Verunka926 Verunka926 komentáře u knih

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Milé, odpočinkové čtení. U některých hlášek jsem se opravdu smála nahlas, protože jsem nedokázala pochopit, že to někdo mohl myslet vážně.

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Celou sérii Znovu opravdu miluji a i přes to, že tento díl se nestal mým oblíbeným, jsem příběh Everly a Nolana opravdu hltala.

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Za mě byl příběh až příliš jednoduchý a z knihy jsem nebyla příliš nadšená.

20.12.2020 2 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Jsem celkem zklamaná...Čekala jsem fantasy knihu, ale místo toho zde byly popsány spíše intriky na zámku a podobně. Nemůžu říct, že by se mi kniha vyloženě nelíbila, jen jsem čekala něco jiného.

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

I přes to, že sci-fi moc nečtu, se mi Illuminae poměrně líbilo, Ze začátku jsem se ale celkem špatně orientovala a i později jsem někdy měla problém určit, kdo je na které lodi. SPIRO mi třeba nepřišel jako moc velký padouch, ale třeba se to v dalších dílech změní. Kady a Ezru jsem měla moc ráda a nevím, jak moc se mi bude líbit druhý díl, protože už nebudou hlavními hrdiny.

Poselství deště Poselství deště Tanya Stewner

Příjemné čtení. Příběh mě bavil. Co mě ale naštvalo, byl konec. Kdo má vydržet to čekání na další díl, když to skončilo tak špatně?!

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Příjemná oddechová. Četla jsem už ale lepší romantické knihy, proto za mě takový průměr.

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Z této knihy jsem zklamaná. Čekala jsem úplně něco jiného a to, co jsem dostala, se mi moc nelíbilo.

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Úžasný příběh. Už se moc těším na druhý díl, protože ten konec? Ten nebyl úplně šťastný.

20.12.2020 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

i přes to, že detektivky úplně nemusím, můžu říct, že mě příběh bavil a vraha jsem do poslední stránky neodhadla.

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Knihu jsem četla jen kvůli Čtenářské výzvě a očekávala jsem od ní takový průměr. Má očekávání byla naplněna. Kniha neurazí, nenadchne.

25.10.2020 3 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Na jednu stranu se mi kniha líbila, ale na druhou jsem už četla lepší romantické knížky.

25.10.2020 4 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Velmi zajímavá knížka, která mě vtáhla do děje a nepustila, dokud jsem nebyla na konci. V průběhu čtení mi některé věci vůbec nedávaly smysl, ale jakmile jsem se dostala k posledním kapitolám, pochopila jsem. Kromě úžasného příběhu má tato kniha i úžasnou obálku.

25.10.2020 4 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Tato kniha mě opravdu překvapila. Ten námět byl velmi originální a celý příběh mě velmi bavil a zajímalo mě, co bude dál. Jsem opravdu nadšená a vřele doporučuji!

03.10.2020 4 z 5

Brněnské pověsti Brněnské pověsti Jakub Šafránek

Knihu jsem četla jen kvůli výzvě, a proto jsem měla naprosto nulová očekávání. Pověsti byly sice zajímavé, ale nejsem z nich nějak extra nadšená.

01.10.2020 2 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Moc pěkná knížka, díky které jsem se dozvěděla něco o cystické fibróze, o níž jsem do této chvíle nevěděla vůbec nic.
Očekávala jsem, že příběh bude podobný tomu z 'Hvězdy nám nepřály', takže mě konec trochu překvapil. Na jednu stranu se mi líbilo, jak příběh skončil, ale na druhou stranu mě to celkem mrzelo, protože podle mě by si Stella s Willem zasloužili šťastný společný život. Určitě ale doporučuji si knihu přečíst!

01.10.2020 4 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Detektivky asi nebudou úplně můj šálek kávy, protože mě to moc nebavilo. Poměrně velkým plusem pro mě bylo, že se tam stalo více vražd.

26.09.2020 3 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Ze začátku mě to moc nechytlo a přišlo mi to takové nudnější, ale jakmile Zorie s Lennonem odjeli campovat, začalo mě to bavit o hodně víc. Lennona jsem si opravdu oblíbila a ani Zorie mi nebyla nesympatická. Strašně moc se mi líbil ten nápad s campováním a celou knížku jsem si opravdu užívala.

05.09.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Třetí díl byl skvělý, líbil se mi dokonce skoro stejně jako první díl, který byl podle mě naprosto úžasný. Isaaca i Sawyer jsem si opravdu oblíbila a jejich příběh jsem hltala plnými doušky. Na konci jsem ale bohužel měla pocit, že knížce k dokonalosti něco chybělo, a proto hodnotím 4,5*.

05.09.2020 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Kniha se mi moc líbila, ale něco mi tam chybělo.

30.08.2020 3 z 5