Veronika2692 Veronika2692 komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Knížky od Keplerovcu mě opravdu hodně baví, obrovsky čtivé, děj má spád a postavy jsem si strašně oblibila. Lazar byl taky super a už se těším na další dily :)

08.08.2019 5 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Rachel Abbott

Moje první knížka od autorky a musím říct, že se mi líbila. Nevěděla jsem, co očekávat, ale výborně promyšlené, je konci, kdy se začalo se odkrývat, jsem byla chvíli zmatená, ale pak se to vyjasnilo a já jsem spokojená :)

19.05.2024 4 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Lucy Foley

Fajn knížka, dost dlouho hodně tajemná a záhadná, pořád jsem netušila, co se vlastně stalo a co jsou tam všichni zač. Ale nakonec to bylo dobré, pěkně zamotané a propojené

09.09.2023 4 z 5

Poslední noc Poslední noc Riley Sager (p)

Musím říct, že jsem maličko zklamaná z nové knížky od Rileyho, zvykla jsem si u něj na nějakou úroveň a řekla bych, že tato kniha ji úplně nesplnila. Určitě nebyla špatná, zápletka nakonec super, ale prostě mi ani postavy,ani celkový průběh tolik neseděl jako vždy u jeho ostatních knížek :)

12.12.2022 3 z 5

Elementálové Elementálové Michael McDowell

Ale to byla moc dobrá knížka. Sáhla jsem po ní vlastně úplně náhodou a vyplatilo se. Krásně sepsané, výborně vypiplane postavy a prostě celý příběh. Krásné děsivý a finále za mě výborné. Tohle se povedlo

25.10.2022 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Tak jsem přečetla další knihu, která mi chyběla od Jennifer a znovu se mi moc líbila. Tajuplný příběh, celou dobu sváděl na úplně jiný závěr, moc se mi líbil. Miluju to střídání vyprávění od několika osob a z různých let.

09.10.2022 4 z 5

Šedá jako popel Šedá jako popel Ursula Poznanski

Skvělý příběh, líbil se mi víc než první díl, dělo se tu mnohem věcí, zajímavé zápletky a postavy. Už se moc těším na další díl

31.08.2022 5 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Moc hezký příběh s nádechem mysteriózna, líbil se mi. Lauren jsem všechno věřila, ne už tolik jejímu manželovi. Vlastně ale byla možná hlavní postava detektiv, rozhodně dostala spoustu prostoru. Jen nevím ten konec, asi jsem čekala velkolepější závěr. Ale i tak výborná kniha.

04.08.2021 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Příjemná duchařinka, bavila mě. Krátké kapitoly nutí číst pořád dál a knížky od Darcy mají vždy ideální délku. Žádné zbytečně protahování, jde se na věc. Fajn knížka

02.06.2021 4 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Nějak mě to nezaujalo..bylo to takové nijaké, strašlivě moc popisu a hodně málo přímé řeči nebo vlastně jakékoliv komunikace mezi postavami. Postupně jsem si na to zvykla, ale četla jsem rychle, chvílemi mezi řádky, tak abych to měla vlastně rychle za sebou. Nerada nechávám knihy nedotčené.

12.05.2021 2 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Výborná kniha, napínavý příběh. Hodně postav mi ze začátku dělalo problémy, ale postupně do sebe vše začalo zapadat. Konec tedy pro mě vlastně ne úplně, jak jsem očekávala, ale beru. Asi vyzkouším další díly.

19.01.2021 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Líbila se mi, stejně jako všechny její předešlé. Celý příběh byl fajn, jen jsem asi čekala, že přijde ještě nějaké wow finále, a to se úplně nekonalo. Ale v každém případě je to příběh, ze kterého bysme si všichni mohli vzít ponaučení.

30.11.2020 4 z 5

Ať zemře Ať zemře Sarah Pinborough

Od Sarah jsem četla obě předcházející knihy a musím říct, že se mi líbily mnohem víc než tato. Určitě nebyla špatná, to vůbec, ale za mě je daleko za Ví o tobě i Tiché lži. Občas jsem se v postavách ztrácela a ani mi nebyly dvakrát sympatické.

28.10.2020 3 z 5

Sídlo smutku Sídlo smutku Gail Godwin

Takové hezké a příjemné vyprávění, žádné velké akce, děj pěkně plynul. Hororem bych knihu rozhodně ale nenazvala, ani duchařinou. Ale četlo se pěkně.

09.08.2020 3 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Pro mě Strach nebyl tak děsivý, jak se zde píše v několika komentářích. Ale atmosféra je parádně popsana, je temná, ponura a celý příběh je vlastně strašně depresivní. Řadím za Trhlinu, ale zase mnohem lepší než Tma.

02.07.2020 3 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Asi úplně nesdílím nadšení ostatních pro tuhle knihu. Ne, že by se mi nelíbila, ale pořádně me začla bavit a zajimat až nekde v druhé polovině, za mě strašně moc popisu různých veci a dějů a hodně politiky. Ale od té druhé půlky to už bylo fajn, děj se začal hýbat, začalo se něco dít. Konec pro mě celkem neočekávaný, takže fajn. Ale myslím, ze další dily uz cist nebudu, asi toto neni uplne muj šálek kávy.

10.03.2020 3 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

Překvapivý konec a opravdu hodně dobrý, knížka se četla celkem dobře, ale očekávala jsem větší bububu

19.02.2020 3 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Skvělá kniha. Krásný ač hrozně smutný příběh. Chytlo mě to hodně, moc hezky napsané. Od autorky si moc ráda ještě něco přečtu.

09.01.2020 5 z 5

Led v žilách Led v žilách Yrsa Sigurðardóttir

Za mě super, nemohla jsem se odtrhnout, četla jsem v každé volné chvíli :) Yrsa mě strašně baví, asi se stane mou nejoblíbenější autorkou a to jsem zatím četla pouze tuto knihu a Pamatuju si vás všechny, ale obě pecka. Nevadí mi ani ta jména a místa, která se absolutně nedaji přečíst :D mrazivé, napínavé, skvělá atmosféra. Prostě doporučuju :)

03.10.2019 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Pecka. Drsná, syrová kniha. Četla se strašně dobře, krátké kapitoly. Ze začátku se mi chvílemi dělalo i zlé, představa, že bychom tohle museli žít, je fakt příšerná a nechutná. Ovšem brilantně vymyšleno a ten konec..no prostě wow

21.09.2022 5 z 5