.2015 4 z 5

Poklady pod sněhem Poklady pod sněhem Patricia St. John

Kniha se mi líbila, ale nechtěla bych být chirurgem který mu tu kost zlomil.

21.12.2014 5 z 5

Případ nepolapitelného sprejera Případ nepolapitelného sprejera Vojtěch Steklač

I když jsem četla jen jednu knihu a tuto z série Dvojčata v akci obě dvě se mi moc líbily. Jen jsem nepochopila jestli to byla sebevražda nebo vražda.

14.11.2014 5 z 5

Dvojčata v průšvihu Dvojčata v průšvihu Jacqueline Wilson

Zase hezká knížka. Nečetla jsem moc knížek od Jacqueline Wilson ale všechny se mi moc líbily!

09.10.2014 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Tento díl mi přišel o dost slabší než předešlý. Začátek na Jarním dvoře byl dobře napsaný, ale potom přišla polovina knihy, která se neuvěřitelně táhla. Kdyby se kniha zkrátila o 200 možná i 300 stránek, tak by byla úžasná. Ale musím vyzdvihnout hodně akce, která se odehrává na konci. Ovšem vyhrocené drama, které jsme věděli, jak dopadne, bylo přidáno dost na sílu. Charaktery postav jsou moc krásně vykreslené a stále se vyvíjejí a to je důvod, proč mě to baví

28.03.2021 4 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Kniha se mi moc líbila. Svět byl hezky promyšlený, jen mi bylo líto, že ostatní planety tam byly tak trochu navíc, ale můžou se projevit v dalším díle. Hlavní hrdinové mi byli velmi sympatičtí a rozuměla jsem jejich chování. Některé části byly značně předvídatelné, ale ve výsledku se mi knížka líbila.

29.12.2020 4 z 5

Kronovy děti Kronovy děti Pavel Bareš

Kniha je krásně napsaná. Jazyk, který používá Pavel Bareš, je krásně barvitý. Má dobrý smysl pro humor a dobře vystavěnou zápletku. Bohužel jsem byla zklamaná z konce knihy. Všechno bylo dokonalé propletené, ale neudělalo to na mě dostatečný dojem. Myslím si, že z toho šlo vytřískat vice

20.09.2020 4 z 5