Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

První kniha, kterou jsem od autorky četla. A byla skvělá!
Momentálně jsem ráda za dobu, kterou máme, i když v mnoha ohledech také není ideální.
Je to hodně silné čtení, které vás donutí přemýšlet... Určitě doporučuji!

07.05.2021 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

První kniha, která se mi od autorky dostala do rukou.
Líbila se mi, občas jsem se sice ztratila, ale nic, co by mi výrazně kazilo zážitek.
Zápletka byla originální, konec dal odpovědi, ale zároveň nechal i nějaké otázky, ale tak to asi autorka i zamýšlela...
Určitě si přečtu i další knihy.

01.06.2021 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Skvělé, perfektní, dokonalé! Nemám jiných slov. Přečteno jedním dechem, velmi sympatické postavy i příběh. Nádech nějakého toho nadpřirozena a romantična, ale nic nebylo nijak přehnané. Tak to má být, škoda, že mám už dočteno..

Takže - Ty, hej ty? Ještě jsi to nečetl/a? Tak na co čekáš??! :D

25.11.2019 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Z této knížky budu mít asi knižní kocovinu :D Opravdu mě dostala, zrovna jsem jako naschvál neměla moc času na čtení, ale v každé volné chvíli jsem musela přečíst aspoň pár stránek. Kniha měla velmi originální tematiku, zpracování bylo zdařilé, asi celkově nemůžu říct, že by mi něco chybělo. Nechyběly ani nečekané zvraty, momenty napětí, a nebudu lhát - také strachu. Ráda si někdy přečtu znovu :)

26.10.2019 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Skvělá knížka! Moc dobře se četla, příběh mě vtáhnul. Vraha jsem sice tipla dobře, ale zážitku ze čtení to nebránilo... přece jen jsem si nebyla 100% jistá. ;) Doporučuji a těším se na další knihu od tohoto mladého, slibného autora.

28.06.2020 5 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Já tento styl knih můžu :)
Líbila se mi ta tajemná a temná atmosféra, napětí zde také bylo a vraha bych neuhodla, vůbec mě to ani jednou za knihu nenapadlo. Konec jsem četla se zatajeným dechem. Povedené :)

24.03.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Krásný a skvěle napsaný příběh. Hlavní hrdinové mě bavili.
Moc se mi líbilo, že i když jsem věděla, kdo dopisy píše, byla jsem zvědavá, jak se příběh vyvine.
Dávám 5* za příběh, který byl krásný a přitom nebyl přitažený za vlasy :)

07.09.2019 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Poslední píseň je prostě srdcovka, miluji jak knihu, tak film. Knihy od N. Sparkse mám celkově ráda, ale Poslední píseň spolu s Talismanem jsou prostě nejlepší :)

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Juliu Quinn a její knihy miluju. Vždy, když vyjde nová kniha, nemůžu se dočkat, až ji přečtu. Mě tedy (narozdíl od hodně dalších) ani tahle nezklamala. Byla trochu jiná, než ostatní autorčiny knihy, ale možná právě to se mi na ní tolik líbilo. Zajímavá zápletka, jednoduše jsem se nemohla odtrhnout - jedna z nejrychleji přečtených knih. :D

19.11.2017 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Ta se povedla. V napětí jsem otáčela stránku za stránkou a vrah mě napadl až ke konci. Pěkná, propracovaná knížka.

14.12.2019 5 z 5

Sadie Sadie Courtney Summers

Krásný a originální námět, který byl moc dobře zpracován. Je zde krásně ukázáno, kam až jsme ochotni zajít pro ty, které milujeme. Ale konec me vytočil, takový otevřený... :D

12.10.2019 4 z 5

První konec První konec Lauren James

Zajímavý námět a skvělé zpracování. Knihu jsem si užila a doporučuji ji dál.

30.08.2019 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Jee, tak tohle bylo... milé, krásné, čtivé... samá plus. Příběh je jednoduchý a je cílen pro mladší slečny, ale i ti starší s nějakým tím odstupem si své najdou. Nemám co víc dodat, pokud jste ještě nečetli, honem to napravte! Druhý díl už čeká... :)

PS: Musím se přiznat, že strašně moc fandím Peterovi. Takový vtipálek a sympaťák. Jeho hlášky mě vždycky pobavily. Hlavní hrdinka je také skvělá.

19.08.2019 5 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Hodně oblíbená knížka. Skvělý příběh.

Zápisník jednej lásky Zápisník jednej lásky Nicholas Sparks

Klasika, když chcete lásku a dojetí. Tohle přesně kniha (i stejnojmenný film) obsahuje. Nebudete zklamaní.

08.08.2019 5 z 5

Originální námět, skvělé postavy a krásný, dojemný příběh o tom, jak přátelství dokáže (doslova) zachránit život. :) Konec mě dojal, krása!

21.07.2019 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Seriál jsem ještě neviděla, ale kniha se mi líbila moc. Moc pěkně propracované postavy i příběh, konec mě překvapil, ale všechno to sedělo. Za mě super.

04.06.2021 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Kniha se mi líbila. Podezření jsem měla, ale musela jsem číst dál, abych věděla, jestli to tak skutečně je. FajnFajKniha mi přišla i občasná romantika, ale nebylo to nic přehnaného. Kniha je napsaná čtivě, pokud vás zaujme, za pár hodin máte přečteno. Já hodnotím plným počtem, byla jsem spokojená. :)))

07.07.2020 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Krásná kniha, která poměrně dobře vystihuje dnešní dobu a s tématem, že je důležité to, co je uvnitř, pracuje velmi šikovně. V knize je ukázáno, že nic není černobílé.
Isabelle jsem si oblíbila a na druhou stranu chválím i to, že z Elly, jakožto Popelky neudělali nějakou potvoru, to by mi požitek asi zkazilo. Takhle to bylo perfektní! :)

21.11.2019 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Pěkná kniha s předvídatelným, ale moc milým příběhem. Ideální na víkendový odpočinkový večer.

07.09.2019 4 z 5