Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Nový začátek Nový začátek Marie Lacrosse

Minimálně 3 dějové linie jsou zárukou, že se nikdo nenudí. Kniha se čte sama. Je to vlastně pohádka pro dospělé, ale i ty jsou někdy potřeba

02.06.2021 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Zase výborné jen Josef nastoupil až v půlce knihy, a Holanďanům ukázal co umí

21.05.2021 4 z 5

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Tahle autorka prostě nezklame. Nechtěla bych být v kůži ani jedné ze sester. Byl to prostě mazec.

15.05.2021 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Ze začátku se to neskutečně vleklo, od autora jsem přečetla dost knih, které mi přišly výborné. Tak jsem to nechtěla vzdát od poloviny to má úplně jiné grády.....

27.04.2021 4 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Nevím proč má kniha tak nízké hodnocení. Mě se líbila moc, přečteno doslova jedním dechem během jednoho dne. Škoda, že sympaťák z lesa zůstává pořád tajemný.

11.04.2021 5 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Souhlasím, začátek je takový pozvolný. Ale od poloviny nejde kniha odložit až po přečtení posledního řádku.

22.01.2021 5 z 5

Jmenuji se Reacher Jmenuji se Reacher Lee Child

Standardní Reacher tentokrát v povídkách. Kudy chodi tudy zachraňuje. Lepší než Bond a Superman dohromady, pohádky pro dospělé, právě proto ho tak ráda čtu.

07.10.2020 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Během jednoho tydne druhá kniha od autorky. Každá kniha má velmi odlišné téma. Ovšem propracovanost textu je vždy dokonalá. Recenze se píší velmi obtížně. Tyhle knihy proste musíte přečíst.

20.08.2020 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Tato autorka může zvolit jakékoliv téma a vykouzlí z něj příběh plný úvah začínající v bodě A končící v bodě B a vy vlastně nevíte jak jste se tam dostali. Po přečtení jen přemýšlíte......

16.08.2020 5 z 5

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Me se to hodne libilo. Po kazde ukoncene kapitole jsem hned musela zacit cist dalsi. Precteno za dva dny, nastesti volne dny. V praci by mi to netolerovali. Jen ten otevreny konec me stve. Doufam ze v dalsim dile to bude vysvetleno?

04.01.2020 5 z 5

Hon se smrtí Hon se smrtí Peter James

Těžko hodnotit jednání matky umírající dcery. Po přečtení jsem musela obejmout své děti. A uvědomila si,že když nejde o život tak jde o ......

24.06.2019 5 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Tak to byl mazec. Kdyz uz jsem si myslela, ze se to neda vic zasmodrchat zase tam neco pribylo. Jen jsem z tech lidskych povah trochu smutna. Ovsem kniha se cetla jednim dechem.

18.01.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Dalsi dil s komisarkou Erikou o nebezpeci internetove seznamky. Skvele se to cetlo. Uvidime co bude dalsim tematem.

24.12.2018 5 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

Cetla jsem skoro pred 20 lety, a kniha me nadchla. Ted zase precteno jednim dechem. Zajimave bylo jak jsem si postupne vybavovala dej. Jsem zvedava zda to same bude za dalsi 20 let????

09.11.2018 5 z 5

Zimní hrob Zimní hrob Peter May

Něco hodně jiného než jsou běžné autorovi knihy. Budoucnost trochu utopická....zápletka zajímavá a konec strhující. Příjemné čtení

01.05.2024 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Budu se opakovat čte se to samo a ke konci jste napnutí jak kšandy. Část se dala předpokládat, ale hlavní podstata všeho zla se prokáže až na konci....

24.01.2024 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Přečteno jedním dechem. Velmi nečekaný závěr. Nebudu ho popisovat, abych nesebrala čtenářům možnost zjištění.
Propojení díky Lancymu to jen podtrhlo.

29.12.2023 5 z 5

Šelma Šelma František Šmehlík

Některé příběhy vám přijdou zbytečné. To je ovšem jen zdání. Vše do sebe západně i ty nejmenší detaily.

30.09.2023 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Mě se to líbilo. Dobře se to četlo a děj odsýpal.

20.09.2023 5 z 5

Na konci října Na konci října Lawrence Wright

Nebylo to špatné, ale před covidem by mě tato kniha určitě zaujala více. Naštěstí covid nebyl tak apokalyptický jako tahle kniha.

09.09.2023 4 z 5