K nezaplacení

Ivan Everley, třináctý baron Rothvale, sám přiznává, že je tím posledním na světě, kdo by měl spravovat neocenitelnou sbírku uměleckých obrazů. Britský zákon mu poskytl titul „lord“, stal se mistrem světa v lukostřelbě, je veřejně známou osobností, ale pod všemi těmi slupkami je to jen obyčejný člověk, který hluboko v srdci ukrývá bolestivou jizvu ze zrady. Dokonce ani jeho bratranec, Ethan Blackstone, o muži, kterého považuje za bratra, nezná pravdu. Lord Rothvale má nepřeberné množství problémů, ale jeho život se zkomplikuje ještě víc, když se na jeho panství objeví nádherná umělecká restaurátorka Gabrielle Hargreavová. Jakmile pozná, že Gabrielle není tou, co se původně domníval, dokáže myslet jen na to, jak bylo úžasné držet zelenookou krásku v náručí. Dominantní stránka Ivanovy osobnosti nebere „ne“ jako odpověď, a tak začíná hon na laň. Gabrielle ho musí naučit několika věcem o životě, aby společně dospěli ke stejnému závěru, že to, co našli jeden ve druhém, je skutečně… k nezaplacení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232412/big_rothvale-legacy-k-nezaplaceni-ObN-232412.jpg 4.1117

Odkaz rodu Rothvale 1.

Vydáno: , Baronet

Priceless

Kniha K nezaplacení

Maruš.D

Kniha je opravdu kraťoučká, ale nabitá super energií od začátku do konce. Příběh je vtipný a vášnivý. Moc se toho nedozvíme, nicméně o to více se těšíte na čtení dalšího dílu. Gaby je sympatická holčina, která má dobré srdce. Ivan je dominantní chlap, s bolavou minulostí, nicméně žádné detaily se nedozvíme. Hezké, oddechové čtení :-)

Spoiler!!!
...ke druhé knize, koho by to zajímalo :-)
Tak jsem nechtěla čekat a knihu se přečetla v angličtině. Musím říct, že je pěkně napsaná, ale zase se v ní skoro nic nedozvíme. Spíš je to jen spousta divokého sexu a poznávání jeho sídla v Irsku. Skoro žádní démoni se na světlo nedostanou a tak je to zase velmi oddychové čtení.

petulkapeta

Tak dalši oddechovy přiběh...na přiběh Gabrieli a Ivana jsem byla zvědala už když jsem četla o jeji kamaradce...Gab mě bavila,fakt a jsem zvědava co bude dal...

TerezaMondeková

Ani tahle kniha v celku nezklamala, poutavá od samotného začátku. Zajímavé první setkání hlavních hrdinů, vlastně i druhé a třetí. U knihy jsem se několikrát zasmála a to nejen při setkání hlavních hrdinů, ale i při oslovení "můj lorde". Nechybělo ani obrovské sexuální napětí, které končilo žhavým sexem. Byla jsem ráda, že jsme se setkali s bývalými hlavními hrdiny, jejich příbuznými a i přáteli. Líbilo se mi, že se v tomhle díle autorka zabývala svatbou Ethana a Brynne. Ale jsem strašně zvědavá na tajemství obou hlavních hrdinů. Taky jsem ráda, že v knize bylo umění.
Když jsem kniha přečetla, tak jsem nebyla úplně spokojená. Proto jsem nemohla dát knize plný počet bodů. Vadilo mi, že je kniha moc krátká. Autorka se mohla trochu víc rozepsat, trochu knihu prodloužit, i když je druhý díl. Taky mi vadilo, že se celou knihu mluvilo o zradě obou hlavních hrdinů, která je dost poznamenala, ale ani jeden ji neřekl. Nebylo by špatné, kdyby se doznal aspoň jeden a druhý, až v příštím dílu.
Gabriela mi byla sympatická, už když jsem ji poznala v knize Nahá. Dívka, která je přátelská, citlivá a hodně bolavá. Prožila si něco, co ji poznamenalo.
Ivan... na celý okolní svět měl nasazenou masku. Chladný, odtažitý, nafoukaný. Ale chránil se tím, protože byl zklamaný v lásce. Trvalo nějakou dobu, než tu masku odhodil a projevil, jaký doopravdy je.
P.S. Ale kdyby někdo mě, řekl to, co řekl on Gabriele... tak bych mu vrazila takovou facku, že by druhou schytal o zeď, nebo kopanec mezi nohy... možná obojí :-D

Myška43
02.08.2020

Příjemná sexy jednohubka, sotva jsem se začetla a už byl konec. Ráda jsem se znovu setkala s Eathanem a Neilem. Těším se na další díl.

Majka1979
11.02.2020

Krásna kniha, veľmi som si to užila, tenká ale za to bolo v nej toľko všetkého, že si ju rada isto ešte v budúcnosti prečítam :) Vrelo knihu odporúčam

Laf
29.09.2019

Výborná kniha pro chvíle pohody a když chcete něco nenáročného k četbě.

janina66
22.08.2019

U knihy si člověk hezky odpočine. Moc se mi líbila.

tinka1974
03.05.2018