Veronika.C Veronika.C komentáře u knih

Nahá Nahá Raine Miller

Knížka byla celkem dobrá, hezký příběh který mohl být ale víc propracovaný. Určitě se ale hned pouštím do druhého dílu :)

23.03.2015 4 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Po sérii Crossfire jsem se na tuto knížku těšila a byla obrovským zklamáním, to se autorce opravdu nepovedlo :-(

23.03.2015 2 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Zajímavá zápletka, opět hooodně vášně a sexu a hlavně krásné prostředí Paříže, což je mé nejoblíbenější město. Knižka Vás pohltí a nemůžete přestat číst

14.02.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Hned jak jsem si tuto knížku koupila jsem věděla že se mi bude líbit. Moc hezký příběh, zajímavý námět. Moc jsem si oblíbila hlavní hrdiny Americu i Maxona, a musím říct že Aspena je mi trochu líto. No zkrátka moc hezká romantika,která se čte sama. Už se nemůžu dočkat pokračování!

04.02.2015 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Super pokračování, druhý díl je stejně dobrý jako první a i filmové zpracování se jim povedlo. Hned se pouštím do třetího dílu

12.01.2015 5 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Moc hezký druhý díl. Strašně jsem si Sophii i Mattea oblíbila a boudou mi chybět. Také mě potěšilo že se zde objevili další postavy z předešlých dílů a mohla jsem vidět jak jejich životy pokračují. Zkrátka krásná série se zajímavým dějem ke které se budu ráda vracet a doufám že ještě nějaký díl vyjde ;-)

25.12.2014 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Na druhý díl této série jsem se hrozně těšila a nezklamal mě. Líbilo se mi jak příběh pokračuje, co vše se v tomto díle odehrálo. Tato série patří k mým nejoblíbenějším a už se nemůžu dočkat až vyjde 3. díl. Jediný problém je, že asi nevydržím to čekání :-D. Doporučuji!

03.11.2014 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Další super knížka, tato autorka nikdy nezklame :-) ... možná jediná věc, že byla knížka příliš krátká, příště bych brala delší příběh ... ale za mě určitě 5 hvězdiček, doporučuji :)

17.10.2014 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Tuto knihu jsem měla dlouho doma než jsem odhodlala k jejímu přečtění a když jsem začala tak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Nádherný příběh opravdové lásky. Ikdyž celý život prožili jeden bez druhého tak jejich láska přetrvala a proto jsem ráda, že to skončilo happyendem a nakonec se i po takové době sešli. Tato kniha mě dostala, skutečně stojí za přečtění a určitě se k ní ještě vrátím :-)

18.09.2014 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

První dva díly se mi moc líbily ale tento mě opravdu zklamal, byla to nuda, čekala jsem od posledního dílu víc

05.08.2014 2 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Krásný příběh

24.06.2014 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Úžasný .... zatím nejlepší díl z celé série ... už se nemůžu dočkat až vyjde na poslední díl

27.05.2014 5 z 5

Krvavý písek Krvavý písek M. T. Majar (p)

Tento druhý díl mě až tolik nenadchl, jednička byla lepší

26.05.2014 3 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Dobrá kniha, hezký příběh ikdyž musím přiznat že ty předešlé se mi líbily o trošku víc ... ale hezké čtení jako vždy od této autorky :)

01.10.2015 3 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Tak to jsem opravdu nečekala .... opravdu hrůza. Knihu jsem dočetla jen proto, že nemám ráda nedočtené knihy ale vůbec se mi to nelíbilo ... hlavní hrdinka byla hrozná, některé scény nechutné ... horší knihu jsem snad nečetla

13.09.2015 1 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Stejně jako ostatní knihy od této autorky i tato se mi moc líbila a musím dát plný počet. Z příběhu Pandory a Kenna jsem nadšená, líbila se mi zápletka a samozřejmě konec ... navíc se zde objevili mí oblíbení hrdinové předešllých dílů, což mě moc potěšilo. Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne a mohu ji jen doporučit. Teď budu jen doufat že se s hrdinami knih této autorky zase ještě někdy setkám :-)

09.09.2015 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Úžasné pokračování série ikdyž Rylee mě někdy trochu štvala, byla pěkně zabedněná ... byla jsem ráda, když se vše vyřešilo a myslela jsem že díl skončí dobře a najednou takový závěr? ... už aby vyšel třetí díl, abych věděla jak to dopadne

09.09.2015 5 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Tento díl mě trochu zklamal :-( čekala jsem, že se zde již něco vyřeší a ono ne. Závěr byl samozřejmě napínavý takže jsem zvědavá jak to bude v dalším díle s Ellou

07.09.2015 3 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Skvělé pokračování příběhu :) ... kniha se mi opět moc líbila a hodně jsem se u ní nasmála. Líbilo se mi, že byl tento díl psaný z pohledu Kate, bylo to stejně vtipné a čtivé jako první díl a to zakončení, které bylo z pohledu Drewa, no prostě super :)

30.06.2015 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Přesně jak jsem čekala, poslední díl úžasný jako všechny předešlé. Tuhle sérii prostě miluju a doporučuji :-)

22.06.2015 5 z 5