vladka16 Online vladka16 komentáře u knih

Divoká hraběnka Divoká hraběnka Hannah Howell

Chtěla jsem ukolébavku před spaním- povedlo se. Tyhle příběhy mám ráda, sice už předem tuším, ale když je příběh hezký ,proč ne.

23.07.2023 4 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Vlastně jsem hledala něco nenáročného a jen na pohlazení duše. Myslím, že nakonec to bylo to co jsem potřebovala. Milé ,příjemné.

08.07.2023 5 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Doposlouchala jsem, kdyby to nebyla audiokniha, asi bych to nedala. Ale přednes byl pěkný a jako moderní pohádka - dobrý.

25.06.2023 4 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Toto už nebyla náhoda, spisovatele i knihu jsem si cíleně našla a opět se mi to líbilo. Asi nezůstane jen u těchto dvou, které jsem od něj četla.

31.05.2023 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Na tuto knihu i spisovatele jsem přišla náhodně. A jsem tomu ráda. Vřele doporučuji.

31.05.2023 5 z 5

Mezisvět Mezisvět Neil Gaiman

Líbilo se mi to, asi už nejsem cílová věková kategorie, ale fantazii se vlastně meze nekladou.

27.05.2023 5 z 5

Jak voní tymián Jak voní tymián Marcel Pagnol

Krásné ,něžné ,smutné i veselé. Síla přátelství, kouzlo vzpomínek na dětství a vonící TYMIÁN - krása.

14.05.2023 5 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Pád noci. - Opravdu na to padla celá moje noc.(skoro) Prostě jsem se nemohla odtrhnout. Myslela jsem, že to bude taková zamilovaná limonádička a ono to bylo napínavé jako kšandy. Trošku něco jiného, než jsem si původně myslela, ale bylo to fajn.

13.05.2023 5 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Když potřebuji zahnat chmury, tak sáhnu do této kategorie. Beru to jako oddechovou literaturu , v této škatulce se dají najít příběhy, které mě mile překvapí. Bohužel, tento příběh byl pro mě opravdu jen na odreagování.

08.05.2023 3 z 5

Divoké vody Divoké vody Elizabeth Haran

Nejdřív jsem se nemohla začíst . Pak už se děj rozeběhla bylo to fajn.

20.04.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už se děj pěkně rozběhl. Líbilo se mi to.

08.04.2023 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Paní spisovatelku mám moc ráda, ale tady jsem měla pocit zbytečné rozvláčnosti . Jádro příběhu moc pěkné, ale nějak mě rušily popisy věcí a situací, které ani nebyly pro příběh důležité. Ale i tak, kolik podobných osudů se v lidských dějinách mohlo odehrát? - Moc.

28.03.2023 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kde zpívají raci - četla jsem knihu, poslechla audio a viděla film. Ještě to vše v mé duši doznívá .I těch pár polo probdělých nocí, kdy jsem knihu nedokázala odložit. Já vím ,že raci nezpívají, ale přišlo mi, jako když se řekne -za sedmero horami, za sedmero řekami. Prostě tam někde-daleko je to úžasné, krásné místo, kde bychom mohli být šťastni. Určitě se za tou holkou z bažiny ráda zase vrátím. A vůbec mi nevadí, že se stala světluškou.

23.02.2023 5 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Už jsem to četla , druhý díl se mi kupodivu líbil o malinko víc ,než poprvé. Oba dva díly zůstanou v mých oblíbených.

10.02.2023 5 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Už jsem to četla, ale líbilo se mi to zas.

10.02.2023 5 z 5

Žena v mramoru Žena v mramoru Mary Higgins Clark

Není to úplný trhák, ale líbilo se mi to , v budoucnu si zas něco podobného ráda přečtu.

06.02.2023 4 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Mám ráda romantiku, ale tady mi to nějak nešlo. Dočetla jse, ale vracet se k tomu už nikdy nebudu.

01.02.2023 2 z 5

Tajemství deníku Tajemství deníku Amanda Quick (p)

Jako odreagování od reality je to fajn ,přečtu si i další díly.

31.01.2023 4 z 5

V šeru a stínu V šeru a stínu Barb Hendee

Nevím proč, četlo se mi to lépe než minulé díly. Tak nějak lehčeji, po Magieře se mi moc nezastesklo, tak jdu na další díl.

12.01.2023 5 z 5

Zrádce krve Zrádce krve Barb Hendee

Dobrodružství dost a dost, ale slečna M. mi někdy svým chováním leze na nervy. Nevím proč, ale občas mi chování hrdinů příjde ne úplně logické. Ale to se někdy stává, třeba je to záměr spisovatelů, že nikdo není dokonalý. Příběh se mi jako celek moc líbil, tak že jdu na další díl.

14.12.2022 4 z 5