VeronikaSas1 VeronikaSas1 komentáře u knih

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Od Joy máme všechny knihy. A toto je první kniha, u které nemohu dat 100%. První půlka se mi moc dobre nečetla, zdálo se mi zbytečně vse natahle. Druhá půlka byla mnohem lepsi. Už mám nachystanou Hospodyni.

17.08.2023 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Kniha neni spatna,ale cetla jsem od autorky lepsi knihy. Ale uz na zacatku vite,jak dopadne konec.

07.01.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Prvni kniha od Jojo co jsem cetla.Prekrasny pribeh,ve kterem jsem se i zasmala a konec obrecela.

03.06.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Z pocatku jsem se do knihy moc nechtela poustet,protoze toto tema nemam moc rada a " nedela mi dobre".ale kniha byla fantasticka,krasne se cetla.

03.06.2017 4 z 5

Chodba hrůzy Chodba hrůzy Andrea Rimová

Má první prectená kniha od této autorky. Nemohla jsem se od ni odtrhnout. Zajímavý příběh, který vyústil na konci nečekaným závěrem.

06.09.2021 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Opravdu odpočinková kniha,což jsem po všech těch dramatech, které jsem v poslední době četla, velmi potřebovala.

11.11.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kdyz jsem videla film,tak jsem si rikala,ze knihu cist nebudu,z duvodu velmi narocneho pribehu. knihu mi pujcila kamaradka a dlouho jsem ji odkladala. Kniha je skvele napsana,ovsem pro me,jako rodice dost narocna a bolestiva. I presto,knihu jsem precetla za 3 dny.

22.03.2018 5 z 5

Velká kniha pohádek Velká kniha pohádek Božena Němcová

Překrásná kniha pohádek

13.05.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Kniha přečtena za 2 večery. Napinavý děj, místy mě tlouklo srdce strachem. Nečekaný závěr a rozuzlení.

08.01.2020 5 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Kniha se mi moc libila.Normalni,obycejna rodina a spousta pribehu :-)

06.03.2018 5 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Super knizka :-)

03.06.2017 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Musela jsem si precist predesle dily,abych si vzpomnela na dej.ale serie byla pekna od zacatku az do konce.posledni dil byl super.

03.06.2017 4 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Nemuzu rict,ze by se mi kniha nelibila,ale neni to muj zanr.nektere kapitoly byly velmi vtipne,a nektere jsem jen preletla.

28.05.2017 4 z 5

Hra o holčičku Hra o holčičku Soňa Štroblová

Kniha me dost zklamala.Casto jsem se musela vracet k tomu,co jsem precetla,protoze jsem nektere souvislosti nechapala.No ovsem nejhorsi byl konec,kde jsme se nedozvedeli vubec nic.Zaver zustal nedoreseny a otevreny.Mela jsem co delat,abych knihu docetla.

07.04.2017 1 z 5

Slzy pro Araba Slzy pro Araba Mirka Manáková

Knihu jsem přečetla za tři dny. Na jednu stranu velmi napínavý příběh,ale na druhou stranu,velmi drastická.

19.03.2021 3 z 5

Pro lásku k dceři Pro lásku k dceři Sarah Taylor

Ja nevím, asi se budu opakovat, nečetla jsem příspěvky. Kniha velmi dobre napsaná, az my někdy behal mráz po zádech. Podle skutečného příběhu, jako spousta ostanich. Ale toto téma je tak známé, jina kultura, navic ve většině zemích matky nemají nárok na sve deti a stejne do toho holky jdou. A porad stejna písnička.... Byl úplně jiný než jsem si ho vzala, pak se úplně změnil.

28.07.2020 5 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Úžasná kniha. Už se mi dlouho nestalo, že bych přečetla knihu za 3 dny. Byť od začátku bylo jasné, kdo za vším stoji, tak cela kniha mela spád a velmi dobře se četla.

20.11.2019 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Je to 3 kniha, kterou jsem od teto autorky cetla. Dela mu hodne problem se zorientovat ve jmenech vsech postav, kterych tam ma autorka opravdu hodne. Nakonec se z toho vyklubal i zajimavy pribeh.Ale po druhe, uzbych po knize nesahla.

10.01.2019 2 z 5

Marie Terezie: Miluj a panuj Marie Terezie: Miluj a panuj Miroslava Zlatníková

Nadhery historický roman.precteni jedním dechem.

26.05.2018 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Musím říct,že ani nevím,jak popsat mé pocity. Po přečtení knihy Sestra jsem si řekla,ze tato autorka nebude můj šálek kávy. No ještě,že jsem nedala na svůj dojem. Kniha me zaujala uz od samého začátku.Když si myslíte,že případ je vyřešen,najednou kniha nabere jiny směr a vše je jinak. Musím říct,že po dlouhé době,vyborna detektivka. Za mě opravdu palce nahoru.

07.12.2017 5 z 5