Odměna za nevěru

Odměna za nevěru https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477558/bmid_odmena-za-neveru-hJP-477558.jpg 4 38 10

Román o lásce, která bolí, léčí a otevírá cestu Novinářka Anna má za sebou nevydařené manželství a prožívá klidný vztah na dálku s Honzou, který pro ni představuje tolik potřebnou jistotu. Když už se zdá, že se konečně vzpamatovala z minulosti ovlivněné žárlivým exmanželem, objeví se Sebastian. Aniž to oba tuší, právě on je klíčem odemykajícím dosud zapovězené emoce a pokušení žít mimo zavedená pravidla. Anna je konečně šťastná, zamilovaná… a nevěrná. Honzovi, Sebastianovi, nebo sama sobě? Po rozvodu našla novinářka Anna útěchu u Honzy, s nímž prožívá spokojený vztah mezi Prahou a Šumavou. Tolik potřebná jistota jí ale časem zevšední. Když na pracovní schůzce pozná galeristu Sebastiana, její život se změní. Zatímco žárlivý exmanžel neměl důvod ji podezírat, tentokrát Anna ztrácí veškeré zábrany. Pouští se do hry, která jí přináší uspokojení, ale zároveň obavy ze selhání a pomíjivosti. Dokud nikdo nic netuší, smí si užívat tajnou lásku se ženatým mužem. Jenomže tato láska s sebou přináší velké riziko. Anna se stává tím, kým nikdy být nechtěla… nevěrnou ženou. Ale každá zkušenost přece otevírá novou cestu.... celý text

Kaja1
12.01.2023 3 z 5

Co na to říct, snad jen nevstoupíš dvakrát do stejné řeky.

bookcase
02.05.2022 4 z 5

Hezky napsáno, leč s hlavní hrdinkou jsem se nemohla osobně nějak ztotožnit.

Aneleh
17.01.2022 5 z 5

Nevěra ukáže Anně, koho má skutečně ráda, pomůže jí najít sama sebe a uvědomit si, co je pro ni správné. Kniha je velmi čtivá, po celou dobu jsem byla napnutá, jak to nakonec dopadne, i když jsem to tušila už dávno před koncem. Líbilo se mi, jak je zde neobyčejně zpracované tak obyčejné téma jako nevěra, jak skvěle a dopodrobna jsou popsány emoce a myšlenky hlavní hrdinky. Nezachází se do žádných velkých katastrof, vyprávění je postaveno tak, aby se ve vnitřním životě Anny a v situacích, do kterých se dostává, mohla najít každá obyčejná žena.

majík1
08.01.2022 5 z 5

Pěkné romantické čtení.

Emiška19
23.12.2021 5 z 5

Hezký, milý příběh ze života... Knížka se mi hezky četla - _tak často jsem v ní objevila a poznávala kus sebe samé...I se zasmála, i popřemýšlela nad pár větami....
Ale především fandila Anně, aby se konečně osvobodila
(H. mi téda sympatický nebyl vůbec!)

SueD
17.12.2021 5 z 5

Možná jde o ohrané téma, ale bavila jsem se. Kniha je dobře napsaná. Bavilo mě sledovat, jak se Anna vypořádává s muži kolem sebe, jak je selektuje a přemýšlí.

alnahu
15.11.2021 5 z 5

Další kniha na věčné téma "nevěra".V tomto příběhu Anna ,hledá konečně klid po nevydařeném manželství -do života jí vstoupí několik mužů ,kteří jí zamotají hlavu. A Anna se opět znovu zamiluje a je konečně šťastná a taky nevěrná.

janamaxik
13.11.2021 4 z 5

Nebylo to vůbec špatné čtení, každá z nás se v tom trošku najde.

čtenařkamanka
20.10.2021 5 z 5

Dobře se čte a nemohla jsem se dočkat konce, docela napínavé. V některých situacích jsem se viděla, přemýšlení hlavní hrdinky mně bylo docela blízké.

Višnička
02.10.2021 5 z 5

Za mě super, četlo se skvěle a téma mě moc bavilo, kdo z nás si tím tak či onak neprošel ..

nevěra láska romantika

Klára Mandausová