vladimirah vladimirah komentáře u knih

Ohníčky všude kolem Ohníčky všude kolem Celeste Ng

Skvělá kniha, čtivá, k zamyšlení. Prostě super!

10.02.2018 5 z 5

Slyším tě všude Slyším tě všude Connie Willis

Kniha zřejmě pro jinou cílovou skupinu, ale občas byla i vtipná.

18.10.2017 3 z 5

Ošetřovatelská péče v chirurgii Ošetřovatelská péče v chirurgii Eva Janíková

Výborně zpracovaná kniha. Obsahuje vše podstatné, napsaná velmi čtivě.

28.09.2017 5 z 5

Pařížský polibek Pařížský polibek Maggie Ritchie

Pohodová knížka, ale nic hlubšího ve vás asi nezanechá. Zkrátka obyčejný příběh ze života.

03.02.2017 3 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Hm, no nevím. Příběh byl dle mého názoru průměrný a obyčejný. Ano, měl něco do sebe, ale nedokázala jsem se do něho přímo ponořit. Žádné nadšení se nekonalo,bohužel.

21.12.2016 3 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Podle hodnocení jsem čekala něco víc, kupodivu žádné dojetí se nedostavilo. Pro mě nuda, taktak jsem dočetla.

15.11.2016 1 z 5

Tajuplná žena Tajuplná žena Nora Roberts

Ale jo, fajn odpočinkové čtení.

04.11.2016 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Kniha se mi celkem líbila, je pravda, že pár věcí bylo neobjasněných a jakoby nedotažených do konce.
Ale jinak příběh zajímavý a konec překvapivý!

25.09.2016 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Fajn pohodové čtení, spíš na relax a rychle zapomenout.

31.07.2016 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Příběh knihy jako takový, nebyl nic vyjímečného, podobné zápletky už jsem četla několikrát a myslím, že není těžké něco takového vymyslet. Ani jsem neměla pocit, že bych se od knihy nemohla odtrhnout, nebo musela číst místo spánku. Jediné, co stálo za to, byl závěr knihy - opravdu zajímavý a velmi překvapivý. Takže lepší průměr - ale četla jsem i lepší.

01.07.2016 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Priserne prekombinovane, desive se tlaci na pilu, umele a ocekavane vyhrocene situace. Styl jakym je ta kniha psana (a obecne styl jakym jsou knihy od Nesba napsané), me neskutecne rozciloval. Behem prvnich par stranek se rozjede nekolik dejovych linek, ktere se ve vysledku ukazou jako uplne zbytecne a v podstate slouzi jenom k prodlouzeni deje a ''vytvoreni'' napeti. Nakonec i ten zasadni zlom v deji pusobi hodne komicky.
Pro me, podobne jako u Snehuláka, ctení teto knihy byl promarneny cas, bohužel.

24.01.2016 3 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Klasická detektivka, žádné náročné čtení, děj nic extra a rozjede se naplno až téměř před koncem knihy. Doporučuji spíš jako odpočinkové čtení, u kterého není nutné moc přemýšlet.

16.04.2015 3 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Příběh stojí za pozornost, ale asi ničím nepřekvapí. Četla se poměrně dobře, doporučuji pro nenáročné čtenáře.

05.03.2021 4 z 5

Světlonoška Světlonoška Terezie Theimerová

Naprostá nuda, tlachání o ničem, pořád to samé dokola. Povrchní a plytké, jednání někdy naprosto divné a nemorální, spíš jsem měla pocit, že si sama hlavní hrdinka potřebuje zvednout sebevědomí, nestačila jsem kroutit hlavou. Toto by napsal naprosto každý. Zítra nebudu vědět, o čem kniha byla.

21.12.2020 2 z 5

Iluminace Iluminace Mary Sharratt

Zajímavé, čtivé a především poučné. Doporučuji!

27.09.2020 5 z 5

V pravý čas V pravý čas Danielle Steel

Četla se dobře, některé věci ohledně hlavní hrdinky však působily nevěrohodně.

31.05.2020 3 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Průměrná detektivka jakých je spousta.

05.07.2019 3 z 5

Dnes v noci jsem ji viděl Dnes v noci jsem ji viděl Drago Jančar

Doporučuji!

26.04.2019 4 z 5

Spánek a smrt Spánek a smrt A. J. Kazinski

Celkem zajímavé a i překvapivé. Pro mě ale těžko uvěřitelné.

10.04.2019 4 z 5

Vzdálená řeka Vzdálená řeka Barbara Wood

Knížka hezká, jen některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé a jindy zase děj přeskočil moc rychle. Ale určitě doporučuji!

10.06.2018 4 z 5