Slyším tě všude

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Svižně napsaný příběh se odehrává se v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit operativní zákrok, který propojí partnery tak, aby vnímali pocity a myšlenky druhého. Právě to nabídne Briddey Flanniganové její přítel Trent namísto zásnubního prstenu. Briddey je nadšená, vždyť EED zákrok prohloubí jejich vzájemnou lásku a umožní jim dokonalé souznění. K zasnoubení má dojít po úspěšném navázání spojení po operaci. Briddey navíc doufá, že se tím konečně dostane z dosahu přílišné péče a starostlivosti své irské rodiny. Jenomže věci se nakonec nevyvinou přesně podle plánu. Po probuzení z narkózy čeká Briddey překvapení: k propojení sice došlo, ale zcela jinému, než předpokládala. Od té chvíle se rozjíždí napínavý a vtipný příběh, který převrátí Briddeyin dosavadní život naruby a dovede ji k zásadnímu přehodnocení pohledu na lidi kolem sebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347622/slysim-te-vsude-0tn-347622.jpg 3.8102
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Sci-fi
Vydáno, Metafora
Orig. název

Crosstalk, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (37)

Kniha Slyším tě všude

Přidat komentář
gabice4
02. ledna

Co mě na začátku zarazilo jako první, tak to bylo to, když Briddey žádá o deku a něco k jídlu, ani jedno přes dlouhou dobu neobdrží, nevím jestli je to reálné, každopádně bych se asi chovala jinak.....
Telepatie... No asi bych ji nechtěla, takové čekání ve frontě před Vánoci (četla jsem přes Vánoce), slyšet myšlenky těch lidí, asi by mě do toho blázince odvezli...
Kniha se mi četla dobře a určitě si přečtu dalsi knihy od této autorky

Šárušš
10.12.2019

Kniha mě původně nadchla jen svou obálkou a názvem.
První půlka možná o něco více knihy mě málem odradilo od čtení, ale držela jsem se zuby nehty, protože jsem to chtěla dočíst.
Poslední třetina knihy je plná napětí a zvratů, a možná kdyby to autorka trochu osekala, byla by to ještě skvělejší kniha, než je.


Opatov
21.09.2019

Námět dobrý. Jinak mě z toho brni hlava, zpracování strašně zdlouhavé a konec, tak takhle si predstavuji červenou knihovnu pro děti. Za mě tedy obrovské zklamání.

_kadla_
24.04.2019

První polovina byla nudnější, šlo celkem snadno odhadnout děj a jednotlivé postavy.. Občas jsem se ztrácela v tom, kdo vlastně zrovna na koho mluví. Ale druhá polovina měla spád, byla akčnější a napínavější. Jako celek čtivé a zajímavé. Stála za přečtení. (Nenechte se odradit obálkou! :D )

Maitter
19.03.2019

Obdivuji Briddeyinu trpělivost, neboť být na jejím místě, z takové rodiny by mě dávno kleplo. Třikrát. Kniha je nacpaná dialogy a na pocity nezbývá mnoho místa, ačkoli to člověk může svést na všelikými lidmi přetížené vnímání Briddey. Něco je předvídatelné, něco ne. 95 % knihy se četlo velmi svižně, humor hlavních postav mě bavil. Téma telepatie je zpracováno docela promyšleně, neslouží jen jako zesilovač „romantiky“. Pátou hvězdičku strhávám hlavně za řešení celého příběhu, které tristně nedává smysl a vyznačuje se divností přesahující pozitivní divnost celého díla. Na můj vkus je tento zásah seslaný příliš zhurta a nevěrohodně.
Ale! Přes to všechno knihu doporučuji, nemohla jsem se od ní odtrhnout.
P. S. Obálku vůbec nechápu.

Hanjimka
05.02.2019

Ta představa, že bych slyšela kdejakou ptákovinu co si kdo myslí, mě dost děsí. Ano slyšíš i potřeby přátel a blízkých, ale taky všech kolem sebe, pořád...děs. Jinak téma zajímavé.

DK197
01.11.2018

Z mého pohledu je očekávatelné, že knížka o čtení myšlenek bude plná vnitřních monologů a dialogů (co by se jinak potom četlo), ale koncept toho, jak to funguje mi přišel na konci už moc pohádkový a abstraktní.
Ale ústřední dvojice mě bavila, tudíž i děj a milostné aspekty. Za mě slušných 80 %, ačkoli se přiznám, že jsem očekávala mnohem víc.

micha-ella
10.06.2018

Dobrý námět, ale tak rozmělněný, že mě to prostě nebavilo a část už jsem přeskákala. Hlavně kvůli hloupým dialogům (a ještě hloupějším soukromým myšlenkám Briddey) .Teprve teď čtu anotaci - napsáno svižně a vtipně??

1

Doporučujeme

Polibek krve
Polibek krve