Veroush

SandySandyMelanie Moreland

Odpoeldni oddechovka. Tento díl byl taky super, jako díly před tím. A u tohoto dílu sem teda jako slzu uronila víckrát,až tak mě to dostalo :) muzu doporučit

StrážceStrážceN. Peas (pseudonym)

Precteno jedním dechem čekala sem na tento díl s napětím jak bude končit tato série. A bylo to super

20.12.2021

Vzdorující královnaVzdorující královnaMeghan March

Přečetla jsem jedním dechem. Chvílemi se mi zdálo, že je to 50 odstínů, ale super děj, stejně jako první díl. Už se těším na poslední.

09.04.2021

Jak randit se sestrou nejlepšího kamarádaJak randit se sestrou nejlepšího kamarádaMeghan Quinn

Kolem a kolem 6 hodin čtení a je to :)
Znám i lepší příběhy, ale na oddych super. Bram je boží a Julii bych chvilkama pleskla, ale jinak super. Doporučuji

06.04.2021

MisterMisterE. L. James (pseudonym)

Super příběh. Chvilkama předvídatelné a chvilkama vůbec. Kdybych nemusela spát, tak to přečtu na jedem zátah. Ke knížce se klidně vrátím

04.04.2021

Pomsta hraběte LyndonaPomsta hraběte LyndonaBarbara Cartland

Taková oddychovka na odpoledne :)

16.11.2020

V pokušeníV pokušeníJ. D. Hawkins

Jednoduché a rychle čtení na odpoledne :) místy bylo jasné co se bude dít a místy naopak překvapeni ;)

26.06.2020

Krásny omylKrásny omylVi Keeland

Knížku jsem dostala na Vánoce, včera ji začala číst a tak moc jsem se zacetla, ze jsem ji včera i docetla... bylo to super. Cain i Rachel byli super, proste krásný příběh. Těším se na další knihu od autorky :)
Doporučuji

28.12.2019

Ďábelský vévodaĎábelský vévodaSuzanne Enoch

Přečteno jedním dechem. Chvílemi předvídatelne, ale super. Líbí se mi,jak autorka zapojuje i postavy z minulých dilu.

10.09.2019

KontraktKontraktMelanie Moreland

Některé kapitoly byly zbytečně dlouhé, ale jinak pekne čtení. V kapitolách s Penny jsem si vybavila chvíle s prababickou, což jsem nečekala, ale bylo to fajn.
Muzu doporučit.

04.06.2019

Jediná maličkostJediná maličkostErin Watt

Co k tomu dodat? Průměr. Beth se mi nelíbila už od začátku, možná jen to její bránění Chase.
Příběh usel, ale knihu už bych znova nečetla.

26.03.2019

Věř miVěř miKylie Scott

Čtu, čtu a najednou zjistím že mám dočteno. Děj mě tak pohltil, že jsem si to ani neuvědomila. Bylo to velice zajímavé a dalo by se říct, že i poučné.
Mě se kniha líbila moc a klidně se k ní ještě vrátím.

18.11.2018

K nezaplaceníK nezaplaceníRaine Miller

Super počteníčko!! Celá natěšená na další díl, který nese název Můj lord ( My lord).
Jenom kdyby se dala stáhnout...

31.03.2018