Miláčkové

Miláčkové https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74278/bmid_milackove-CHO-74278.jpg 4 207 32

SUNSET, dcera stárnoucí rockové hvězdy Dannyho Kilmana, nosí značkové oblečení, chodí po červeném koberci a objevuje se na fotografiích v časopisu Hi! Ale tichá a přemýšlivá dívka životní styl celebrit nenávidí. Touží po soukromí, klidu a šťastné rodině místo válčících rodičů, blýskajících fotoaparátů a paparazziů číhajících před domem. DESTINY, pojmenovaná po jedné dávno zapomenuté písni Dannyho Kilmana, bydlí s matkou na okraji zchátralého sídliště, kde řádí nebezpečné chlapecké gangy. Peníze jim vystačí opravdu jen na to nejnutnější a Destiny bývá často doma sama, když je máma v práci. Světlým bodem jejich života se stane školní talentová soutěž, kde má Destiny zazpívat. Když se však tyto dvě dívky za velmi nepravděpodobných okolností setkají, vznikne něco mimořádného: přátelství, které jim oběma pomůže změnit život.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Little Darlings , 2010

Lovehorses365
06.08.2023 5 z 5

Kniha která stojí za přečtení....

Nikollinka
24.01.2020 4 z 5

Wilsonová je taková klasika pro mladé slečny. Doporučuji

Strážkyně-žab
24.02.2019 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka od mé nejoblíbenější autorky Jacqueline Wilsonové. Dokonalý příběh, šťastný konec. DOPORUČUJI!

Tesinka_Laufey
03.08.2018 5 z 5

Čekala jsem něco trochu jiného, ale i přesto Jacqueline nezklamala. Opět velmi milý příběh s trochou smutku, který umí pohladit po duši.

Kačkaknihomol
10.04.2017 5 z 5

Fakt super. Konec sladký, jak jinak. :-)

Liduhorse
27.02.2017 5 z 5

Top knížka! Pokračování, prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucille48
18.07.2016 5 z 5

Krásná knížka. Moc se mi líbila. Ale teda v té "slavné" rodince bych žít nechtěla.

SeverusSnape
16.05.2016 5 z 5

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Tuto knihu mám velmi ráda,má krásný konec

michaela6151
15.01.2016

Tohle je nejlepš´knížka , co jsem kdy četla !!! :3

Teribookoholik
10.10.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila :-) Jacky nikdy nezklame :D

Nesssie
29.06.2015 5 z 5

Toto je podle mě nej kniha od Jacqueline! Byla to moje asi čtvrtá kniha od ní a hned jsem si ji zamilovala. Vždy se mi líbily příběhy, kde je bohatá a chudá rodina. Taky se mi v této knize líbí, že jednu kapitolu píše Sunset a Destiny.

terinka42
25.05.2015 2 z 5

tato kniha mě moc nebaví, pořád se tam někdo hádá a destiny a sunset nejsou nikdy šťastnénikdy bych nevěřila, že jackie vydá takovouhle knížku. klidně mě zazděte ale je to můj názor.

MirijamFrankl
20.05.2015

Chci si to přečíst.

kyticka152
15.03.2015 5 z 5

Co na to říct. To byla úplně úžasná knížka od Wilsonové! Dlouho jsem nic tak úžasného nečetla.Sice mě trochu zaskočilo, že to skončilo v půlce. Doufala jsem, že tam bude jak točí ty Miláčky a jak se nakonec sžijí se Suzy. Jestli nakonec maminka od Destiny přestane úplně pracovat a jestli se vrátí bydlet zpátky anebo zůstane u Dannyho. Ale řekla bych, že jsem náročná čtenářka a tyto otázky si můžu klást tak akorát sobě. Ale i tak dávám 5 hvězdiček.

vodopad152
24.02.2015 5 z 5

Super, super, super! Jinak to nejde říct.

Yalka
31.08.2014 5 z 5

Krásná kniha pro teen slečny. Četla jsem ji paralelně s dcerou. S klidným svědomím ji ale můžu doporučit i jiným věkovým kategoriím. Není to totiž žádná lehká jednohubková záležitost, při čtení mě docela často mrazilo. Moje nejoblíbenější a zároveň dle mě nejsmutnější postava: Sunset. 100 x zodpovědnější než její rozjívení rodiče. Matka ji nikdy neocení jen proto, že není roztomilá. Když píšu nikdy, myslím opravdu nikdy. Tahle kniha je totiž zajímavá realistickým vyzněním a absencí skutečného happy endu nejen pro Sunset, ale vlastně pro všechny postavy. Překládaný kašírovaný happy end (po předchozí anti-bulvárové masáži, kterou autorka čtenářkám uděluje) snad nikoho doopravdy neohromí...

barulina1
23.08.2014 5 z 5

J.K mě nikdy nezklame už jsem od ní četla spoustu knížek ale tahle je jedna z nejlepších.Doporučuji přečíst.

Sabka123
14.05.2014 5 z 5

Krásná kniha, sice už jsem četla i lepší od této spisovatelky, ale i tak nezklamala.

jolli
19.04.2014 5 z 5

Jedna z nejlepších co jsem četla

cass
09.04.2014

Zatím poslední kterou jsem od J. W. četla. Nezklamala.