Nejhlubší touhy

Nejhlubší touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525291/bmid_hrisni-vevodove-3-nejhlubsi-touhy-653e1bf882133.jpg 4 24 4

Hříšní vévodové série

< 3. díl

Děj třetí romanticko historické detektivky se odehrává v roce 1821 v Anglii. Tajné orgie na ostrově Serenity mají vybrané smetánce zajistit diskrétní prožití rozkoše. Tak si to alespoň vévoda Sinclair naplánoval. Ale když najde na své posteli unesenou a svázanou dávnou lásku Portiu, je šokovaný. Sin nikdy nezapomněl na její krásu a nevinnost. O to víc je překvapený, když postupně s Portiou objevuje vášeň, která nezná hranic. Bohužel do oblaku blažené smyslnosti začíná zasahovat realita plná násilí a intrik! Sin je tak nucen odhalit, kdo stojí za Portiiným únosem a za záhadnými vraždami na ostrově, a zároveň uchránit vlastní temná tajemství, která nikdy nikdo nesmí odhalit... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mediaplex

Deepest Desires of a Wicked Duke , 2016

havrmoni
13.12.2023 4 z 5

To nejlepší na konec. Konečně normální ženská. Docela dobrá detektivka.

Veroush
06.12.2023 5 z 5

Tenhle díl mě bavil nejvíc ze série. Díly jsem brala hned po sobě, nečetla sem anotace, takže velké překvapení, že tento díl je o Sinovi a ne Saxovi. Třeba se dočkáme :)

hana1039
29.11.2023 4 z 5

Záhadné vraždy na ostrově...skoro mi to připomínalo 10 malých černoušků od Agathy Christie... taky bych byla ráda,kdyby se objevil ještě jeden díl pro Saxe :-)) jinak celá série byla vzrušující a čtivá :-))))

monika0181
25.11.2023 4 z 5

Erotický příběh jehož detektivní zápletka je téměř neuvěřitelná, nic méně kniha je čtivá. A i přes ty nelogické a neuvěřitelné fantasy scény jsem si ji moc užila. Tentokrát erotika slabší než detektivní příběh. Ale za mě spokojenost. Jen bych doplnila řadu ještě o čtvrtého vévodu, Jsem zvědavá, zda se dočkáme.

historické romance

Sharon Page