K nezaplacení

Ivan Everley, třináctý baron Rothvale, sám přiznává, že je tím posledním na světě, kdo by měl spravovat neocenitelnou sbírku uměleckých obrazů. Britský zákon mu poskytl titul „lord“, stal se mistrem světa v lukostřelbě, je veřejně známou osobností, ale pod všemi těmi slupkami je to jen obyčejný člověk, který hluboko v srdci ukrývá bolestivou jizvu ze zrady. Dokonce ani jeho bratranec, Ethan Blackstone, o muži, kterého považuje za bratra, nezná pravdu. Lord Rothvale má nepřeberné množství problémů, ale jeho život se zkomplikuje ještě víc, když se na jeho panství objeví nádherná umělecká restaurátorka Gabrielle Hargreavová. Jakmile pozná, že Gabrielle není tou, co se původně domníval, dokáže myslet jen na to, jak bylo úžasné držet zelenookou krásku v náručí. Dominantní stránka Ivanovy osobnosti nebere „ne“ jako odpověď, a tak začíná hon na laň. Gabrielle ho musí naučit několika věcem o životě, aby společně dospěli ke stejnému závěru, že to, co našli jeden ve druhém, je skutečně… k nezaplacení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232412/big_rothvale-legacy-k-nezaplaceni-ObN-232412.jpg 4.1122

Odkaz rodu Rothvale 1.

Vydáno: , Baronet

Priceless

Kniha K nezaplacení

Ála1968
10.04.2022

Nenáročná oddychovka na odpoledne.

Maruš.D
10.05.2021

Kniha je opravdu kraťoučká, ale nabitá super energií od začátku do konce. Příběh je vtipný a vášnivý. Moc se toho nedozvíme, nicméně o to více se těšíte na čtení dalšího dílu. Gaby je sympatická holčina, která má dobré srdce. Ivan je dominantní chlap, s bolavou minulostí, nicméně žádné detaily se nedozvíme. Hezké, oddechové čtení :-)

Spoiler!!!
...ke druhé knize, koho by to zajímalo :-)
Tak jsem nechtěla čekat a knihu se přečetla v angličtině. Musím říct, že je pěkně napsaná, ale zase se v ní skoro nic nedozvíme. Spíš je to jen spousta divokého sexu a poznávání jeho sídla v Irsku. Skoro žádní démoni se na světlo nedostanou a tak je to zase velmi oddychové čtení.

petulkapeta
04.04.2021

Tak dalši oddechovy přiběh...na přiběh Gabrieli a Ivana jsem byla zvědala už když jsem četla o jeji kamaradce...Gab mě bavila,fakt a jsem zvědava co bude dal...

TerezaMondeková
28.03.2021

Jsem milovnice umění, takže když tím kniha začala, tak jsem se odrhnout nemohla. U knihy jsem se i dost pobavila. Setkání hlavních hrdinů, kterých bylo více, taky u oslovení "můj lorde". Nebo když Gabriela jela na paství... Ale upřímně, kdyby někdo mě, řekl to, co Ivan řekl Gabriele na panství, tak bych tomu člověku vrazila dost velkou ránu.
Ani tahle kniha v celku nezklamala, poutavá od samotného začátku. Zajímavé první setkání hlavních hrdinů, vlastně i druhé a třetí. U knihy jsem se několikrát zasmála a to nejen při setkání hlavních hrdinů, ale i při oslovení Nechybělo ani obrovské sexuální napětí, které končilo žhavým sexem. Byla jsem ráda, že jsme se setkali s bývalými hlavními hrdiny, jejich příbuznými a i přáteli. Líbilo se mi, že se v tomhle díle autorka zabývala svatbou Ethana a Brynne. Ale jsem strašně zvědavá na tajemství obou hlavních hrdinů.
Sice mi vadí, že je kniha tak krátká, ale jestli jsou další díly, tak je to pochopitelné. Proto jsem se rozhodla, že dám plný počet. Kromě délky příběhu... nemůžu knize nic vytknout.
Gabriela se mi líbila. Byla mi sympatická hned v knize Nahá. Gabriela byla citlivá, hodná, přátelská, ale i hodně opatrná a bolavá. Během náznaků, které v knize byli, tak to vypadalo... jako zklamání v lásce. Ale moc se těším, až se příběh odkryje v dalším díle.
Ivana jsem na začátku moc nemusela. Nafoukaný, arogantní, odtažitý, rozkazovačný, všechno ví nejlépe, ale jak kniha pokračovala, tak tohle byla jenom jeho maska. Když svou masku pomalu odkládal, tak se ukázalo, že je ohleduplný, empatický, milý, galantní, něžný, ale taky hodně citlivý. Nasadil si tuhle masku po velké zradě. Nevěřil, že ještě nikdy najde ženu svých snů, takže když ji našel, tak dělala všechno, co musel, aby ji získal a věřila mu. Ivan je muž, který vždycky dostane, co chce.

Myška43
02.08.2020

Příjemná sexy jednohubka, sotva jsem se začetla a už byl konec. Ráda jsem se znovu setkala s Eathanem a Neilem. Těším se na další díl.

Majka1979
11.02.2020

Krásna kniha, veľmi som si to užila, tenká ale za to bolo v nej toľko všetkého, že si ju rada isto ešte v budúcnosti prečítam :) Vrelo knihu odporúčam

Laf
29.09.2019

Výborná kniha pro chvíle pohody a když chcete něco nenáročného k četbě.

janina66
22.08.2019

U knihy si člověk hezky odpočine. Moc se mi líbila.