Višnička Višnička komentáře u knih

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Tak za mě naprosto super, Nesbo je prostě Nesbo, ať píše Harryho nebo krátkou povídku, za mě všechny povídky naprosto super, mnohé z nich by si zasloužily samostatnou knihu. Já tedy oproti většině tady úplně nadšená!!!!

05.11.2021 5 z 5

Všechny za jednu Všechny za jednu * antologie

Naprosto úžasný a skvělý povídky - vlastně mě bavily úplně všechny !

24.10.2021 5 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Tak to byla jízda...přečteno na dva zátahy, už dlouho mě žádná kniha takhle nepohltila...a ten závěr? Wau..doporučuji, čte se fakt dobře, jen to téma teda není nic příjemného.

10.10.2021 5 z 5

Odměna za nevěru Odměna za nevěru Klára Mandausová

Za mě super, četlo se skvěle a téma mě moc bavilo, kdo z nás si tím tak či onak neprošel ..

02.10.2021 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Skvělý příběh, knížka mě moc bavila a určitě ze všech dosavadních knih autorky za mě nejlepší!!

27.09.2021 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Strašně dobrý !!! Doporučuji i seriál na HBO.

08.09.2021 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Nějak nevím, hrdinka mi byla strašně nesympatická a přesto jsem se nemohla přenést, prakticky od začátku je jasné, jak se věci vyvrbí a kdo zatím stojí, nebavilo mě to.

18.08.2021 3 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Překrásné.

03.08.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Paní spisovatelka napsala v závěru svého doslovu přání : Kéž by. Takže za mě ANO, ANO a stokrát ANO!!! Silný příběh , silní lidé, pohlazení po duši , navrtání se do hlavy. Kniha mě chytla od první věty a už nepustila , žila se mnou několik dní paralelní život. O přidané hodnotě, co se týče toho, že se člověk zároveň vzdělává a dozví spoustu historicky známých i naprosto nových faktů ani nemluvím. Pro mě jednoznačně jedna z nejlepších knih, co jsem kdy v životě četla. Kniha má pobavit , poučit, dojmout, odreagovat , donutit přemýšlet .. to spousta knih splňuje, ale málokterá kniha to má v sobě všechno a jako třešnička na dortu vám porovná žebříček vašich hodnot. Děkuji za ten zážitek , paní Lednická ️

08.06.2021 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Kniha je super, přečteno jedním dechem za dva dny, žádná hluchá místa, doporučuji a těším se na další díl!

24.05.2021 5 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Tak to byla jízda.. příběh začíná pozvolně, sledujeme tři časové linie, které se ke konci protnou. Pomalu, ale jistě vše začíná gradovat, úplně mě pohltil, knihu jsem nemohla odložit a prostě jsem musela vědět, co se stalo a jak to dopadne. Čte se parádně, žádná hluchá místa, doporučuji!

21.05.2021 5 z 5

Neutečeš Neutečeš Dominika Hájková

Taková hezká jednohubka na jedno odpoledne, ale jo, psáno hezkým stylem, bavilo mě to moc.

19.05.2021 5 z 5

Než jsme se poznali Než jsme se poznali Lucie Whitehouse

Mě knížka bavila hodně, jasně, příběh trochu předvídatelný, ale co dneska není...Četlo se mi dobře, žádné nudné pasáže, taková ženská thrillerová jednohubka, ale myslím, že na jejich spektru patří k těm lepším, a že jich vychází

19.05.2021 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

A mě tyhle knížky "thriller pro ženy" baví. Je to prostě takový žánr, nic víc, ale nic míň. Krásně se četlo, žádná hluchá nebo zdlouhavá místa, bavilo mě to, zvědavost jak to dopadne, prostě přesně to, co od toho čekám. Takže doporučuji, a za mě také lepší ještě než minulá kniha autorky.

11.04.2021 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Tak to byla jízda!! Poslední stránky teda úplně bez dechu, přeskakovala jsem slova, jen abych se co nejrychleji dozvěděla, jak to dopadne. Jinak knihu doporučuji, čtivá, napínavá a od autora si ráda přečtu další.

30.03.2021 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Díl od dílu lepší, pro mě zatím nejčtivější a nejzajímavější ze série

08.02.2021 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Díl od dílu lepší, pro mě zatím nejčtivější a nejzajímavější ze série.

08.02.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Knihy Petry Soukupové mám ráda, bože jak ona dokáže popsat to, co spousta z nás prožívá , s takovou lehkostí. Styl vyprávění mi naprosto sedí , ani otevřený konec mi nevadí , tak to prostě je a každý z nás si to v duchu dokončí po svém a to se mi líbí

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

První část se trochu táhla a na můj vkus byla trochu moc popisná, ale druhá půlka knihy to vynahradila, rozjelo se to a pak už jsem knihu nemohla odložit, aniž bych zjistila, jak to dopadlo. Doporučuji!

Hermafrodit Hermafrodit Jeffrey Eugenides

Nádhera. Strašně se mi líbilo spojení vyprávění rodinného příběhu a k tomu všechna ta historická fakta a reálie, vyprávěné naprosto nenucenou a neencyklopedickou formou, přitom s přesnou vypovídající hodnotou...sedl mi i autorův smysl pro humor..určitě jedna z nejkvalitnějších knih, co jsem kdy četla, bude ve mě dlouho rezonovat.